تعمیر سرخ کن

تعمیر سرخ کن

تعمیر سرخ کن و تعمیرات سرخ کن

در اینجا می خواهیم به چگونگی تعمیر سرخ کن بپردازیم؛ اما در اینجا سؤالاتی از قبیل آیا تعمیرات سرخ کن نیاز به تخصص دارد؟ آیا برای تعمیر سرخ کن نیاز به تعمیرگاه های مجاز می باشد؟ سرخ کن های دستگاه های بسیار محبوب و کاربردی می باشند و مخصوص کسانی است که مدت زیادی را نمی توانند در آشپزخانه سر گاز بایستند.

تعمیرات سرخ کن

تعمیر سرخ کن

در این مبحث می خواهیم به چگونگی تعمیر سرخ کن بپردازیم اما سؤالاتی هم در این باره برای ما به وجود می آید که آیا تعمیرات سرخ کن نیاز به تخصص دارد؟ آیا برای تعمیرات سرخ کن باید به تعمیرگاه های متخصص رجوع کرد؟ امروزه با توجه به اینکه بیشتر بانوان خانه دار علاوه بر کار های خانه داری به کار های بیرون از منزل هم نیز روی آورده اند. این امر باعث شده پای محصولات و لوازمی که غذاها را سریع می پزند به آشپزخانه ها باز شود. این لوازم تا ۳۰، ۴۰ سال پیش شاید در تعداد محدودی از آشپزخانه ها دیده می شد. یکی از وسایل پر کاربرد و مطلوب برای بانوان خانه دار سرخ کن می باشد. این وسیله باعث شده که بانوان را از ایستادن دائم جلوی گاز و سرخ کردن غذا در ماهیتابه خلاص کند. سرخ کن افزون بر پخت آسان و زود غذا، آشپزی را آسان و لذت بخش می کند.

سرخ کن ها در کل دارای انواع مختلفی می باشند و از نظر گنجایش محل روغن و نوع مواد غذایی، همچنین قدرت و انواع مزیت ها با همدیگر فرق دارند. برای سرخ کردن مواد غذایی در سرخ کن باید از روغن مخصوص استفاده نمود. این وسیله بعد از یک مدت استفاده ممکن است دچارِ مشکلاتی شود پس باید به تعمیرات سرخ کن پرداخت. سرخ کن ها بر اساس نوع کارایی که دارند به سه گروه تقسیم می شوند: سرخ کن های معمولی و ساده، سرخ کن های رستورانی با کنترل الکترونیکی، سرخ کن هایی که بدون روغن کار می کنند.

متداول ترین علل تعمیر سرخ کن

در این بخش به بررسی متداول ترین علل تعمیر سرخ کن می پردازیم. سپس نوع تعمیر و خدمات مربوط به آن را که در شرکت تک ریپیر ارائه می شود را نام خواهیم برد. سرخ کن ها به علت های گوناگون اعم نوسان های برق، اتصال های سیم رابط، استفاده نادرست از این وسیله و … امکان دارد در مدت زمانی که از آن استفاده می کنید دچار آسیب و مشکلاتی شود. ما در اینجا به رایج ترین نوع این مشکلات اشاره خواهیم نمود. لازم به ذکر است که تمامی این مشکلات و ایراد ها قابل تعمیر می باشند.

  • این وسیله خاموش شده و روشن نمی شود.
  • در بعضی موارد سرخ کن روشن می باشد اما چراغ نمایشگر آن مشکل پیدا کرده و روشن نمی شود.
  • سرخ کن به صورت اتوماتیک خاموش نشده و باعث سوختن مواد غذایی می شود.
  • روغنی که داخل مخزن این دستگاه قرار دارد گرم نمی شود.
  • سیم برق این وسیله اتصالی دارد.
  • ترموستات آن دچار مشکل شده است.
  • المنت این وسیله هیچ گرمایی از خود ساطع نمی کند.
  • نمایشگر سرخ کن کار نمی کند و خاموش شده است.
  • هنگام روشن کردن این وسیله برق خانه اتصالی کرده و قطع می شود.

در صورت بروز هر کدام از این خرابی ها باید به تعمیر سرخ کن پرداخت.

تعمیرات سرخ کن

تعمیرات سرخ کن

تعمیرگاه های مجاز تعمیر سرخ کن

شرکت تک ریپیر به عنوان یکی از معتبر ترین تعمیرگاه های مجاز تعمیرات سرخ کن، مجموعه ای از با سابقه ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران را به خود اختصاص داده است. خدمات این شرکت فقط در تهران می باشد و در زمینه تعمیرات سرخ کن فعالیت دارد.

تعمیرکاران این تعمیرگاه اطلاعات به روزی داشته و هر نوع وسیله را چه قدیمی چه جدید با داشتن علم کافی و تجربه زیاد به تعمیر این محصول می پردازند. بهتر است بدانید که تعمیرات سرخ کن در مدت زمان خیلی کم توسط این تعمیرکاران مجرب انجام می شود. این تعمیرگاه تعمیر سرخ کن را با ضمانت انجام می دهند یعنی اگر باز دچار مشکل شد یا هزینه تعمیر را پس می دهند یا مجدداً آن را تعمیر می کنند.

ارائه خدمات این شرکت به صورت ۲۴ ساعته نمی باشد اما در هر روز از هفته در ساعات تعیین شده می توان با آن ها ارتباط برقرار نمود و مشکلات به وجود آمده را برطرف می نمایند. این تعمیرگاه برای تعمیرات سرخ کن از قطعه های اصلی برای معاوضه استفاده می کند. هنگام مشاهده دستگاه خراب شده تمامی موارد در رابطه با علت مشکل پیش آمده، مقدار هزینه و همچنین میزان زمان لازم برای تعمیرات سرخ کن را در اختیار شما قرار داده و با توجه به صلاح دانستن شما به تعمیر دستگاه مربوطه می پردازند.

 

جهت تعمیرات سرخ کن و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید  و یا فرم زیر را پر کرده تا تکنسین های شرکت با شما تماس بگیرند و برای و
هماهنگی به منزل شما بیایند:

مرکزتهران : 88592650

غرب تهران : 44287993

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *