تعمیر بخاری

تعمیر بخاری

تعمیر بخاری

تعمیر بخاری در نمایندگی تعمیرات بخاری

تعمیر و سرویس بخاری یکی از فعالیت های نمایندگی تعمیرات بخاری تک ریپیر در زمینهی تعمیر تاسیسات گرمایشی است و مشتریان بسیاری برای تعمیرات بخاری با تک ریپیر تماس می گیرند. در این مقاله با نحوه خدمت رسانی تک ریپیر در زمینه تعمیرات بخاری آشنا خواهید شد. شما می توانید با شماره تلفن های مجموعه تماس گرفته و به رایگان از هزینه تعمیرات بخاری مطلع شوید.

هر کدام از مناطق تهران که هستید برای تعمیرات بخاری در تهران با ما تماس بگیرید تا تکنسین بخاری به محل تان اعزام کنیم. سرویس بخاری، عیب یابی بخاری و تعمیرات بخاری توسب بهترین تکنسین های بخاری در تهران انجام خواهد شد.

از آنجا که بخاری نیاز به تختصص بالایی دارد و مشکلات آن نیز به دو دسته مشکلات غیر تخصصی و تخصصی تقسیم میشود که مشکلات غیر تخصصی شامل مشکلاتی میشود که ما با کمی آشنایی با اجزا و مشکلات پیش پا افتاده بخاری میتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم . اما مشکلات تخصصی شامل مشکلاتی میشود که تعمیر و برطرف کردن این مشکلات نیاز به تخصص بالایی دارد ، اما نگران نباشید شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکلات تخصصی برای بخاری خود به نمایندگی تعمیرات بخاری تک ریپیر مراجعه کنید و مشکلات را برطرف کنید .

تعمیر بخاری

بیشتر بدانید : خدمات نمایندگی تعمیرات بخاری

نمایندگی تعمیر بخاری

دوستان عزیزی که در صورت بروز مشکل برای بخاری خود به دنبال نمایندگی برای تعمیرات بخاری خود هستند میتوانند به نمایندگی تعمیرات بخاری تک ریپیر مراجعه کنند و مشکل خود را برطرف کنند . نمایندگی تعمیرات بخاری تک ریپیر با داشتن کادری مجرب و تکنسین های با تجربه و دوره دیده در زمینه تعمیر اتبخاری آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات بخاری به شما دوستان عزیز است .

خدمات تعمیر بخاری گازی در تک ریپیر شامل چه مواردی است؟

تکنسین های بخاری ما خدمات زیر را ارائه می دهند و هر یک از قسمت های بخاری گازی یا بخاری برقی دچار خرابی باشد، می توانند تعمیر کنند.

تعمیر ترموکوپل بخاری گازی

تعمیرات بخاری برقی

تعمیر المنت بخاری برقی

تعمیر شمعک بخاری گازی

تعمیر بخاری برقی فن دار

تعمیر انواع بخاری

تعمیر فندک بحاری

و …

برخی از قطعات تشکیل دهنده بخاری برقی به شرح زیر میباشد :

  1. بدنه بخاری
  2. شیشه روی بخاری
  3. مشعل موتور خانه ها
  4. دود کش ها که یکی از مهم ترین اجزای بخاری برقی هستند
  5. جرقه زن
  6. ترموبوکوبل ها
  7. شعله پخش کن داخلی بخاری
  8. درجه برای مشخص کردن کم یا زیاد بودن شعله بخاری
  9. شلنگ گاز مناسب

چه زمانی باید به فکر تعمیر بخاری باشیم؟

برخی مواقع نیاز به تعمیر و سرویس بخاری قطعی است و توصیه می شود از یک تکنسین بخاری که تجربه کافی در تعمیر انواع بخاری را دارد، کمک بگیرید. تعدادی از مواردی که نیاز به تعمیر بخاری وجود دارد را در ادامه بررسی کرده ایم. هر یک از موارد زیر که برایتان پیش آمد، برای تعمیرات بخاری در محل با تک ریپیر تماس بگیرید تا نزدیک ترین تکنسین بخاری را به محل شما اعزام کنیم.

بیشتر دانید : مشکلات متداول بخاری

تعمیر بخاری در نمایندگی تعمیر بخاری

از بخاری بوی گاز استشمام میکنیم 

اگر بوی گاز از بخاری گازی حس می کنید لازم است از یک تکنسین بخاری گازی برای تعمیرات بخاری گازی کمک بگیرید. چرا بخاری بوی گاز می دهد؟ این موضوع دلایل متفاوتی دارد.استشمام بوی گاز از بخاری گازی در شرایط مختلف اتفاق می افتد.

استشمام بوی گاز ناشی از سوخت با روشن شدن بخاری

استشمام بوی گاز خام پس از روشن کردن بخاری

از بخاری روشن و در حال کار بوی گاز خام به مشام می رسد

استشمام بوی گاز ناشی از سوخت با روشن شدن بخاری

در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا میتوانید با تک ریپیر تماس بگیرید و با کمک گرفتن از تکنسین های ما مشکلات اتفاق افتاده را برطرف کنید .

 خاموش شدن شمعک بخاری

اگر در هنگام روشن كردن بخاری با ول كردن دکمه فرمان به منظور روشن ماندن شمعك، گاز قطع و شمعك بخاری خاموش می شود، نیاز به تکنسین بخاری گازی برای تعمیرات بخاری دارید. و این مشکل به دلایل زیر رخ می دهد.

خرابی بوبین

در صورتی كه ترموكوپل ایراد نداشته باشد . عیب از بوبین می باشد مطابق آنچه در مبحث ترموكوپل و بوبین از فهرست لوازم گازسوز گفته شده بوبین را چک و از سالم بودن آن مطمعن شوید و در صورتی که از معیوب  بودن آن مطمعن شدید آن را تعویض نمایید.

کوتاه بودن شعله پیلوت و تنظیم نشدن آن

با وجود فشار گاز مناسب در شبكه لوله كشی، شعله پیلوت كوتاه شده است و قابل تنظیم نمی باشد . دلیل به وجود آمدن این مشکل را گفته ایم. برطرف کردن این مشکل نیاز به تخصص بالایی دارد و این مشکل را مشکل تخصصی مینامند ، شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز اینگونه مشکلات به نمایندگی تعمیر بخاری تک ریپیر تماس بگیرید و با کمک گرفتن از تکنسین های ما مشکل خود را برطرف کنید .

فیلتر بیش از حد کثیف است

كاور شیر كنترل را بر داشته با توجه به شكل گسترده شیر كنترل، فیلتر مربوطه را تعویض نمایید.

خرابی مشعل بخاری

از آنجا که مشعل یکی از اصلی ترین اجزای بخاری است که در صورت وجود خرابی در آن، مشکلاتی در کارکرد بخاری به وجود می آورد. از جمله این مشکلات می توان به آبی نبودن شعله بخاری گازی، نشت گاز و استشمام گاز از بخاری در زمان روشن بودن آن اشاره کرد.

خرابی پیلوت بخاری گازی

یکی دیگر از قطعات که بسیار مهم و کاربردی در بخاری پیلوت است که ممکنن است پس از استفاده متداول دچار مشکلاتی شود. معمولا مشکلاتی که استفاده کنندگان بخاری های گازی با آن برخورد می کنند، روشن نماندن پیلوت، نزدن فندک بخاری و اشکال در کارکرد ترموکوبل است که مورد خطرناکی به حساب می آید.

مشعل یکی از بخش های اصلی بخاری است که در صورت وجود خرابی در آن، مشکلاتی در کارکرد بخاری به وجود می آورد. از جمله این مشکلات می توان به آبی نبودن شعله بخاری گازی، نشت گاز و استشمام گاز از بخاری در زمان روشن بودن آن اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر بخاری

سوالات متداول تعمیر بخاری

چگونه از تک ریپیر خدمات تعمیر بخاری بگیریم ؟

تنها کافی است با نمایندگی تعمییر بخاری تک ریپیر تماس گرفته و آدرس محل سکونت تان را اعلام کنید. تکنسین بخاری با شما تماس می گیرد و زمانی را برای مراجعه به محل تان با شما هماهنگ می کند.

تعمیر بخاری شامل چه بخاری هایی می شود؟

تعمیر بخاری گازی
تعمیر بخاری دیواری
تعمیر بخاری برقی و …

دفترچه راهنمای تعمیرات بخاری

تعمیرات مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص هومیکسو در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه ی حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات تعمیرات در 7 روز هفته

 

ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای بخاری

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشتولیپسن ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

چرا مشتریان تک ریپیر را برای تعمیرات بخاری خود انتخاب میکنند .

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیرات بخاری آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که تک ریپیر در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر در منزل

کلیه تعمیرات در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

با دنبال کردن اینستاگرام ما میتوانید از ویدیوهای آموزشی در زمینه تعمیر لوازم خانگی استفاده کنید . برای دنبال گردن اینستا گرام ما روی لینک بزنید.

هزینه تعمیر بخاری چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوفت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی اعلام نمود اما تمام سعی تک ریپیر بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *