تعمیرگاه تکنوکیت

تعمیرگاه تکنوکیت

تعمیرگاه تکنوکیت

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

تعمیرگاه تکنوکیت و تعمیرات تکنوکیت

تعمیرگاه تکنوکیت یکی از مراکز مهم ارائه دهنده ی خدمات برای تعمیرات تکنوکیت است. این مرکز برای ارائه ی خدمات از روش های جدید استفاده می کند و به همین دلیل برخی آن را متمایز از سایرین می دانند.

این مرکز از توانایی های کارشناسان خود در ارائه ی خدمات استفاده نموده است و تفاوت های بارزی را در اعتبار و جایگاه خود ایجاد نموده که نشان از رضایت کامل مشتریان از آن می باشد.

اهمیت ارائه ی خدمات در این مرکز وقتی بیشتر می شود که کارشناسان آموزش دیده ای به کار گرفته شوند که از تکنولوژی های جدید و به روز برای تعمیرات تکنوکیت استفاده می کنند.

تعمیرات تکنوکیت

این توانایی می تواند تعمیرات تکنوکیت را در مراکز تعمیر تغییر دهد. اما مهم تر از آن روش ارائه ی خدمات کارشناسان است که در تعمیرگاه تکنوکیت به شکلی متفاوت خواهد بود. در ادامه خدمات این مرکز را شرح خواهیم داد.

بسیاری از مردم تنها این خدمات را از تعمیرگاه تکنوکیت دریافت می کنند و این در حالیست که نمایندگی، مشاوره نیز در استفاده از لوازم خانگی به صورت تلفنی ارائه خواهد داد.

مشاوران مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت و نمایندگی همواره حاضرند تا خدمات را به صورت تلفنی نیز در اختیار مشتریان قرار دهند.

البته باید توجه نمود که در این شیوه از کیفیت خدمات کاسته شده و لذا افراد باید تنها در زمینه های کاملا عمومی از این شیوه استفاده کنند.

سایر کار های تخصصی که این مرکز ارائه می دهد به صورت حضوری بوده تا از نظر کیفی نیز این خدمات در سطح متعادل و معقولی قرار گیرد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیر-گاه-تکنوکیت.jpg’ attachment=’17007′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

توانایی کارشناسان تعمیرگاه تکنوکیت

مسلما بر همگان مسجل است که اهمیت استفاده از مراکز تعمیر برای تعمیرات تکنوکیت و لوازم خانگی همچون یخچال و ساید بای ساید چقدر زیاد است.

در ابتدا اینکه کارشناسان تعمیرگاه مجاز تکنوکیت به منزل مشتریان اعزام می شوند تا نیاز به جا به جایی این وسایل بزرگ و سایر لوازم خانگی وجود نداشته باشد.

داشتن دانش در زمینه ی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت یکی از مهم ترین فعالیت هاییست که کارشناسان باید در آن تبحر داشته باشند.

همان طور که بیان شد مهارت ، دانش و تجربه مواردی هستند که کارشناسان باید در زمینه تعمیر لوازم خانگی مثل ماشین ظرفشویی، لباسشویی و اجاق گاز و ماکروفر داشته باشند.

همچنین عیب یابی صحیح از آسیب بیشتر به دستگاه می کاهد و هدف اصلی تعمیرگاه مجاز تکنوکیت به شمار می رود.

آزمون و خطا در این کار بیشترین آسیب را به دستگاه های بزرگ در آشپزخانه می زند و لذا لازم است تا نهایت دقت در کار وجود داشته باشد.

وجود قطعات فابریک محصولات تکنوکیت که با حمایت از شرکت تکنوکیت در تعمیر می تواند میزان دوام این لوازم خانگی را افزایش دهد.

در واقع بسیاری از کارشناسان راز موفقیت خود را در استفاده از وسایل سالم و قطعات نو می دانند زیرا به عملکرد دستگاه کمک می کند.

ارائه خدمات در مرکز تعمیر لباسشویی تکنوکیت از طریق تنها یک تماس ممکن است و نیازی به حضور افراد در محل وجود ندارد.

کارشناسان بلافاصله پس از ثبت درخواست با تجهیزات کامل به منزل مشتریان اعزام شده و خدمات را در حضور ایشان ارائه می دهند.

این خدمات می تواند بخش اعظمی اشتباهات را کاهش دهد و از طرف دیگر وقت کمتری از مشتریان تلف گردد.

با روی کار آمدن این خدمات به صورت شبانه روزی دیگر زمان برای افراد هنگام ثبت درخواست اهمیتی نداشته و تنها کافیست تا تماس با این مرکز گرفته شود.

استفاده از خدمات بیان شده برای تعمیر ماشین لباسشویی تکنو کیت بسته به نیاز هر فرد تفاوت دارد و تمامی خدمات به صورت کامل به مشتریان ارائه نمی گردد زیرا که جز هزینه ی اضافی برای ایشان نتیجه ای نخواهد داشت و هر فرد متناسب با آنچه نیاز دارد می توان خدمات را دریافت نماید.

شماره تماس:

شمال 22737566-021   

مرکز 88592650-021

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تکنو-کیت-2.jpg’ attachment=’10362′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
نکات ایمنی هنگام استفاده از ماشین لباسشویی تکنوکیت :

لباسشویی تکنوکیت جهت استفاده خانگی طراحی شده است .

هنگامی که ماشین لباسشویی را بر روی جسمی همانند موکت قرار می دهید.

اگر لباسی آلوده به مواد نفتی است .

باید آلودگی مربوطه را با مواد شوینده ابتدا پاک کرده سپس بعد از خشک شدن لباس آن را با دستگاه بشویید.

هنگامی که وسائلی همانند پرده یا پتو را به دستگاه برای شستشو می دهید.

بعد از شستشو توجه داشته باشید فیلتر دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد یا خیر.

از شیرهای برقی دستگاه به خوبی مراقبت کنید تا از آسیب به آن ها جلوگیری کنید.

هنگام راه اندازی دستگاه توجه داشته باشید که شیر باز است.

به دلیل اینکه هنگام استفاده از مواد شوینده هایی که مخصوص دستگاه نیست بخش هیدرواستات دستگاه آسیب می بیند حتما از مواد شوینده ای که مختص ماشین لباسشویی است استفاده کنید.

با رعایت نکات ایمنی نیاز خود را به نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوکیت به حداقل برسانید
[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

 لطفاً برای درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی با شماره زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما متخصصین مربوطه را با هماهنگی به منزل شما اعزام نمایند.

02122737566

02188592650

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

[/av_textblock]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *