تعمیر لباسشویی آدمیرال, ماشین لباسشویی, نمایندگی لباسشویی آدمیرال

تعمیر لباسشویی آدمیرال

نمایندگی لباسشویی آدمیرال

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-k9iqdq’]

[av_textblock size=’15’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-iy8232′ admin_preview_bg=”]

تعمیر لباسشویی آدمیرال

نمایندگی لباسشویی آدمیرال یکی از مراکز ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش این برند می باشد که تعمیر لباسشویی آدمیرال را نیز انجام می دهد، البته تعمیرات لباسشویی آدمیرال در مکان مورد نظر مشتری و در حضور وی انجام میپذیرد.

برای تهیه ی انواع لباسشویی برند آدمیرال بهتر است ابتدا از وجود تعمیر لباسشویی آدمیرال اطمینان پیدا کنید چرا که مراکز محدودی همچون تک ریپیر این خدمات را ارائه می دهند.

در واقع با وجود تعمیرگاه لباسشویی آدمیرال می توان خدمات زیادی را دریافت نمود که این خدمات در سایر مراکز خدمات پس از فروش وجود نخواهد داشت.

برند آدمیرال یک برند لوازم خانگی است که در آمریکا پایه گذاری شد و ابتدا با تولید تلویزیون در دنیا مطرح شد، سپس در دهه ی 50 میلادی تولید یخچال و فریزر را آغاز کرد.

هم اکنون کمپانی آدمیرال در زمینه ی تولید انواع محصولات خانگی دیگر از جمله لباسشویی، ظرفشویی، ساید بای ساید، کولر گازی، جاروبرقی و مایکروفر نیز فعالیت می کند که محصولات با کیفیتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با همه ی این تفاسیر شاید لباسشویی آدمیرال شما دچار مشکل شود که بهترین کار برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آدمیرال جهت کمک رسانی در خصوص تعمیر این دستگاه می باشد.

نمایندگی لباسشویی آدمیرال

یکی از دلایلی که می بایست افراد برای خرید این برند، به نمایندگی های معتبر آدمیرال مراجعه کنند، وجود کیفیت خوب و اصل بودن این محصول در آن مکان است.

با افزایش تعداد مراکز فروش محصولات تقلبی، اعتماد به نمایندگی لباسشویی آدمیرال سودمند خواهد بود و به همین خاطر است که توصیه می شود برای خرید لوازم خانگی آدمیرال به نمایندگی های مجاز آدمیرال مراجعه نمود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آدمیرال با ضمانت و خدماتی که پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد از جمله مراکز پر طرفدار در بازار به شمار می رود.

چرا که با نصب و نگهداری اصولی از این دستگاه، عمر آن افزایش پیدا میکند و شما میتوانی بیشتر از این دستگاه استفاده کنید وکمتر به مراکز تعمیرات نیاز پیدا کنید.

بنابراین نمایندگی لباسشویی آدمیرال با ارسال کارشناسان متخصص در این زمینه برای ارائه ی اطلاعات به مشتریان و نصب درست و اصولی دستگاه، کمک زیادی به افزایش کارکرد دستگاه خواهد کرد.

تعمیرات لباسشویی آدمیرال

هر چند که استفاده از محصولات با کیفیت در بازار و مصرف درست به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند اما گاه تعمیر لباسشویی آدمیرال لازم خواهد بود.

لباسشویی آدمیرال از جمله محصولاتی است که میزان مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و چون در هر بار استفاده از این محصول، آب کمی مورد استفاده قرار می گیرد تهیه ی آن کمک زیادی به اقتصاد خانواده می کند.

گاه شاهد خواهیم بود که بعد از تعمیر لباسشویی آدمیرال میزان مصرف انرژی افزایش می یابد. اگر چه بالا رفتن مصرف انرژی به دلیل تعمیر لباسشویی آدمیرال به میزان اندک، طبیعی خواهد بود.

اما در صورتی که این میزان مصرف از حد طبیعی فراتر برود، تعمیرات این دستگاه به درستی انجام نشده است و باید از افراد متخصص تک ریپیر در این زمینه کمک گرفت.

استفاده از تعمیر کاران حرفه ای در تعمیرات لباسشویی آدمیرال کمک زیادی به جلوگیری از این مشکلات می کند و چون کادر فنی در مراکز مجاز با مسائل فنی این برند آشنا هستند و اشتباه کمتری در تعمیرات لباسشویی آدمیرال به وجود خواهد آمد.

برای تعمیرگاه لباسشویی آدمیرال راه های زیادی وجود دارد که استفاده از مراکز مجاز با ارائه ی تضمین، خیال مشتریان را آسوده خواهد کرد.

برای دریافت این خدمات جهت تعمیرگاه لباسشویی آدمیرال لازم است تا خریداران به مراکز مجاز مراجعه کنند اما مراجعه ی حضوری علاوه بر نیاز به زمان بیشتر، هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

نگران مشکل ماشین لباسشویی آدمیرال خود نباشید زیرا:

تعمیر کاران با تجربه ی تک ریپیر در وقت تعیین شده با مراجعه به محل مورد نظر شما برای برطرف کردن مشکل لباسشویی آدمیرال و تعمیر آن بدون انتقال به تعمیرگاه انجام میدهند.

در صورت نیاز نیز فقط قطعه ی معیوب لباسشویی به تعمیرگاه انتقال داده می شود و توسط همکاران با تجربه و مجرب ما به صورت تخصصی مشکلات لباسشویی شما رفع میشوند.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیر-لباسشویی-آدمیرال.jpg’ attachment=’13981′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-1tec7y’][/av_image]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-fvr2se’]

[av_textblock size=’15’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-e7a2vi’ admin_preview_bg=”]

چه نکاتی را باید در خصوص لباسشویی آدمیرال رعایت کنیم؟ 

نکات ایمنی هنگام استفاده از ماشین لباسشویی آدمیرال:
 1. لباسشویی آدمیرال جهت مصرف خانگی طراحی و تولید شده.
 2. هنگامی که ماشین لباسشویی را بر روی جسمی مانند موکت قرار می دهید. توجه داشته باشید که دستگاه را با ابزار های مناسب تراز کنید.
 3. اگر لباسی آلوده به مواد نفتی است. باید آلودگی مربوطه را با مواد شوینده ابتدا پاک کنید سپس بعد از خشک شدن لباس، آن را با دستگاه بشویید.
 4. هنگامی که وسائلی همانند پرده یا پتو را به دستگاه برای شستشو می دهید. بعد از شستشو توجه داشته باشید فیلتر دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد یا خیر.
 5. از شیرهای برقی دستگاه به خوبی مراقبت کنید تا از آسیب به آن ها جلوگیری کنید. هنگام راه اندازی دستگاه توجه داشته باشید که شیر باز است.
 6. به دلیل اینکه هنگام استفاده از مواد شوینده هایی که مخصوص دستگاه نیست بخش هیدرواستات دستگاه آسیب می بیند حتما از مواد شوینده ای که مختص ماشین لباسشویی است استفاده کنید.

با رعایت نکات ایمنی نیاز خود را به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال به حداقل برسانید.

در چه صورت نیاز به تعمیرات لباسشویی آدمیرال داریم؟

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما بوجود بیاید:
 1. روشن نشدن صفحه نمایش ماشین لباسشویی
 2. گیرکردن و جلو نرفتن برنامه تنظیم شده در یکی از مراحل
 3. سروصدا کردن دیگ ماشین لبسشویی
 4. تمیز نشستن لباس ها
 5. تخلیه نشدن آب دیگ لباسشویی پس از شستشو
 6. لرزش و تکان خوردن لباسشویی
 7. باز نشدن در لباسشویی
 8. گرم نشدن اب لباسشویی
 9. بسته نشدن در لباسششویی
 10. خراب بودن لاستیک دور درب لباسشویی
 11. پاره بودن تسمه موتور لباسشویی
 12. نچرخیدن دیگ لباسشویی
 13. وارد نشدن آب به دیگ لباسشویی
 14. نشان دادن پیغام و ارور در صفحه نمایش لباسشویی

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرات-لباسشویی-آدمیرال.jpg’ attachment=’13982′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=’manually,https://takrepair.com/’ target=’_blank’ caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-czii72′][/av_image]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-bjpske’]

[av_textblock size=’15’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-8uicmm’ admin_preview_bg=”]

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در تهران:

شمال تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در شمال تهران شامل مناطق نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، جردن، انرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

شرق تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در شرق تهران شامل مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

جنوب تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در جنوب تهران شامل مناطق انقلاب، آزادی، جمهوری، نازی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری

غرب تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در غرب تهران شامل مناطق سعادت آباد، شهرک غرب، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

راه های ارتباطی

جهت ثبت درخواست خود جهت دریافت خدمات این نمایندگی می توانید با شماره های موجود تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

شماره های تماس:

شمال: 22737566-021

شرق: 77114767-021

021-33142528

مرکز: 88592650-021

جنوب: 55810742-021

غرب: 44287993-021

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-84p7jy’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-77-1.jpg’ attachment=’4065′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-5qfppq’][/av_image]
[/av_one_full]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *