نمایندگی لباسشویی تکنو کیت

ماشین لباسشویی تکنو کیت به عنوان یکی از اصلی‌ترین لوازم خانگی به طور مکرر در طول روز مورد استفاده قرار می‌گیرد؛

اما در صورتی که در طول روزبه درستی از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. نیاز به انجام تعمیر لباسشویی تکنو کیت توسط نمایندگی لباسشویی تکنو کیت وجود خواهد داشت.

قبل از روشن کردن ماشین لباسشویی باید مواردی را چک کنید که در اینجا به طورکلی برای آشنایی بیشتر به این نکات اشاره می‌کنیم

  • دقت داشته باشید که حتماً ماشین به برق متصل شده باشد و پریز برق به هیچ عنوان دچار قطعی یا اتصالی نباشد.
  • از اتصال درست لوله آب لباسشویی به چاه فاضلاب اطمینان حاصل کنید. تا تخلیه آب درون لباسشویی به درستی صورت بپذیرد.
  • از ریختن لباس‌های زیاد به درون لباسشویی بپرهیزید؛ زیرا این عمل سبب آسیب دیدن گردونه داخلی لباسشویی خواهد شد و بعد از مدت زمان کوتاهی نیاز به مراجعه به نمایندگی لباسشویی تکنو کیت خواهید داشت.
  • دقت داشته باشید که سیم برق لباسشویی دچار پارگی یا پوسیدگی نشده باشد. زیرا سبب اتصال برق به بدنه لباسشویی یا زمین اطراف خواهد شد و خطرات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

در صورت بروز هر گونه مشکل با نزدیک‌ترین شعبه نمایندگی تکنو کیت تماس حاصل نمایید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت برای انجام تعمیرات در محل حاضر شو‌ند.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تکنو کیت جهت تعمیرات

نمایندگی تکنو کیت از کارشناسان متبحر و متخصص جهت عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بهره می‌گیرد.

بنابراین عیب یابی و تعمیر در کمترین زمان ممکن امکان پذیر خواهد بود و نیاز به معطلی زیاد وجود نخواهد داشت.

تعمیرگاه مجاز تکنو کیت با وجود دارا بودن شعبه‌های متعدد کارشناسان فنی را به محل سکونتتان می‌فرستد.

تا دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد جهت حمل لباسشویی تا محل نمایندگی تکنو کیت وجود نداشته باشد.

کارشناسان تعمیرگاه مجاز تکنو کیت از علم روز دنیا در زمینه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی تکنو کیت برخوردار هستند.

بنابراین فرآیند عیب یابی توسط کارشناسان فنی به طور کامل صورت می‌پذیرد. تا بعد از تکمیل شدن فرآیند تعمیران نگرانی از بابت خراب شدن مجدد ماشین لباسشویی وجود نداشته باشد.

در انجام تعمیر لباسشویی تکنو کیت توسط نمایندگی تکنو کیت از قطعات اورجینال و اصل استفاده می‌شود و هیچ گونه جای نگرانی از بابت استفاده از قطعات دست دوم و مستهلک شده وجود نخواهد داشت.

قطعات اصل استفاده شده از گارانتی معتبر برخوردار هستند و در صورت بروز مشکل سریعاً می‌توانید با نمایندگی لباسشویی تکنو کیت تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش گارانتی قطعات استفاده شده بهره بگیرید.

تعمیرگاه مجاز تکنو کیت با وجود دارا بودن شعبه‌های متعدد، دست واسطه‌ها و تعمیر کاران مبتدی را جهت انجام تعمیرات ناشیانه کوتاه کرده است.

از این رو به شما توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان ماشین لباسشویی را به تعمیر کاران غیر از نمایندگی مجاز لباسشویی تکنو کیت نسپارید؛

زیرا عیب یابی ناقص و استفاده از قطعات دست دوم سبب ایجاد صدمات جدی در بورد، سیم پیچی و سایر قطعات ماشین لباسشویی خواهد شد.

حتی ممکن است که ماشین لباسشویی تکنو کیت در اثر تعمیرات غلط به طور کامل از بین برود و دیگر قابل تعمیر شدن نباشد.

فرم درخواست تعمییر