تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر
Haier

نمایندگی لباسشویی حایر

عدم تخلیه آب داخلی لباسشویی

اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آسیب دید‌ه باشد آب به خوبی از درون لباسشویی حایر تخلیه نخواهد شد. همچنین مسدود بودن فیلتر پمپ یا شیلنگ و خراب بودن الکتروپمپ نیز می‌تواند دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی باشد.

در صورت مواجه با این مشکل ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید و با تعمیرگاه مجاز حایر تماس بگیرید، تا در اسرع وقت لباسشویی جهت  استفاده مجدد تعمیر شود.

اتصال برق به بدنه لباسشویی

در صورتی که بدنه ماشین لباسشویی حایر برق داشته باشد سریعاً ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید و با تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر تماس بگیرید. علت برق گرفتی بدنه ماشین لباسشویی می‌تواند به دلایل وجود مشکل در سیم‌کشی داخلی، خراب بودن قطعات الکتریکی داخلی و … باشد؛ که پس از عیب‌یابی توسط کارشناسان فنی به طور کامل لباسشویی تعمیر شده و این مشکل رفع خواهد شد.

علاوه بر مشکلات فوق ممکن است که ماشین لباسشویی حایر در هنگام کار به خوبی لباس‌ها را خشک نکند، یا این‌که از صدای ناهنجاری در هنگام استفاده برخوردار باشد. در صورتی که با این مشکلات مواجه شدید تا حد امکان از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. تا در اسرع وقت کارشناسان مورد نظر جهت انجام تعمیرات نزد شما مراجعه کنند.

دریافت خدمات تعمیر لباسشویی حایر

در صورتی که با هر کدام از مشکلات فوق مواجه شدید می‌توانید با نمایندگی مجاز لباسشویی حایر تماس بگیرید. تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز جهت تعمیر ماشین لباسشویی حایر را دریافت کنید.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر از قطعات اورجینال جهت انجام تعمیرات استفاده می‌کند. همچنین کارشناسان اعزامی نمایندگی مجاز لباسشویی حایر از تخصص و تبحر کافی در زمینه تعمیرات این دستگاه برخوردار هستند. بنابراین هیچ‌گونه جای نگرانی از بابت کیفیت خدمات دریافتی برای شما وجود نخواهد داشت.

تعمیر لباسشویی حایر

حایر به عنوان یک برند ایرانی در تولید انواع ماشین لباسشویی‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک نامی آشنا بری همگان است.

این برند از بهترین قطعات و تجهیزات جهت طراحی و تولید ماشین‌های لباسشویی حایر بهره می‌گیرد؛ اما با این همه ممکن است که در صورت استفاده مداوم این ماشین‌های لباسشویی با مشکل مواجه شوند و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی حایر وجود داشته باشد.

در این صورت به شما توصیه می‌کنیم با نمایندگی مجاز لباسشویی حایر تماس حاصل نمایید. تا کارشناسان فنی نمایندگی در اسرع وقت جهت انجام تعمیرات لباسشویی حایر به محل اعزام شوند.

نکات مهم جهت انجام تعمیر لباسشویی حایر

در صورتی که با تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر تماس گرفته‌اید باید آشنایی کلی در رابطه با مشکلات این ماشین لباسشویی داشته باشید، تا بتوانید به کارشناسان فنی جهت عیب‌یابی و تعمیرات ساده کمک کنید. در ادامه برخی از این مشکلات به طور کلی بیان شده است.

عدم روشن شدن ماشین لباسشویی

در صورتی که ماشین لباسشویی به هیچ عنوان روشن نشود، نیاز به انجام تعمیرات ماشین لباسشویی وجود خواهد داشت.

روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌تواند به دلیل عدم وجود برق در پریز، آسیب دیدن دوشاخه یا پریز، قطع بودن سیم‌های داخلی و… صورت بپذیرد.

بنابراین در صورتی که با قطعی برق دستگاه مواجه شدید، سریعاً با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی حایر تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی حایر اقدام کنند.

لباسشوی وستل