تعمیر اجاق گاز لوپز

تعمیر اجاق گاز لوپز

تعمیر فر سامسونگ

تعمیر اجاق گاز لوپز

امروزه یکی از چیزهایی که نقش مهمی در خدمات پس از فروش لوازم خانگی دارد، تعمیر اجاق گاز لوپز است که بسیاری از مردم به دنبال خدمات تخصصی و کاملا به روزی هستند که نمایندگی های مجاز شرکت تک ریپیر این خدمات و تعمیرات اجاق گاز لوپز را انجام می دهد.

موفقیت تعمیرات گاز لوپز با توجه به این که بسیاری از تعمیر کاران محلی از دانش تخصصی و لازم برخوردار نیستند بیشتر شده است. به طوری که اغلب مشتریان ترجیح می دهند این خدمات را از نمایندگی دریافت کنند.

اما سوالی که برای افراد پیش می آید این است که چه تفاوتی میان خدمات مرکز تعمیرات اجاق گاز لوپز با سایر مراکز وجود دارد؟

پاسخ این سوال جواب های متعددی دارد که بسته به نیاز افراد تفاوت های زیادی خواهد داشت. در ادامه خدماتی که از سوی نمایندگی های لوپز برای تعمیرات گاز لوپز ارائه می شود، معرفی می گردد.

تعمیر گاز لوپز

خدمات و تعمیر اجاق گاز لوپز

مهم ترین هدف در تعمیرات گاز لوپز کسب رضایت مشتریان است و به همین دلیل در شرکت تک ریپیر تمامی عوامل به دنبال آن هستند.

بسیاری از مشتریان در مرحله ی اول از پاسخگویی به موقع تعمیرات گاز لوپز شگفت زده می شوند چرا که مشاوران مرکز تک ریپیر برای ارائه خدمات به مشتریان، به صورت تلفنی ثبت درخواست می نمایند.

لذا مشتریان نیازی به مراجعه حضوری ندارند و می توانند به راحتی با یک تماس این خدمات را دریافت کنند و پیش از دریافت خدمات نیز مشاوران به صورت کامل با مشتریان صحبت کرده و در صورت عدم نیاز اعزام کارشناسان به محل، توصیه هایی را برای رفع مشکل انجام می دهند. با این روش هزینه ی افراد هنگام دریافت خدمات بسیار کاهش خواهد یافت.

کارشناسان و کادر مجرب در تعمیر اجاق گاز لوپز نیز خدمات خود را در محل کار یا منزل مشتریان ارائه می دهد. بنابراین نیازی به حمل وسایل و لوازم خانگی سنگین تا محل تعمیر نیست و تنها می بایست هماهنگی های لازم برای دریافت خدمات و حضور به موقع کارشناسان انجام شود.

آنچه در این میان اهمیت فراوانی دارد نظارت مستقیم در حین ارائه خدمات از سوی تعمیر گاز لوپز می باشد. افراد با حضور در محل تعمیر و قرار گرفتن در کنار کارشناسان و نیروی اعزام شده می توانند مشکلات را در حین کار با ایشان مطرح نمایند.

این رویه کمک می کند تا تعامل مشتریان با کادر تخصصی این مرکز بیشتر شود و در نهایت مشکلات در ابتدای کار حل گردد.

مشکلات رایج و عیب یابی موجود در اجاق گاز لوپز شامل:

  • خاموش بودن پیلوت دستگاه
  • روشن نشدن شعله های بالایی اجاق گاز
  • دود کردن شعله های اجاق گاز
  • بلند بودن شعله های اجاق گاز
  • روشن نشدن فندک
  • روشن نشدن شعله های گاز
  • یکنواخت نبودن حرارت در پخش کن
  • نشتی موجود در اجاق گاز
  • سرو صدا ی شعله های اجاق گاز یا وزش شعله ها
  • علت بوی گاز

تعمیر اجاق گاز لوپز و فرگاز لوپز با تامین قطعات فابریک و استفده ازتعمیرکاران دوره دیده مجموعه تک ریپیر انجام میگردد که همکاران مجرب ما در زمان تعیین شده و محل مورد نظر شما برای برطرف کردن مشکل اجاق گاز و تعمیر آن بدون انتقال به تعمیرگاه مراجعه می کنند.

در صورت نیاز فقط قطعه معیوب شما به تعمیرگاه انتقال داده شده و همکاران باتجربه و مجرب ما به صورت تخصصی مشکلات اجاق گاز شما را رفع می کنند.

تعمیر اجاق گاز لوپز

تعمیر اجاق گاز لوپز

نمایندگی های مجاز اجاق گاز لوپز در سراسر تهران:

غرب تهران

نمایندگی اجاق گاز لوپز در غرب تهران شامل مناطق کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

شمال تهران

نمایندگی اجاق گاز لوپز در شمال تهران شامل مناطق نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

شرق تهران

نمایندگی اجاق گاز لوپز در شرق تهران شامل مناطق تهرانپارس، تهران نو، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

جنوب تهران

نمایندگی اجاق گاز لوپز در جنوب تهران شامل مناطق انقلاب، آزادی، جمهوری، نازی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری

جهت استفاده از خدمات نمایندگی خدمات پس از فروش اجاق گاز لوپز می توانید با شماره هایی که درج شده تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

شماره های تماس

مرکز: 88592650-021

شرق: 77147330-021

غرب: 44287993-021

جنوب: 55810742-021

شمال: 22737566-021

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *