ماشین ظرفشویی, نمایندگی اوسان

نمایندگی اوسان

نمایندگی تعمیرات اوسان

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-enw5mb’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-d449o3′ admin_preview_bg=”]

نمایندگی تعمیر اوسان

نمایندگی تعمیر اوسان را بهترین مرکزی می دانند که افراد می توانند مشکلات لوازم خانگی خود را در آن حل کنند.و در نمایندگی تعمیرات اوسان هر لوازم خانگی را داشته باشند تعمیر کنند.

این باور سبب شده تا نمایندگی تعمیرات اوسان مخاطبان و مشتریان زیادی داشته باشد و روزانه به تعداد زیادی از آن ها خدمات رسانی کند.

از آنجا که بیش از تعداد خدمات، کیفیت آن اهمیت دارد لذا لازم است تا در این باره در نمایندگی تمهیداتی اندیشیده شود.

کارشناسان به صراحت اعلام می کنند که تفاوت استفاده از یک لوازم خانگی می تواند نیاز به تعمیر آن را تغییر دهد و در صورت بروز هر مشکل می توان مسیر های متفاوتی را طی نمود.

نمایندگی تعمیر اوسان برای حل مشکل مردم در رابطه با عدم اطلاعات کافی در استفاده از این دستگاه، خدماتی همچون ارائه ی راهنمایی و مشاوره را ارائه می دهد.

آموزش نگهداری از لوازم خانگی  همان چیزی است که مردم به آن نیاز دارند و در نتیجه لازم است تا مشاوران یا کارشناسان نمایندگی تعمیر اوسان این خدمات را به مردم ارائه دهند.

در هنگام نصب لوازم خانگی اوسان این کارشناسان هستند که به صورت کامل درباره ی نحوه ی عملکرد دستگاه به مشتریان توضیح می دهند تا شناخت موجب افزایش کارایی دستگاه گردد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-hva6df’]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-تعمیر-اوسان.jpg’ attachment=’20681′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=’manually,https://takrepair.com/2018/10/08/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%b3%d8%a7%d9%86/’ target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-1komw3′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-enw5mb’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-d449o3′ admin_preview_bg=”]
تعمیر لباسشویی اوسان

از دیگر وسایلی که در منزل توسط مراکز تعمیر به آن خدمات داده می شود، لباسشویی می باشد. لباسشویی به عنوان یک وسیله ی ضروری در خانه، در صورت نبود آن مشکلات زیادی برای خانوار ها ایجاد می شود و بنابراین لازم است تا در اسرع وقت تعمیر گردد. از مشکلاتی که نیاز به تعمیر لباسشویی اوسان را الزامی می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرایطی که سبب می شود تا انواع خدمات مراکز مختلف از هم تفکیک شوند نیز کیفیت ارائه ی این خدمات و تشخیص مشکل است.

عیب یابی از ضروری ترین کار هاییست که تنها کارشناسان متخصص و با مهارت کافی قادر به انجام آن هستند و در نتیجه انتخاب مراکز مختلف، نتایج متنوعی را به دنبال خواهد داشت که به سبب همین توانایی در کادر فنی آن اتفاق می افتد.

تعمیر ظرفشویی اوسان

برای تعمیر ظرفشویی نیز مردم به مراکز تعمیر مراجعه می کنند و از آنجا که عمر این محصول به نسبت بقیه کمتر است لذا برخی از مراکز آشنایی چندانی با نحوه ی تعمیر آن ندارند. در مواردی ممکن است ظرفشویی ارور هایی را بدهد و با مشکلاتی از قبیل زیر مواجه شود:

 • کثیف شدن فیلتر
 • عدم کارایی به موقع دوش ها
 • بسته نشدن درب دستگاه
 • کار نکردن موتور

این مشکلات سبب می شود تا خانوار ها نتوانند از ماشین ظرفشویی به درستی استفاده کنند. همچنین در صورت انجام اشتباهات پی در پی نیز در هنگام کار با دستگاه نیز ممکن است تعمیر ظرفشویی را جلو بیاندازد. در واقع لازم است تا به صورت کامل خانوار ها درباره ی نحوه ی استفاده از ماشین ظرفشویی نیز اطلاعاتی به دست آورند که در نتیجه ی آن عدم نیاز به تعمیر اتفاق خواهد افتاد.

تعمیر ماکروفر اوسان

یکی از وسایل دیگر که در سال های اخیر رشد استفاده از آن بسیار سریع بوده است، ماکروفر است. برای تعمیر ماکروفر لازم است تا به خوبی ویژگی های این دستگاه توسط کارشناسان شناخته شود زیرا با توجه به وجود برد الکترونیکی موجود در آن و حساسیت بالای آن، ممکن است عدم مهارت نتایج بسیار بد و جبران ناپذیری داشته باشد.

 • نچرخیدن کاسه ی ماکروفر،
 • گرم نکردن غذا
 • بسته نشدن درب ماکروفر
 • عدم تغییر تنظیمات دستگاه

از عمده مشکلاتی است که در حین استفاده از ماکروفر ممکن است ایجاد شود و در نتیجه نیاز به تعمیر را ضروری کند.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-bha7o3′]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-تعمیرات-اوسان.gif’ attachment=’20682′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-9p8m4j’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-tmp5v’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-635eg3′ admin_preview_bg=”]

نمایندگی تعمیرات اوسان

مراکز نمایندگی تعمیر اوسان  هر کدام بنا به نوع خدماتی که ارائه می دهند در طبقات مختلفی از کیفیت قرار می گیرند. بنابراین انتخاب هر مرکز منوط به داشتن اطلاعات کاملی از نوع خدمات ارائه شده توسط این مراکز است و می تواند موجبات رضایت مشتریان را فراهم کند. در این طبقه بندی ابتدا بهتر است تا انواع محصولات و نوع تعمیرات ارائه شده برای آن را مشخص نمود. سپس می توان به راحتی درباره ی دریافت خدمات از این نمایندگی تعمیرات اوسان تصمیم گیری کرد.

تعمیرات دستگاه و برند های مختلف لوازم خانگی ، تخصصی است که نیازمند آشنایی و تسلط کافی به برند مربوطه است. شما درصورتی که برای دریافت خدمات به تعمیرکاران متعددی مراجعه کرده باشید این مهم را دریافته اید که انتخاب یک تعمیرکار فنی و متخصص ، امری تقریبا مشکل است .
ما با در اختیار داشتن تعمیرکارانی که تخصص آن ها برند اوسان است . به ارائه خدمات تخصصی میپردازیم و آن را با رضایت مشتریانمان گارانتی میکنیم .
ما قطعاتی را درصورت لزوم ، به مشتریان خود ارائه میدهیم که اصالت آن توسط کارشناسان فنی ما تایید شده باشد و فقط نمایندگی تعمیرات اوسان قطعات اورجینال را دارد. این قطعات همگی از اصالت و کیفیت بالایی برخوردار بوده اند و شما میتوانید آن ها را به مناسب ترین قیمت از ما درخواست کنید .
ما این قیمت ها را بر اساس نرخ نامه مصوب در اختیار مشتریان عزیزمان قرار میدهیم . همجنین ، قطعات ارائه شده کاملا دارای پشتیبانی فنی نمایندگی تعمیر اوسان  هستند و درصورت بروز مشکل در کارکرد قطعات و یا روال کاری تیم تعمیرات ما به هرنحو ، شما میتوانید با برقراری تماس با تیم ما ، با بیان مشکل خود ، از آن ها مشاوره های تخصصی و فنی دریافت کنید .
همچنین ، عیب یابی محصول شما توسط تیم ما به بهترین و اصولی ترین نحو ممکن انجام میشود . بدین صورت که شما دگر بخاطر عیب یابی های غلط ، متحمل به پرداخت هزینه های دوباره و فوت وقت دوباره نخواهید شد . ما همواره برای رضایت و اعتماد شما و همچنین وقت شما ارزش بالایی قائل هستیم و هیچگاه نمیگذاریم ناراضی از خدمات ما باشید .

ویژگی مرکز تعمیرات لوازم خانگی اوسان

 • سرویس دهی در تمامی روزهای هفته
 • تعیین زمان سرویس دهی
 • مدت زمان کوتاه تعمیرات
 • استفاده از قطعات اورجینال
 • تعمیرات در محل
 • هزینه های متعارف زیر نظر اتحادیه
 • تجربه و تخصص تکنسین ها
 • مشاوره رایگان و به صورت آنلاین
 • عیب یابی صحیح
 • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را برای تعمیر دستگاه شما به منزلتان اعزام مینمایند:

02122737566

02144287993

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-4uzgsj’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-44-1.jpg’ attachment=’4936′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-2x5qyr’][/av_image]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *