دسته‌بندی نشده

نمایندگی فراگامان

نمایندگی فراگامان

امروزه ماشین ظرفشویی یکی از وسایل مورد نیاز در هر خانه ای می باشد و بسیاری از مردم نسبت به تهیه و خرید آن اقدام می نمایند اما چه برندی برای خرید مناسب می باش، گزینه ای است که بسیار مورد بررسی قرار گرفته است. شرکت فراگامان یا موریس یکی از شرکت های سازنده وسایل خانگی از جمله ماشین ظرفشویی می باشد. در نمایندگی فراگامان شما می توانید ماشین ظرفشویی موریس را خریداری کنید و از خدمات پس از خرید نیز بهره مند شوید. از جمله خدمات پس از خرید از نمایندگی فراگامان نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی موریس می باشد که توسط کارشناسان خبره و کارآزموده انجام می شود.

نمایندگی فراگامان

نمایندگی فراگامان

خدمات نمایندگی فراگامان

در صورت روبرو شدن با مشکلی در ماشین ظرفشویی موریس می توانید با نمایندگی فراگامان تماس گرفته و از خدمات لازم بهره مند شوید. از جمله مشکلاتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی موریس با آنها روبرو شوید، شامل موارد زیر می باشند:

⦁ نشانگر برق به خوبی کار نمی کند
⦁ ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
⦁ آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود
⦁ آب به طور کامل و به درستی تخلیه نمی شود
⦁ پودر وارد دستگاه نمی شود
⦁ درجه شستشو به درستی کار نمی کند
⦁ ظروف به درستی و به خوبی شسته نمی شوند
⦁ سیستم گرمایشی به درستی کار نمی کند
⦁ از کار افتادن پمپ ماشین ظرفشویی

شما می توانید نسبت به رفع تمامی این موارد با ما در نمایندگی فراگامان تماس گرفته و نسبت به رفع آنها اقدام نمایید. ما در نمایندگی بهترین خدمات را در اسرع وقت به شما ارائه می دهیم.

نمایندگی فراگامان

نمایندگی فراگامان

نمایندگی فراگامان چگونه به ما خدمات می دهد؟

نمایندگی فراگامان به عنوان یکی از نمایندگی های فعال در زمینه ارائه خدمات ماشین ظرفشویی موریس می باشد که به شما خدمات لازم را در این زمینه ارائه می دهد. شما می توانید در صورت روبرو شدن با هر گونه مشکلی با ماشین ظرفشویی موریش با نمایندگی فراگامان تماس گرفته و مشکل ماشین ظرفشویی موریس را به کارشناس اطلاع دهید. کارشناس  پس از بررسی های لازم به صورت حضوری به محل زندگی شما مراجعه خواهد نمود و در صورت لزوم تعمیرات لازم را انجام می دهد.

کارشناس پس از انجام بررسی های لازم و پیش از انجام هرگونه تعمیری در ماشین ظرفشویی موریس به شما اطلاعات لازم درباره نحوه تعمیر، میزان تعمیرات مورد نیاز و برآورد هزینه را خواهد داد و در نهایت پس از اطمینان از رضایت شما، ماشین ظرفشویی را تعمیر خواهد نمود.

کارشناس و متخصص فنی نمایندگی ما تلاش خود را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بدون تعویض قطعه به کار می گیرد اما در صورت نیاز قطعه ای که دچار مشکل شده را تعویض می کند. به هیچ عنوان نگران تعویض قطعه نباشید زیرا کارشناس از قطعه اصلی شرکت سازنده استفاده می کند و این قطعات هیچگونه تفاوتی با قطعات ماشین ظرفشویی شما ندارند. همچنین برای این قطعات یک ضمانت نامه به شما ارائه خواهد شد که مدت زمان استفاده از آن در ضمانت نامه مشخص شده و در صورتی که این قطعات با مشکل روبرو شوند و یا از کار بیفتند می توانید از خدمات ضمانت نامه آن استفاده کنید.

مزیت های نمایندگی فراگامان

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.این ویژگی برای مشتریانی که شاغل هستند حائز اهمیت است و تکنسین های ما در روزهای تعطیل هم با هماهنگی برای تعمیر میتوانند به منزل شما اعزام شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

هزینه های متعارف در نمایندگی تعمیر 

هزینه هایی که برای تعمیرات لوازم خانگی دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی به نوع دستگاه و خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی  اصلی فراگامان با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی  از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد. همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی لوازم خانگی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل گذشته نیازی نیست شما دستگاه خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و در منزل وسیله مورد نظرتان را تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است ان را تعمیر میکنند و در صورت خرابی و سوختگی قطعه را تعویض میکنند.

 تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات این برند و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست آنها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاهتان تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

02122737566

02144287993

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

7 thoughts on “نمایندگی فراگامان

 1. مصطفی اصفهانی گفت:

  سلام جالب هست که در قسمت انتخاب برند ماشین ظرفشویی موریس وجود ندارد درصورتی من باشکت فراگامان توسط این دستگاه آشناشدم!!!!!!!!!!

 2. حسن رضایی گفت:

  این سایت اصلا معتبر نیست من از همین طریق آشنا شدم و ماشین ظرفشوییم رو دستشون دادم با سه هفته تاخیر و امروز و فردا کردن ماشین رو خراب تحویلم دادم و حتی فاکتور کارهایی که انجام دادن هم برام نفرستادن و هیچ کس هم جوابگو نیست اپراتور میگه من فقط یه اپراتور هستم و تکنسین هم اگه دلش بخواد جواب گوشیش رو می ده خیلی خیلی بی مسئولیت و بی نظم هستند
  لطفا اعتماد نکنید…

  1. این سایت معتبر نیست اعتماد نکنید !!! دزد به تمام معنا !!! گفت:

   فیلتر ا رو خیلی گرون حساب کرده به علاوه جرمگیر دونه ای ۷۵ تومان !!!

 3. حسن رضایی گفت:

  این سایت اصلا معتبر نیست من از همین طریق آشنا شدم و ماشین ظرفشوییم رو دستشون دادم با سه هفته تاخیر و امروز و فردا کردن ماشین رو خراب تحویلم دادم و حتی فاکتور کارهایی که انجام دادن هم برام نفرستادن و هیچ کس هم جوابگو نیست اپراتور میگه من فقط یه اپراتور هستم و تکنسین هم اگه دلش بخواد جواب گوشیش رو می ده خیلی خیلی بی مسئولیت و بی نظم هستند

 4. سخایی گفت:

  این سایت معتبر نیست . برادرم به زودی میره سراغشون اعتماد نکنید !!!! دزد به تمام معنا !!!!

 5. ecommerce گفت:

  Wow, marvelous blog layout! How long have you
  ever been blogging for? you make blogging look easy.
  The whole look of your web site is great, as well as the content material!

  You can see similar here e-commerce

 6. GSA List گفت:

  Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
  I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Cheers! You can read similar art here: Scrapebox AA List

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *