تعمیرگاه موریس, ماشین ظرفشویی

تعمیرگاه موریس

تعمیرگاه موریس- تعمیرگاه ظرفشویی موریس

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-d0h3cv’ admin_preview_bg=”]

تعمیرگاه موریس

با افزایش تمایل به خرید انواع ظرفشویی بسیاری از مراکز و تعمیرگاه ها به بهبود کیفیت خدمات خود پرداخته اند. از جمله مراکزی که طرفداران زیادی نیز دارد تعمیر گاه موریس است.

این مرکز خدمات خود را در سطح شهر و بدون محدودیت منطقه ای ارائه می دهد و تعمیرگاه ظرفشویی موریس نیز در دل آن جای گرفته است.

برای استفاده از ظرفشویی لازم است تا اطلاعاتی درباره ی نحوه استفاده از آن بدست آورد زیرا که استفاده از انواع ماشین ظرفشویی با تکنولوژی های جدید برای تازه کاران سخت تر است.

با استفاده از روش های مختلف می توان این اطلاعات را بدست آورد که تعمیرگاه موریس یکی از آن هاست.

این مرکز توسط کارشناسان خود برای افزایش سطح دانش مشتریان درباره ی کارکرد دستگاه تلاش می کند و معتقد است اغلب مواردی که نیاز به تعمیرگاه ظرفشویی موریس وجود دارد به دلیل عدم شناخت از دستگاه رخ می دهد.

بنابراین افزایش دانش درباره ی عملکرد ماشین ظرفشویی موریس به بالا بردن راندمان آن کمک می کند و همین امر سبب می شود تا به بهترین شکل بتوان از این دستگاه استفاده نمود بدون آنکه به تعمیر نیاز داشته باشد.

مراکز تعمیر متعددی در بازار ایجاد شده اند که هر کدام بنا به نوع خدماتی که ارائه می دهند در طبقات مختلفی از کیفیت قرار می گیرند. بنابراین انتخاب هر مرکز منوط به داشتن اطلاعات کاملی از نوع خدمات ارائه شده توسط این مراکز است و می تواند موجبات رضایت مشتریان را فراهم کند. در این طبقه بندی ابتدا بهتر است تا انواع محصولات و نوع تعمیرات ارائه شده برای آن را مشخص نمود. سپس می توان به راحتی درباره ی دریافت خدمات از این مرکز تصمیم گیری کرد.
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-ea1tpr’]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرگاه-ظرفشویی-موریس.jpg’ attachment=’18932′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-fdrfrj’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kc1s1svl’ admin_preview_bg=”]
تعمیر ظرفشویی موریس

برای تعمیر ظرفشویی نیز مردم به مراکز تعمیر مراجعه می کنند و از آنجا که عمر این محصول به نسبت بقیه کمتر است لذا برخی از مراکز آشنایی چندانی با نحوه ی تعمیر آن ندارند. در مواردی ممکن است ظرفشویی با مشکلاتی از قبیل زیر مواجه شود:

 • کثیف شدن فیلتر
 • عدم کارایی به موقع دوش ها
 • بسته نشدن درب دستگاه
 • کار نکردن موتور

این مشکلات سبب می شود تا خانوار ها نتوانند از ماشین ظرفشویی به درستی استفاده کنند. همچنین در صورت انجام اشتباهات پی در پی نیز در هنگام کار با دستگاه نیز ممکن است تعمیر ظرفشویی را جلو بیاندازد. در واقع لازم است تا به صورت کامل خانوار ها درباره ی نحوه ی استفاده از ماشین ظرفشویی نیز اطلاعاتی به دست آورند که در نتیجه ی آن عدم نیاز به تعمیر اتفاق خواهد افتاد.

انواع مواد پاک کننده ماشین ظرفشویی موریس:

 • جرم گیر مخصوص ماشین ظرفشویی
  • قرصهای شستشو کندده سه کاره
  • آویز خوشبو کننده ماشین
  • نمک
  • مایع براق کننده

تمیز کردن ماشین ظرفشویی:

یکی از ساده ترین و مهمترین کارهایی که در مراقبت از دستگاه ظرفشویی می توانید انجام دهید تمیز کردن ماشین ظرفشویی است. در دستگاه های ظرفشویی که دارای سبد هستند، باید این سبدها را گاهی از جای خود بیرون آورد و تمیز کرد. شستن این بخش از ماشین ظرفشویی کار آسانی است و البته در دفترچه های راهنمای ماشین ظرفشویی نوشته و توصیه شده است.
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-avjoa7′]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرگاه-موریس.jpg’ attachment=’18931′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-9ekyb3′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-73jeun’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-5jknzj’ admin_preview_bg=”]

تعمیرگاه ظرفشویی موریس

افزایش دانش مردم تنها بخشی از خدمات تعمیرگاه موریس به حساب می آید و این مرکز به دلیل افزایش تعمیرگاه ظرفشویی موریس که به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند، سطح کیفی خدمات خود را در این حوزه افزایش داده است.

با روی کار آمدن این مرکز دیگر نیاز به مراجعه به مراکز غیر مجاز وجود ندارد و این مرکز بخش زیادی از مشکلات مردم را کاهش داده است.

اعتماد به این تعمیرگاه نیز ساده تر بوده و افراد با خیالی آسوده تر می توانند کار را به آن واگذار کنند و در زمان مقرر دستگاه را بدون عیب تحویل بگیرند.

تعمیرگاه موریس خدمات خود را در منزل و با حضور یکی از اعضای خانه انجام می دهد. این کار به کاهش زمان منجر می شود و روند تعمیر را تسریع می بخشد.

تعمیرگاه ظرفشویی موریس علاوه بر این به صورت تضمینی خدمات خود را ارائه می دهد و به همین دلیل توصیه می شود تا خدمات این مرکز را یک بار امتحان نمود.

تعهد تیم فنی تعمیرگاه به کار باعث ارتقای کیفی خدمات شده به طوریکه که در اغلب موارد استفاده از این خدمات به شیوه ی بیان شده بهترین راه حل پیش روی مشتریان می باشد.

علاوه بر نیاز به تعمیر برخی از مشتریان به سرویس دهی نیاز دارند زیرا که ماشین ظرفشویی نیاز به بازدید و چک کردن به صورت دوره ای دارد.

لذا تعمیرگاه موریس برای این کار برنامه های مختلفی را ایجاد نموده تا به وسیله ی آن روش خدمات دهی در این مرکز تغییر کند.

تعمیرگاه ظرفشویی موریس همچنین در حین تعمیر از قطعات سالم و اصل استفاده می کند و در نتیجه نیاز به تعمیر مجدد کاهش پیدا خواهد کرد.

موارد بیان شدن تنها بخش کوچکی از خدمات این مرکز می باشد که با کمک مشتریان ارتقا یافته و اعتبار بالایی نیز بدست آورده است.

در صورت بروز ارور های ماشین ظرفشویتان میتوانید از این مقاله متوجه عیب دستگاهتان بشوید و هر چه سریعتر به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی موریس زنگ بزنید.

شماره تماس:

غرب 44287993-021   

مرکز 88592650-021

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kc1s4tsf’ admin_preview_bg=”]

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی دستگاه شما و  مشکل آن تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظر شما اعزام میکنند.

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *