ماشین لباسشویی

تعمیرات آرمانی

تعمیرات آرمانی و تعمیر لوازم خانگی آرمانی

شرکت آرمانی یک شرکت ایتالیایی می باشد که بهترین وسایل خانگی را توانسته روانه بازار و خانه های شما کند. این شرکت ایتالیایی در زمینه های مختلف وسایل خانگی فعالیت کرده و توانسته این فعالیت را به نحو خوبی هدایت کند، به طوری که استفاده از این وسایل خانگی در سراسر جهان در حال حاضر مرسوم می باشد. استفاده از این وسایل نیاز به مراقبت و استفاده صحیح دارد اما در برخی مواقع دچار خرابی و مشکلاتی می شوند که ممکن است کار شما را مشکل تر کند. شما می توانید برای رفع این مشکلات و خرابی از ما در تعمیرات آرمانی خدمات لازم را دریافت کنید. تعمیر لوازم خانگی آرمانی از بهترین و کارآزموده ترین نیروی متخصص برای انجام تعمیرات شما بهره می برد.

تعمیرات آرمانی

تعمیر لوازم خانگی آرمانی

مرکز تعمیر لوازم خانگی آرمانی چه تعمیراتی را انجام می دهد؟

همانطور که گفته شد، وسایل خانگی آرمانی با وجود کیفیت، طراحی و کارآمدی، از خرابی و مشکلات مستثنی نمی باشد. شما می توانید نسبت به رفع هر یک از این مشکلات از طریق مرکزنمایندگی تعمیر لوازم خانگی آرمانی اقدام کنید و بهترین خدمات را دریافت کنید. در اینجا می خواهیم به مشکلات یکی از محصولات شرکت آرمانی یعنی ماشین لباسشویی بپردازیم که این مشکلات شامل موارد زیر می باشد:

شما می توانید نسبت به رفع هر یک از این موارد از طریق مرکزتعمیرلوازم خانگی آرمانی اقدام نمایید و درعوض بهترین خدمات را دریافت کنید. این مشکلات تنها برخی از مشکلاتی است که توسط  تعمیرات آرمانی رفع می شود و تعمیرات لوازم خانگی آرمانی در زمینه تخصصی تر و وسیع تر عمل می کند.

روند کار در تعمیرات آرمانی

ما همواره بر این اعتقاد هستیم که باید بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان ارائه داد. بهترین خدمات با بهترین کیفیت ضامن کار و فعالیت ما در تعمیر لوازم خانگی آرمانی می باشد. شما برای دریافت هر یک از خدمات تعمیرات آرمانی می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناس فنی صحبت کنید. کارشناس برای پیگیری مشکل وسایل خانگی شما، سوالاتی خواهد پرسید که به عیب یابی وسیله خانگی کمک می کند. سپس یک زمان مناسب را برای مراجعه حضوری با شما هماهنگ خواهد نمود و در اسرع وقت به محل کار و یا محل زندگی شما مراجعه خواهد نمود.

پس از مراجعه حضوری و بررسی مشکل وسیله خانگی شما، کارها و میزان تعمیراتی که باید بر وسیله خانگی انجام شود را به اطلاع شما می رساند. همچنین برآورد هزینه ها جهت انجام تعمیرات را به شما ارائه خواهد داد و در صورت رضایت شما از انجام تعمیرات، کار تعمیر را آغاز خواهد نمود.

در صورتی که برا انجام تعمیرات، قطعه جدید نیاز داشته باشید، کارشناس فنی مرکزتعمیرلوازم خانگی آرمانی از قطعات اصلی و فابریک شرکت سازنده استفاده خواهد کرد و متناسب با بکارگیری قطعه جدید،به شما ضمانت اعطا خواهد کرد که در صورت بروز هر گونه مشکلی برای قطعه می توانید از خدمات پشتیبانی آن استفاده کنید. البته ناگفته نماند که قطعات فابریک کمتر دچار مشکل می شوند و ممکن است هیچ وقت به استفاده از ضمانت نامه آن نیازی پیدا نکنید.

ویژگی های مرکز تعمیر لوازم خانگی آرمانی

 • سرویس دهی در تمامی روزهای هفته
 • تعیین زمان سرویس دهی
 • مدت زمان کوتاه تعمیرات
 • استفاده از قطعات اورجینال
 • تعمیرات در محل
 • هزینه های متعارف زیر نظر اتحادیه
 • تجربه و تخصص تکنسین ها
 • مشاوره رایگان و به صورت آنلاین
 • عیب یابی صحیح
 • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها
تعمیر لوازم خانگی آرمانی

تعمیر لوازم خانگی آرمانی

 • رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از ایجاد حوادث و کاهش نیاز به تعمیر

  • از یک دستگاه محافظ برق برای اتصال چند وسیله ی برقی پر کاربرد استفاده نکنید. برای مثال یخچال و فریزر باید دارای یک دستگاه محافظ جداگانه باشد.
  • در زمان های مختلف، سیم و دو شاخه ی لوازم خانگی برقی را بررسی کنید تا در صورتی که مشکلی دارند، نسبت به تعمیر یا تعویض آنها اقدام نمایید.
  • در صورت آتش سوزی وسایل الکتریکی، به هیچ وجه از آب استفاده نشود و قبل از هر کاری لازم است برق اصلی ساختمان قطع گردد.
  • یکی دیگر از نکات ایمنی مهم که لازم است حتما رعایت شود، این است که اگر مشکلی در قسمت دو شاخه ی دستگاه هایی مثل مایکروفر، اتو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پلوپز، چای ساز، آبمیوه گیری و … به وجود آمده است ، تا زمان تعویض یا تعمیر دو شاخه از این دستگاه ها استفاده نکنید؛ زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.
  •  در هنگام خرید لوازم خانگی برقی دقت کنید که حتما دارای برچسب انرژی +A باشند تا از نظر مصرف انرژی در وضعیت بهینه و استاندارد قرار داشته باشند.
  •   معمولا در هنگام به وجود آمدن ایراد و خطا در نحوه ی عملکرد دستگاه ها، اکثر افراد اقدام به دستکاری آن می کنند ولی اگر شما از دانش و مهارت تجربی کافی برخوردار نباشید، مطمئنا چنین کاری موجب افزایش میزان خرابی و به وجود آمدن مشکلات بیشتر خواهد شد. پس تعمیر لوازم خانگی را به تکنیسین ها و کارشناسان مجرب مجموعه  تک ریپیر بسپارید.
  •  استفاده از یک پریز برای روشن کردن چند دستگاه توصیه نمی شود.
  •   برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی، دقت داشته باشید که اگر قصد دارید کف آشپزخانه را با آب شستشو دهید، حتما وسایل برقی را از پریز برق جدا کنید.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه شما کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده برای تعمیر لوازم خانگی شما تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

02144287993

02188592650

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *