نمایندگی ماکروفر هایت پوینت

نمایندگی ماکروفر هایت پوینت

نمایندگی ماکروفر هایت پوینت ، تعمیر ماکروفر هایت پوینت

نمایندگی ماکروفر هایت پوینت در تمامی روزهای هفته با تکنسین های مجرب و با تجربه خود در تهران آماده سرویس دهی و تعمیر ماکروفر هایت پوینت به صورت تخصصی به تمامی اهالی تهران و حومه در هر روز هفته در محل مورد نظر آنها است، این نمایندگی در صورت تماس و یا ثبت سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن ایراد دستگاه شما را تشخیص میدهد و اقدامات لازم را برای تعمیر ماکروفر هایت پوینت شما انجام میدهد.

نمایندگی ماکروفر هایت پوینت

مرکز تعمیر ماکروفر هایت پوینت در تهران

یکی از وسایل دیگر که در سال های اخیر رشد استفاده از آن بسیار سریع بوده است، ماکروفر است. برای تعمیر ماکروفر لازم است تا به خوبی ویژگی های این دستگاه توسط کارشناسان شناخته شود زیرا با توجه به وجود برد الکترونیکی موجود در آن و حساسیت بالای آن، ممکن است عدم مهارت نتایج بسیار بد و جبران ناپذیری داشته باشد.

اگر ماکروفر شما برند هایت پوینت است و به هر دلیلی مثل سابق کار نمیکرد با نمایندگی ماکروفر هایت پوینت تماس بگیرید تا تکنسین های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن جهت تعمیر ماکروفر هایت پوینت شما به محل اعزام نمایند.

ماکروفر به عنوان یک وسیله پرکاربرد امروزه در منازل به طور مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرد.  ماکروفر را می­توان  برای تهیه انواع غذاهای گوناگون مانند فست فود، کیک، نان‌های فانتزی و… به کار گرفت.

این وسیله در طول مدت زمان استفاده مداوم ممکن است با مشکلات خاصی مواجه شود و نتواند از عملکرد مناسبی جهت استفاده برخوردار باشد.

در صورتی که مشکلات خاصی مانند مشکلات زیر در ماکروفر مشاهده کردید، سریعاً دستگاه را از برق خارج کنید و با نمایندگی ماکروفر هایت پوینت جهت تعمیر ماکروفر تماس حاصل کنید.

در ادامه برخی از مشکلاتی که نیاز به عیب یابی و تعمیر ماکروفر دارد، به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته است. تا آشنایی بیشتری با این ایرادت احتمالی داشته باشید.

  • از داخل ماکروفر بوی سوختگی شبیه بوی پلاستیک به مشام برسد.
  • درون ماکروفر حالتی مانند جرقه زدن وجود داشته باشد.
  • بدنه ماکروفر حالت برق گرفتگی و اتصالی داشته باشد.
  • با وجود اتصال ماکروفر به برق به هیچ وجه ماکروفر روشن نشود.
  • درب ماکروفر پس از اتمام مراحل پخت خود به خود قفل شود و امکان باز شدن درب وجود نداشته باشد.
  • نمایش خطا بر روی نمایشگر ماکروفر

در صورتی که با خطاهای این‌چنینی مواجه شده باشید، می توانید با نمایندگی ماکروفرهایت پوینت تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت جهت انجام تعمیر ماکروفرهایت پوینت به محل مورد نظر مراجعه کنند.

تعمیر ماکروفر هایت پوینت

برای اینکه عمر ماکروفرتان بالا برود و دیرتر به تکنسین تعمیر ماکروفر هایت پوینت نیاز پیدا کنید باید نکات ایمنی استفاده از ماکروفر را بدانید و انها را رعایت کنید :

نکات استفاده از ماکروفر هایت پوینت

ماکروفر را خالی روشن نکنید

ماکروفر را بدون قرار دادن مواد غذایی در داخل آن روشن نکنید این کار موجب می شود تا انرژی ماکروفر توسط ماده ای جذب نشود و موجب داغی بیش از حد قطعات داخلی شود و شما نیاز به تعمیر ماکروفر پیدا کنید.

 •درب دستگاه را آرام ببنید

درب ماکروفر دارای مکانیسمی است که دارای سه سوییچ است . این مکانیسم با محکم بستن درب ماکروفر دچار مشکل می شود و شما احتیاج به تعمیر ماکروفر پیدا می کنید.

 استفاده از محافظ برق

• از یک محافظ برق برای اتصال ماکروفر به برق استفاده کنید زیرا نوسانات برق موجب خسارات جبران ناپذیری به ماکروفر شما شده و هزینه تعمیر ماکروفر را گردن شما می اندازد.

  •آب را در ماکروفر به جوش نیاوردید

آب جوش خود را در کتری درست کنید و از درست کردن آن در ماکروفر خودداری کنید . این کار باعث میشود آب به وضعیتی به نام فراگرم شدن برسد یعنی آب داغتر از دمای خوش خود می شود اما به جوش نمی آید و موجب سوختگی خود شما و اطرافیان می شود.

 •تمیز نگه داشتن داخل دستگاه

بهتر از از ماکروفرهای درون استیل استفاده کنید که تمیز کردن داخل آن آسان باشد. بهتر است اجاره ندهید تا هیج ماده غذایی به داخل دیواره های ماکروفر باقی بماند زیرا با جذب انرژی دستگاه سوخته می شود و موجب آسیب رساندن و در نتیجه تعمیر ماکروفر شما می شود.

 • استفاده از ظروف مخصوص

از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید و به هیچ عنوان از ظروف شیشه ای و یا ظروفی که دارای قطعات فلزی هستند استفاده نکنید. هرگز از فویل آلومینیومی حتی تکه ای کوچک هم استفاده نکنید.

 • استفاده از صفحه گردان

بهتر است از صفحه گردان ماکروفر برای پخت استفاده کنید تا حرارت بصورت یکنواخت به ماده غذایی برسد.

 •تست اشعه

بهتر تست اشعه خود را به مراکز معتبر تعمیر ماکروفر بسپارید تا با دستگاه های مخصوص خود از نشتی اشعه جلوگیری کنند و مقدار آن را در حد استاندارد بین المللی نگه دارند .در هنگام استفاده ار ماکروفر فاصله مناسب را از دستگاه حفظ کنید.

 •استفاده از تعمیرکار ماکروفر

اگر لامپ ماکروفر شما شکست تعویض آن را بدست تعمیر کار ماکروفر متخصص بسپارید زیرا این لامپ ها حاوی بریلیوم است.

 • قرار ندادن مواد فلزی در داخل دستگاه

از قرار دادن قاشق ، چنگال ، ظروف آلومینیومی و هر قطعه فلزی دیگر در داخل ماکروفر جدا خودداری کنید چون این کار باعث جرقه زدن ماکروفر و خرابی آن شده و در شرایط بدتر موجب آتش سوزی می شود و هزینه تعمیر ماکروفر را برای شما ایجاد می کند.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی ماکروفر خود کارشناسان ما با بررسی مشکل ماکروفر شما تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام میکنند:

02177147330

021442879963

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *