مقــــالات, نمایندگی آبسردکن

نمایندگی آبسردکن

نمایندگی آبسردکن- تعمیر آبسردکن

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-8kkc7′]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیر-آبسردکن.jpg’ attachment=’21077′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-msu8yf’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-l8wsdz’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-jtpid3′ admin_preview_bg=”]

نمایندگی آبسردکن

دلایل مختلفی وجود دارد که مردم به نمایندگی آبسردکن مراجعه می کنند. یکی از این دلایل تعمیر آبسردکن می باشد.

علت های مختلفی که باعث می شود تا مردم به دنبال نمایندگی آبسردکن باشند بسته به نوع و مدل آبسردکن تفاوت دارد.

همچنین بسیاری از افراد پس از خرید آبسردکن ها، توانایی نصب و راه اندازی آن را ندارند و از همین رو به نمایندگی آبسردکن مراجعه می کنند.

بخش اعظمی از نیاز آن ها در این حین برآورده می شود و نیاز به تعمیرات تخصصی آبسردکن نیز کمتر اتفاق خواهد افتاد.

اگرچه زمانی که از آبسردکن صحبت می شود ذهن اغلب افراد به سمت یخچال ها و قسمت آبسردکن آن می رود اما دستگاه هایی که به صورت جداگانه کار تصفیه و سرد و گرم کردن آب را بر عهده دارند نیز به عنوان آبسردکن شناخته شده و در ادارات استفاده می شوند.

بسیاری از مردم نمی دانند که چطور باید از این دستگاه نگهداری کرد و لذا بایستی حتما پس از خرید برای نصب به نمایندگی مراجعه کنند.

در این شیوه امکان تعمیر آبسردکن کاهش پیدا کرده و افراد با دانستن نحوه ی استفاده از آن می توانند به عملکرد آن کمک کنند.

در خصوص افزایش نیاز به راهنمای نصب، مرکز تعمیرات با اعزام کارشناسان تیم فنی خود به ادارات و یا سازمان ها و شرکت ها، این کار را به درستی و با تعهد کیفیت کار انجام می دهد.

لذا نگرانی مردم درباره ی نصب آبسردکن کاهش می یابد. از طرفی طی دوره ی مشخص تعمیر آبسردکن به عهده ی نمایندگی بوده که هنگام نصب ضمانت نامه ی آن به مشتری ارائه می شود.

به همین دلیل استفاده از خدمات نمایندگی منوط به داشتن این ضمانت نامه و نصب آبسردکن توسط کارشناسان نمایندگی می باشد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-h3yrzb’]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-آبسردکن-.jpg’ attachment=’21078′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-g825o7′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-dyy9xj’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-czau87′ admin_preview_bg=”]
اگرچه خدمات مختلفی که حین نصب ارائه می گردد محدود به این موارد نشده و خدماتی از قبیل آموزش درباره ی نحوه ی کار با دستگاه نیز توسط نمایندگی ارائه خواهد شد.

با این تفاسیر و با استفاده ی درست از دستگاه می توان طول عمر آن را افزایش داد. البته سرویس های منظمی که برای تعمیر آبسردکن ارائه می شود نیز در این امر دخیل بوده و موجب بالا رفتن دوام دستگاه می شود.

هر یک از خدمات ذکر شده در زمان مناسب ممکن است خطر فرسودگی و کاهش عمر دستگاه را کم کند و لذا استفاده از آن ضروری خواهد بود.

همچنین تعمیر آبسردکن یکی از خدماتی است که توسط نمایندگی  ارائه می شود که علت های مختلفی می تواند داشته باشد.

به عنوان مثال ممکن است آبسرد کن به خوبی کار نکرده و آب دستگاه خنک نشود. در این موارد بهتر است چند مورد از اجزای آبسرد کن توسط تیم فنی نمایندگی آبسردکن تست شود.

تست کردن هنگام تعمیر آبسردکن نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد که معمولا کارشناسان در نمایندگی از این تخصص بهره مند هستند.

با این شرایط می توان برای تعمیر آبسردکن بدون دغدغه به مرکز تعمیرات مراجعه نمود و خدمات مختلفی را دریافت کرد.

حضور کارشناسان در محل توسط تیم تعمیر آبسردکن گاه اهمیت فوق العاده ای برای مشتریان دارد زیرا حمل و جابه جایی آن می تواند دردسر های زیادی را به وجود آورد.

به همین خاطر است که نمایندگی آبسردکن این خدمات را در اختیار مشتریان قرار داده و با اعزام کارشناسان با تجربه ی خود، گره بزرگی از مشکلات آن ها را باز کرده است.

مسلما شرایطی که کارشناسان در محل برای تعمیر آبسردکن تجربه می کنند با تجهیزات کامل قابل کنترل است و در غیر این صورت حضور آن ها عملا بی فایده خواهد بود.

شرایطی که نیاز به تعمیر آبسردکن را بیشتر می کند، مربوط به تعویض فیلتر هایی است که روی دستگاه به صورت متوالی قرار گرفته و در افزایش کیفیت آب آشامیدنی موثر است.

فیلتر هایی که برای جلوگیری از عبور کربن، املاح سخت، تغییر مزه و بوی آب استفاده می شوند، باید به خوبی عمل کنند و لذا نمایندگی نیز به همین دلیل سرویس های دوره ای را ارائه می دهد.

البته تعویض فیلتر نیاز به تخصص کارشناسان دارد و افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند. لذا مراجعه به نمایندگی در این موارد اهمیت زیادی دارد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-ad1x5z’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-آبسردکن-تعمیر-آبسردکن-1030×412.jpg’ attachment=’6408′ attachment_size=’large’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-8psnbr’][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-7vb95j’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-588buf’ admin_preview_bg=”]

تعمیر آبسردکن

همچنین ممکن است هنگام تعمیر آبسردکن، کارشناسان متوجه خالی شدن شارژ گاز دستگاه شوند که باید برای این کار سریعا عمل نمود.

لذا نمایندگی آبسردکن کارشناسان خود را به صورت تجهیز شده به محل اعزام می کند تا در صورت نیاز به این کار بتوانند سریعا با وکیوم کردن دستگاه، به راحتی شارژ گاز را پر کنند.

البته عیب یابی در این مورد اهمیت زیادی دارد و باید کارشناسان قبل از هر چیز بتوانند مشکل را به درستی تشخیص دهند که مهارت آن ها در این کار اثر گذار است.

معمولا مراکز معتبر که به عنوان نمایندگی فعالیت می کنند، بهترین انتخاب هستند زیرا تیم فنی این مراکز بسیار کارآزموده بوده و می توانند خدمات بهتری را ارائه دهند.

یکی از شرایطی که هنگام تعمیرات آبسردکن باید رعایت شود استفاده از قطعات سالم در حین تعمیر است.

این شرایط زمانی پدید می آید که کادر فنی نمایندگی آبسردکن متعهد و مسئولیت پذیر باشند و لذا در حضور مشتریان از قطعات فابریک محصول استفاده کنند.

در واقع بهتر است مشتریان از اعتبار یک مرکز تعمیر آبسردکن اطمینان حاصل کنند تا بهترین خدمات و بدون کوچکترین اهمال و کوتاهی را دریافت کنند.

البته شرایطی که سبب می شود تا نمایندگی آبسردکن خدمات بهتری را ارائه دهد، حمایت شرکت های سازنده از این مرکز است.

در نهایت آنچه سبب می شود تا نمایندگی بتواند بهترین خدمات را ارائه دهد، وجود مشاورانی است که در 24 ساعت شبانه روز فعالیت کرده و پاسخگوی نیاز مشتریان هستند.

همچنین تعمیر آبسردکن نیز در تمامی روز های هفته امکان پذیر است و بنابراین اغلب مردم می توانند در هر زمان با شماره تماس های زیر ارتباط بر قرار کرده و در خواست دریافت خدمات را داشته باشند.

کیفیت کار و خدمات یکی از دلایل مهم مردم در انتخاب مراکز معتبر می باشد که در سایر مراکز به چشم نمی خورد.

در صورت بروز هر گونه مشکلی برای دستگاه شما میتوانید با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود، کارشناسان ما را مطلع سازید تا با بررسی مشکل به وجود آمده تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام نمایند:

شماره تماس:

غرب 44287993-021 

شمال 22737566-021

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-4bochj’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-44-1.jpg’ attachment=’4936′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-9si4n’][/av_image]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *