دسته‌بندی نشده

نمایندگی جارو شارژی مجیک

نمایندگی جارو شارژی مجیک

با توجه به روند تقاضا برای خرید جارو شارژی مجیک ، میزان درخواست مشتریان برای تعویض باطری جارو شارژی مجیک نیز افزایش یافته است. از این رو در ادامه به معرفی این محصولات و نحوه نگه داری و تعویض این قطعه  در نمایندگی جارو شارژی مجیک خواهیم پرداخت که راهنمای مشتریان هنگام نیاز آن ها گردد.

بسیاری از خانوار های امروزی ترجیح می دهند تا به جای استفاده از جاروبرقی یا جارو دستی از جارو شارژی مجیک استفاده کنند. این روند به دلیل وجود مشغله های فراوانی است که هر خانواده دارد و در زندگی شهری بیشتر شده است. از این رو استفاده از جارو شارژی مجیک به یک ضرورت تبدیل شده است و می توان با آن یک رفاه نسبی را در خانه پدید آورد.
باطری جارو شارژی مجیک از جمله مهم ترین اجزای این جارو است که ممکن است در اثر زمان و یا اشتباهات پی در پی در نگه داری خراب و غیر قابل استفاده شود. بنابراین لازم است تا افراد اطلاعاتی را درباره ی این قطعه از جارو شارژی مجیک به دست آورند. در ادامه نحوه نگه داری و یا تعویض باطری جارو شارژی مجیک صحبت شده است و می تواند راهنمای مشتریان گردد.

نگه داری از باطری جارو شارژی مجیک

جارو شارژی مجیک

نمایندگی جارو شارژی مجیک

جارو شارژی همانطور که از اسم آن پیداست به صورت شارژی کار می کند و به همین خاطر باطری یکی از مهم ترین اجزای آن می باشد. برای استفاده از جارو شارژی ابتدا لازم است تا باطری آن شارژ گردد و سپس مورد استفاده قرار گیرد. معمولا برای تهیه باطری جارو شارژی مجیک از الکترود استفاده شده است که آلیاژ به کار رفته در آن عمر آن را طولانی تر خواهد کرد. دانستن اطلاعاتی درباره ی نحوه ی استفاده از این باطری کمک می کند تا عمر آن دیر تر به پایان برسد و این قطعه عملکرد بهتری را نشان دهد.
مهم ترین مسئله در هنگام استفاده از جارو شارژی مجیک نحوه شارژ کردن باطری آن می باشد. از آنجا که این باطری نیازمند شارژ چند ساعته می باشد لذا زمان زدن باطری به شارژ اهمیت زیادی دارد. به طور مثال هنگامی که باطری جارو شارژی مجیک کاملا خالی شده است می بایست سریعا باطری به برق جهت شارژ مجدد متصل گردد. البته توصیه می شود در هنگام خرید نیز باطری به طور کامل پیش از استفاده شارژ گردد.
اتصال مداوم باطری جارو شارژی به برق امکان خراب شدن آن را افزایش می دهد به طوری که اغلب با این روش لزوم تعویض باطری افزایش می یابد. لذا همواره نگه داری از باطری این دستگاه اهمیت زیادی خواهد داشت و به کار گیری روش های مختلف نقش عمده ای در عملکرد و دوام آن می گذارند که قابل کتمان نیست. باطری این جارو نیز همانند دیگر جارو ها و وسایل برقی پس از مدتی خراب و بدون استفاده می شود.

نمایندگی جارو شارژی مجیک

نمایندگی جارو شارژی مجیک

با مشاهده این شرایط می بایست افراد نسبت به تعویض باطری جارو شارژی مجیک اقدام کنند. این کار را می توان به نمایندگی جارو شارژی مجیک سپرد که در این زمینه از سطح دانش و مهارت مناسب برخوردار هستند. برای عملکرد بهتر این باطری بهتر است ابتدا توصیه های نگه داری صحیح اجرا شود و در صورت مشاهده ی هر گونه خرابی نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام نمود.
اگرچه باطری این دستگاه اولین فاکتور در شروع کارکرد آن می باشد اما نگه داری از این وسایل اهمیت زیادی دارد و می توان با سرویس دهی منظم از حجم خطا و خرابی های دستگاه نیز خودداری نمود.

ویژگی نمایندگی جارو شارژی مجیک

کارشناسان متخصص 

مجموعه تک ریپیر دارای کادری بسیار مجرب و دارای علم بسیار بالا در حوزه تعمیر لوازم خانگی مجیک بوده، از این رو شما می توانید با خیال راحت لوازم خانگی خودتان را به تک ریپیر بسپارید .

هزینه ی پایین خدمات

نمایندگی جارو شارژی مجیک با رابطه مستقیم خود با شرکت مجیک و همچنین به کار گیری تکنسین های مجرب تمامی قطعات به کار گرفته شده در فرآیند تعمیر را به صورت اصل و کاملا اورجینال مورد استفاده قرار می دهد .

دارای شعبات متعدد

مجموعه تک ریپیر دارای شعبات متعددی در سرتاسر تهران بوده و این امر باعث بالا رفتن سرعت رسیدگی به درخواست های تعمیر شما می گردد، که این امر باعث کاهش نگرانی شما در ارتباط با زمان تعمیر لوازم خانگی مجیک شما خواهد بود .

در تمامی ساعات روز آماده پاسخگویی به درخواست های شما بوده و سریعا خود را به محل می رساند.

انواع جارو شارژی را بشناسید

در دسته‌بندی محصولات جارو برقی شارژی، سه نوع کلی وجود دارد:

  • جارو شارژی دسته‌دارجارو شارژی دسته‌دار از رایج‌ترین انواع این جاروهاست و یک دسته در آن تعبیه شده که به راحتی می‌توان با کمک آن، کف زمین را تمیز کرد. این دسته در بیشتر مواقع به راحتی کوتاه می‌شود و جاروی دسته‌دار را به نوع کوچک و دستی بدل می‌کند که به جارو شارژی دستی معروف است. جارو شارژی با محفظه خلأ: این جاروها از یک محفظه چرخ‌دار با یک دسته بلند تشکیل می‌شوند. دسته جارو منعطف و بلند است.
  • جارو شارژی دسته‌دار کوچکاین جاروها، کوچک هستند و یک دسته کوتاه دارند و به راحتی می‌توان سطوح، روی مبل‌ها و … را با آنها تمیز کرد.
  • بیشتر انواع جارو شارژی فاقد کیسه هستند اما در بعضی از نمونه‌ها، کیسه‌های قابل تعویض هم وجود دارد. جاروهای شارژی با ظرفیت بیشتر معمولا کیسه هم دارند. در نتیجهٔ وجود کیسه، می‌توانید دیر به دیر محفظه را تخلیه کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکلی برای دستگاه شما میتوانید با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما را مطلع سازید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند تا با هماهنگی تکنسین مربوطه را جهت تعمیرات به محل مورد نظرتان اعزام نمایند:

غرب تهران : 44287993

شمال تهران : 22737566

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *