تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر

تعمیر لباسشویی حایر و تعمیر ماشین لباسشویی حایر

نمایندگی حایر با ارائه ی خدمات بی نظیر در زمینه ی تعمیر لباسشویی حایر در سراسر تهران در خدمت شما است ، این شرکت با بهره مندی از کادر مهندسین با تجربه و خبره در زمینه ی تعمیر ماشین لباسشویی حایر  افتخار این را دارد که در هفت  روز هفته حتی ایام تعطیل برای کسب رضایت شما در خدمت شما است .

تعمیر لباسشویی حایر نیازمند افراد خبره و باتجربه است که توسط نمایندگی تک ریپیر فراهم می شود . متخصصان ما در زمینه ی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کلیه مناطق تهران توانسته است خدمات عالی را برای شما فراهم کند . دیگر با نمایندگی حایر نگران خرابی های لباسشویی نخواهید بود.

حایر به عنوان یک برند ایرانی در تولید انواع ماشین لباسشویی‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک نامی آشنا بری همگان است.

این برند از بهترین قطعات و تجهیزات جهت طراحی و تولید ماشین‌های لباسشویی حایر بهره می‌گیرد؛ اما با این همه ممکن است که در صورت استفاده مداوم این ماشین‌های لباسشویی با مشکل مواجه شوند و نیاز به تعمیر لباسشویی حایر وجود داشته باشد.

در این صورت به شما توصیه می‌کنیم با نمایندگی مجاز لباسشویی حایر تماس حاصل نمایید. تا کارشناسان فنی نمایندگی در اسرع وقت جهت انجام تعمیر لباسشویی حایر به محل اعزام شوند.

سوالات متداول درباره تعمیر ماشین لباسشویی حایر

عدم تخلیه آب داخلی لباسشویی

اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آسیب دید‌ه باشد آب به خوبی از درون لباسشویی حایر تخلیه نخواهد شد. همچنین مسدود بودن فیلتر پمپ یا شیلنگ و خراب بودن الکتروپمپ نیز می‌تواند دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی باشد.

در صورت مواجه با این مشکل ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید و با تعمیرگاه مجاز حایر تماس بگیرید، تا در اسرع وقت لباسشویی جهت  استفاده مجدد تعمیر شود.

نچرخیدن دیگ لباسشویی حایر

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی حایر، قطعاٌ به دلیل یکی از موارد زیر خواهد بود:

مقدار بیش از حد لباس
خرابی سوئیچ درب یا مجموعه قفل درب
پمپ تخلیه
موتور لباسشویی
تسمه ها و …

سر و صدای زیاد لباسشویی حایر

گاهی اوقات سر و صدای لباسشویی حایر می تواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد. با توجه به نوع صدایی که از لباسشویی خود می شنوید، ممکن است عیب یابی لباسشویی حایر و نحوه برطرف نمودن مشکل صدای لباسشویی متفاوت باشد. امکان دارد اشکال از پمپ تخلیه باشد و یا یک جسم خارجی در شیلنگ تخلیه گیر افتاده باشد. تسمه، بالشتک موتور ، تراز نبودن لباسشویی ، مشکلات دیگ و کمک فنرها نیز می توانند دلیل به وجود آمدن سر و صدای لباسشویی باشند، لذا باید بررسی شوند.

بسته نشدن درب لباسشویی

قفل نشدن درب نیز یکی دیگر از عیب های رایج ماشین های لباسشویی سامسونگ است. سیستم قفل درب لباسشویی از چندین جزء مختلف تشکیل شده است. ایراد هر یک از این اجزاء، می تواند در کارکرد کلی سیستم قفل درب اختلال ایجاد کرده و موجب بسته نشدن یا قفل نشدن درب لباسشویی گردد.

معمولا خرابی میکروسوئیچ درب دلیل بسته نشدن آن است. با این حال اجزاء دیگری نیز می توانند در بروز مشکل سهیم باشند از قبیل قفل درب ، زبانه درب ، سیم کشی سیستم قفل درب همچنین ممکن است برد کنترل اصلی دارای ایراد باشد. لذا در صورتی که پس از بررسی و یا تعویض اجزاء مجموعه قفل درب، همچنان مشکل پابرجا بود، بهتر است از تکنسین خود کمک گرفته و برد کنترل اصلی را بازبینی نمایید.

دریافت خدمات تعمیر لباسشویی حایر

در صورتی که با هر کدام از مشکلات فوق مواجه شدید می‌توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر با نمایندگی مجاز لباسشویی حایر تماس بگیرید. تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز جهت تعمیر ماشین لباسشویی حایر را دریافت کنید.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر از قطعات اورجینال جهت انجام تعمیرات استفاده می‌کند. همچنین کارشناسان اعزامی نمایندگی مجاز لباسشویی حایر از تخصص و تبحر کافی در زمینه تعمیرات این دستگاه برخوردار هستند. بنابراین هیچ‌گونه جای نگرانی از بابت کیفیت خدمات دریافتی برای شما وجود نخواهد داشت.

 

در صورت نیاز به تعمیر کار فرم زیر را پر کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست تعمییر