تعمیرگاه بکو, مقــــالات

نمایندگی بکو

نمایندگی تعمیرات بکو

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-e5xieq’]
[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ctbwaq’ admin_preview_bg=”]

نمایندگی بکو

مردم به روش های مختلفی برای تعمیرات لوازم خانگی خود اقدام می کنند که این روش ها هر کدام می تواند مبنای کلی برای آن ها باشد. اما اگر آن ها بخواهند خدمات تخصصی از نمایندگی بکو دریافت کنند لازم است روش های دیگری را نیز بیازمایند.و با نمایندگی تعمیرات بکو در ارتباط باشند تا با مشاوره رایگان از کارشناسان ما متوجه مشکل دستگاه خود بشوند و در صورت نیاز به تعمیر کار تکنسین های مجرب ما به محل مورد نظر اعزام شوند.

در گذر زمان تکنولوژی های جدیدی در تولید انواع لوازم خانگی به کار رفته است و لوازمی همچون ماشین ظرفشویی و ساید بای ساید نیز طرفداران بیشتری پیدا کرده اند.

از این رو همواره خدمات نمایندگی مجاز بکو ارتقا یافته و همین امر باعث تغییر روش های ارائه ی خدمات شده است.

بنابراین آنچه نمایندگی تعمیرات بکو را تحت تاثیر قرار می دهد، نحوه ی مراجعه ی مردم به مراکز تعمیر می باشد.

یکی از خدمات ضروری که تنها در برخی از مراکز نمایندگی تعمیرات بکو ارائه می شود، حضور در محل است.

این روش به تازگی استفاده می شود و مشکلاتی را که در رابطه با حمل لوازم خانگی مثل یخچال و ماشین لباسشویی و دیگر وسایل وجود دارد را از بین می برد.

در واقع مردم در تهران با موانع زیادی دست و پنجه نرم می کنند و لذا حمل وسایل و لوازم خانگی بسیار سخت است و عملا وقت گیر و بنابراین بهتر است به نمایندگی لوازم خانگی بکو مراجعه نمود تا این خدمات در منزل ارائه گردد.

این روند را می توان از بهترین خدمات مرکز دانست زیرا موجب افزایش کارایی و آسیب کمتر به انواع لوازم خانگی می گردد.

مراکز تعمیر متعددی در تهران ایجاد شده اند که هر کدام بنا به نوع خدماتی که ارائه می دهند در طبقات مختلفی از کیفیت قرار می گیرند. بنابراین انتخاب هر مرکز منوط به داشتن اطلاعات کاملی از نوع خدمات ارائه شده توسط این مراکز است و می تواند موجبات رضایت مشتریان را فراهم کند.

در این طبقه بندی ابتدا بهتر است تا انواع محصولات و نوع تعمیرات ارائه شده برای آن را مشخص نمود. سپس می توان به راحتی درباره ی دریافت خدمات از این مرکز تصمیم گیری کرد.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-h6yu4y’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-تعمیرات-بکو.jpg’ attachment=’18969′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-fzjwpe’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kc2zxzp7′ admin_preview_bg=”]

عیوب موجود در لوازم خانگی بکو که نیاز به تعمیرات دارد شامل:

مشکلات و نقص فنی موجود در یخچال فریزر بکو:

 1. زیاد شدن برفک فریزر
 2. روشن شدن چراغ قرمز فریزر
 3. ریپ زدن فریزر
 4. سوت کشیدن فریزر
 5. برودت بد فریزر(گاز فریزر ممکن است تمام شده باشد و تخلیه گاز را باید بررسی کرد)

و…

ماشین لباسشویی خود را از نمایندگی رسمی بکو خریداری کنید و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و در صورتی که با خرابی مواجه شد با تعمیرگاه بکو در نمایندگی های مجاز ما در سراسر تهران تماس بگیرید که این خرابی ها شامل:

 1. بدنه لباسشویی برق دارد.
 2. درب لباسشویی باز نمی شود.
 3. دیگ لباسشویی نمی چرخد
 4. لاستیک درب لباسشویی خراب است.
 5. صدای زیاد و لرزش لباسشویی
 6. بسته نشدن در لباسشویی
 7. باز نشدن در لباسشویی
 8. آبگیری خوب نکردن  لباسها
 9. آبگیری لباسها تمام شده ولی عملیات بعدی را انجام نمیدهد.
 10. ریختن آب دیگ لباسشویی در حین کار
 11. نشدن آب گرم لباسشویی یا به جوش آمدن آب لباسشویی
 12. عمل نکردن دور خشک کن لباسشویی

علت های خرابی و نقص فنی ماشین ظرفشویی بکو:

 1. فیلتر نیاز به تعویض دارد.
 2. بدنه ظرفشویی برق دارد.
 3. ظرفشویی کار نمیکند.
 4. کدهای خطا و ارور روی صفحه نمایش مشاهده میشود.
 5. شیر برقی ماشین ظرفشویی سوخته است.
 6. هیدروستات ظرفشویی خراب شده است.
 7. ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد.
 8. شیر تخلیه درست کار نمی کند.
 9. شستشوی ظرفه ها انجام نمیشود.

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-be7maq’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-بکو.jpg’ attachment=’18972′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=’manually,https://takrepair.com/2018/09/04/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%da%a9%d9%88/’ target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-9qf9qa’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-895m8i’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-5q4nk2′ admin_preview_bg=”]

نمایندگی تعمیرات بکو

از آنجا که خدمات در یک مرکز تعمیرات بکو متفاوت است و لذا کارشناسان این مرکز نیز از یکدیگر متمایز هستند.

به همین خاطر مرکزی موفق عمل خواهد کرد که کارشناسان آن دانش و تخصص لازم را برای کار تعمیر داشته باشند و اعتبار برای نمایندگی بکو بخرند.

بکو از جمله برند هایی است که در زمره ی لوازم خانگی موفق بوده و لذا تولیدات این شرکت از تجهیزات و فناوری های جدید و کاملی بهره مند است.

از این رو لازم است تا تیم فنی مرکز به صورت کامل اطلاعاتی را درباره ی اجزای فنی هر ماشین داشته باشد و حتی محصولات جدید همچون ساید بای ساید و ماکروفر نیز باید به درستی تعمیر شوند.

این فرآیند را باید از پایه اصلاح کرد و به همین خاطر مردم تنها از برخی از مراکز ارائه دهنده ی خدمات تعمیرات بکو رضایت دارند.

در طول سال های اخیر بسیاری از افراد توانایی شناخت اجناس اصل از تقلبی را ندارند و لذا برخی از مراکز از این عدم آگاهی سوء استفاده کرده و سعی در استفاده از لوازم برای تعمیرات بکو با کیفیت پایین دارند.

تعمیرگاه بکو برای این مشکل نیز چاره ای اندیشیده است و سعی دارد تا با افزایش میزان کیفیت لوازم و تجهیزات جانبی و اصل این مشکلات را از بین ببرد.

اعتماد به یک مرکز تعمیر

اهمیت دریافت خدمات مختلف از مراکز زمانی مشخص می شود که کارشناسان آن تخصص کافی و لازم را برای تعمیر به دست آورده باشند و از آزمون و خطا برای این کار استفاده نکنند. با افزایش تکنولوژی های به کار رفته در لوازم خانگی این اهمیت بیشتر می شود زیرا اعتماد به مراکز و کیفیت خدمات آن سخت تر خواهد شد و لازم است تا اطلاعات بیشتری از هر مرکز هنگام مراجعه به دست آورد.

بنابراین تنها در میان مجموعه ای از مراکز تعمیر و صدها تعمیرکار تنها برخی از آن ها قابل اعتماد هستند و می توانند به راحتی مشتریان را با خدمات خود راضی نگاه دارند.

به همین دلیل است که مراجعه به مرکز اصلی تعمیرگاه بکو می تواند بهترین راه حل و چاره برای مشتریان باشد تا با آسودگی خاطر کار تعمیر را به کارشناسان این مرکز بسپارند.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را برای حل مشکل دستگاه شما به محل اعزام مینمایند:

راه های ارتباطی با نمایندگی تعمیرات بکو به قرار ذیل است.

شماره تماس:

شمال 22737566-021 

مرکز 88592650-021

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

[/av_textblock]

[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *