تعمیر لباسشویی بوگاتی, ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی بوگاتی

نمایندگی لباسشویی بوگاتی

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-e7jlez’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-1b223v’ admin_preview_bg=”]

تعمیر لباسشویی بوگاتی

از جمله مراکزی که به عنوان مرکزی مطمئن برای تعمیر لباسشویی بوگاتی شناخته می شود، نمایندگی این برند می باشد.

نمایندگی تک ریپیر در خصوص لباسشویی بوگاتی بهترین مرکز ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش در بازار بوده و با حمایت شرکت توانسته است مشکلات مردم را در این زمینه حل نمایند.

این مرکز ارائه ی خدمات به روز و استاندارد را سر لوحه ی خود قرار داده است و به همین دلیل است که تفاوت اساسی میان آن و دیگر مراکز مشاهده می شود. خدمات آن به شرح ذیل می باشد:

نمایندگی لباسشویی بوگاتی را می توان مرکز ارائه دهنده ی سرویس های نصب و آموزش نگه داری لباسشویی دانست.

از آنجا که ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک کاربری پیچیده ای دارند و مردم نیز اطلاعات کمی در این باره دارند، لذا نمایندگی لباسشویی بوگاتی موظف است تا خدمات نصب را به ایشان ارائه دهد.

البته توجه به این نکته که ارائه ی ضمانت نامه پس از نصب می تواند مشکلات زیادی از مردم را از بین ببرد، خالی از لطف نیست.

به همین خاطر است که مردم ترجیح می دهند تا به نمایندگی تک ریپیر برای تعمیر لباسشویی بوگاتی مراجعه نمایند.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-i110ff’]
[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-لباسشویی-بوگاتی.jpg’ attachment=’20664′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-fqfz3v’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-e7jlez’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-1b223v’ admin_preview_bg=”]

هنگام کار با ماشین های لباسشویی چه نکات ایمنی ای را باید رعایت کرد؟

  1. پیش از آموزش تعمیر لباسشویی مطمئن شوید که علامت استاندارد روی محصول شما و جعبۀ آن هست و همچنین محصول شما برچسب مصرف انرژی دارد. تا حد امکان ماشین هایی را بخرید که کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشند.
  2. باید دقت کنید که ماشین برای انجام عمل شستشو چه نوع اختیارها و امکان هایی به شما می دهد و بسته به نیازتان محصولی را انتخاب کنید. مثلاً بعضی ماشین ها به شما امکان می دهند که تعداد دورهای آبکشی لباس ها را خودتان انتخاب کنید و یا اینکه لباس ها با آب گرم شسته شوند یا سرد و یا ولرم. مجموعۀ این نکات منجر می شود که مصرف برق و آب ماشین پایین تر بیاید و بهینه شود.
  3. البته اغلب، کارخانۀ سازندۀ ماشین معین می کند که میزان مصرف برق محصولش چقدر باشد. پرمصرف ترین ماشین در هر ساعت 3.5 کلیو وات برق مصرف می کند، و کم مصرف ترین نوع آن 1.5 کلیو وات در ساعت مصرف برق خواهد داشت
  4. در کنار توجه به تمامی نکاتی که ما در اینجا ذکر می کنیم، به یاد داشته باشید که دفترچۀ راهنمای استفادۀ محصولی را که خریده اید، پیش از راه اندازی و نصب حتماً مطالعه فرمایید.
  5. فیلترها و محفظه های مخصوص پودر شستشو را هر چند وقت یک بار به دقت تمیز کنید. به طور کلی، تمیز کردن پیوستۀ اجزا و قطعات ماشین لباسشویی و تمام وسایل برقی دیگر، منجر به افزایش طول عمر آن ها و کم شدن میزان مصرف برقشان می شود.
  6. اگر برایتان مقدور است که لباس های شسته شده را در هوای آزاد و در زمانی نسبتاً طولانی تر خشک کنید، تا جایی که می توانید از تعداد دورهای کم برای آبکشی لباس ها استفاده کنید؛ چرا که هرچقدر تعداد دور آبکشی در دقیقه زیادتر باشد، مصرف انرژی ماشین را بیشتر می کند. در ضمن خشک کردن بیش از اندازۀ لباس ها در داخل ماشین لباسشویی، آن ها را چروک خواهد کرد. بهتر است وقتی که لباس ها کمی رطوبت دارند عمل شستشو را پایان دهید.
  7. ماشین لباسشویی و سایر وسایل برقی را در ساعت های اوج مصرف انرژی روشن نکنید. در این ساعت ها تقاضا و نیاز برای مصرف برق بیشتر است و در صورت مصرف بیش از اندازه، به شبکه های برق فشار می آید که منجر به اتصالی یا قطعی برق خواهد شد.
  8. قبل از پرشدن کامل مخزن لباسشویی از لباس، آن را روشن نکنید که در هزینه هایتان صرفه جویی شود.
  9. اگر می خواهید در یک روز بیش از یک بار ماشین لباسشویی را روشن و از آن استفاده کنید، به یاد داشته باشید که فاصلۀ هر شستشو با شستشوی بعدی باید حداقل دو ساعت باشد.
  • ماشین لباسشویی را در جاهایی که تابش مستقیم نور خورشید بر روی آن وجود داشته باشد، یا در معرض بارش برف و باران باشد قرار ندهید.

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-bdojiz’]
[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیر-لباسشویی-بوگاتی.jpg’ attachment=’20663′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-9h4h7v’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-7rp6qj’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-55p9qz’ admin_preview_bg=”]

نمایندگی لباسشویی بوگاتی

اهمیت مراجعه به نمایندگی زمانی بیشتر می شود که تعمیر لباسشویی بوگاتی نیز در این مرکز و با تخصص و مهارت کارشناسان آن ممکن شود.

یکی از عمده مشکلاتی که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند، تعمیر لباسشویی بوگاتی می باشد که با افزایش میزان تخصص کارشناسان نمایندگی، این نگرانی ها رفع گردیده است.

مردم بدون دانش نیز می توانند خدمات تعمیر تخصصی را از کارشناسان دریافت کرده و با آموزش های ضمن تعمیر میزان اطلاعات خود را بالا ببرند.

ارائه ی خدمات تعمیر لباسشویی بوگاتی در منزل سبب شده تا این امر برای ایشان محقق گردد.

با افزایش تمایل به استفاده از ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، شناخت ویژگی های آن و چگونگی کار با آن ها ضروری شده است.

به همین خاطر نمایندگی خدماتی از قبیل آموزش را نیز در لیست خدمات خود گنجانده و مردم مشکلات کمتری در این زمینه تجربه می کنند.

البته لازم است تا نمایندگی لباسشویی بوگاتی خدمات خود را با هزینه پایین ارائه دهد تا صرفه ی اقتصادی برای ایشان داشته باشد و در این تنگنای اقتصادی بتوان از این خدمات در مرکز بهره مند شد.

همچنین لازم است خدمات به روز و مطابق با استاندارد ها باشد.

استفاده از قطعات سالم و با بهترین کیفیت یکی از نگرانی های مهم در تعمیر لباسشویی بوگاتی می باشد و افرادی که اندکی تخصص در این زمینه دارند، می دانند که استفاده از قطعات سالم بسیار حیاتی است.

وجود سیستم ها و فناوری های پیچیده در تولید لوازم خانگی سبب شده تا مردم از تعمیر این محصولات عاجز باشند و نمایندگی این وظیفه را بر عهده دارد.

اگرچه خدمات تعمیر به نظر ساده می آید اما مراجعه به مراکز غیر حرفه ای می تواند مشکلاتی همچون اشکالات در تعمیر را برای مشتریان به ارمغان آورد و به اعتبار مراکز لطمه وارد سازد.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه شما کارشناسان ما با بررسی مشکل لباسشویی شما تکنسین مربوطه را برای تعمیرات به محل مورد نظرتان اعزام مینماید:

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

شماره تماس:

شمال 22737566-021

مرکز 44287993-021

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-3j7na3′]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-44-1.jpg’ attachment=’4936′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-38a4m3′][/av_image]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *