تعمیر اتو پرسی

تعمیر اطو پرسی

تعمیر اطو پرسی

تعمیر اطو پرسی،تعمیرات اتو پرسی

هنگام تعمیر اطو پرسی سؤالات زیادی به ذهنمان خطور می کند. آیا تعمیرات اتو پرسی را می توان در منزل انجام داد؟ آیا برای تعمیرات نیاز به تعمیرگاه های مجاز دارید؟ بیشتر خرابی های اتو پرسی قابل تعمیر می باشند. اتو پرسی را می توان در منزل با چند وسیله مانند سوزن مخصوص خیاطی، مخلوط جوش شیرین و آب یا سرکه و آب تعمیر نمود.

هنگام تعمیر اطو پرسی سؤالاتی برایمان پیش می آید. آیا می توان تعمیرات اتو پرسی در منزل هم انجام داد؟ آیا برای تعمیر اطو پرسی به نیرو متخصص و با تجربه نیاز دارید؟ آیا برای تعمیرات نیاز به تعمیرگاه های مجاز دارید؟ اطو پرسی هم یک نوعی دیگر از اطو ها می باشد که برای اتو زدن پارچه، لباس های مردانه و شلوار و… استفاده می شود؛ اما کاربرد این وسیله نیاز به توجه و امتحان مکرر دارد.

برای لباس های مجلسی چین دار نمی توان از این نوع اتو استفاده نمود. اطو پرسی متشکل از دو صفحه فلزی است که لباس را در بین این دو قسمت قرار داده و قسمت بالایی را روی لباس فشار داده بخار از منافذ ها بیرون آمده و لباس را صاف می کند.
این وسیله هم مانند سایر لوازم برقی دچار خرابی می شوند که نیازمند تعمیر و رفع عیب یابی می شوند. مشکلاتی رایجی که با تعمیرات اتو پرسی قابل حل می باشند شامل: دستگاه بخار ایجاد نمی کند، اتو پرسی روشن نمی شود، دستگاه زیاد گرم نمی شود، اتو پرسی به جای اینکه بخار کند از آن آب خارج می شود، دسته دستگاه اگر بشکند و یا اینکه دائماً در حال بوق زدن می باشد.

تعمیر اطو پرسی

تعمیر اطو پرسی

نکات طلایی در تعمیر اطو پرسی

•تعمیر اطو پرسی خود را به افراد خبره و کار آزموده و با تجربه بسپارید تا از تعمیرات اتو پرسی خود بهترین عملکرد را حاصل کنید.
•در آخر کلیه خدمات ارائه شده برای تعمیر دستگاه مذکور را می توانید به شرکت معتبر و نام آوری به نام شرکت تک ریپیر بسپارید. این شرکت با استفاده از متخصصین مجرب با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان خدمات خود را ارائه می دهند.
•شرکت تک ریپیر یک شرکت همراه تعمیرکاران ماهر و با سابقه در طول هفته آماده انجام تعمیرات اتو پرسی شما هستند و خدمات آن فقط در تهران می باشد و پاسخگویی ۲۴ ساعته ندارند.
برای تعمیر اطو پرسی در منزل به چیزهایی نیاز دارید؟

تجهیزاتی که برای تعمیر اطو پرسی لازم است شامل:
تمیز کننده های شیمایی، مخلوط سرکه و آب، سوزن های مخصوص خیاطی، خلال دندان، مخلوط آب و جوش شیرین برای پاک کردن قسمت فلزی اتو، پیچ گوشتی و سیم ظرف‌شویی می باشد.
مراحل تعمیرات اتو پرسی شامل تمیز کردن اتو می باشد در ابتدا مطمئن باشید که اتو را از برق کشیده اید و پیش از اینکه تمیز کنید بگذارید تا سرد شود. با استفاده از یک خلال دندان جهت تمیز کردن رسوبات را از داخل سوراخ های روی قسمت فلزی استفاده کنید اما مواظب باشید که این رسوبات وارد اتو نشوند.

برای پاک نمودن سر آبپاش از سوزن های مخصوص خیاطی استفاده کنید. برای پاک‌سازی کامل رسوبات درون اتو، مقداری آب با مقداری سرکه را مخلوط کرده و داخل محفظه اتو بریزید تا زمانی که اتو بخار ایجاد کند و خشک شود. برای پاک کردن سطوح فلزی اتو باید قبل از هر چیزی اتو را از برق کشیده و با استفاده از یک اسفنج و مخلوط جوش شیرین و آب برای تمیز کردن کثیفی های روی سطح فلزی استفاده کنید. بعد آن را با آب شستشو داده و خشک نمایید. بهتر است بدانید که نباید اتو را در آب فرو برد یا اینکه نباید با سیم بشویید.

تعمیرات اتو پرسی

تعمیرات اتو پرسی

هزینه تعمیر اطو پرسی

هزینه تعمیر اطو پرسی یکی از اصلی ترین بخش تعمیر به حساب می آید. مخصوصاً که با ارقام های مختلف در تعمیرگاه های گوناگون روبه رو می شویم. بهتر است بدانید که هزینه تعمیرات اتو پرسی برعکس آن چیزی که تصورش را می کنیم دارای یک قیمت ثابت می باشد.‌ تعمیرگاه های پروانه دار و مجاز تعمیرات لوازم خانگی وظیفه دارند که هزینه تعمیرات اتو پرسی اعم دستمزد مخصوص تعمیرکار، قیمت قطعاتی که معاوضه می شوند و… را بر طبق قیمت های تصویب شده دریافت نمایند.
قیمت های تصویب شده توسط اداره های نظارتی هزینه زیادی را شامل نمی شود و بسیار مقرون به صرفه بوده، یعنی با هزینه ای کاملاً مناسب می توان به تعمیر دستگاه مد نظر خود پرداخت. البته این عوامل در صورتی امکان پذیر است که بتوان در انتخاب یک تعمیرگاه تعمیرات اتو پرسی دقت لازم را به خرج داد و تعمیرگاهی را که دارای مجوز های رسمی از اداره های نظارتی مربوطه می باشد انتخاب کنید. این تعمیرگاه ها با توجه به ایراد و خرابی که برای دستگاه به وجود آمده است هزینه تعمیر آن را ارزیابی می کنند.

جهت تعمیر اطو پرسی خود و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید  و یا فرم زیر را پر کرده تا تکنسین های شرکت با شما تماس بگیرند و برای و
هماهنگی به منزل شما بیایند:

شمال تهران : 22737566

شرق تهران : 77394553

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *