دسته‌بندی نشده

نکات مهم در خرید از نمایندگی ماشین لباسشویی

نمایندگی ظرفشویی- نمایندگی ماشین ظرفشویی

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی.jpg’ attachment=’6116′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

ماشین ظرفشویی

امروزه در بسیاری از نقاط شهر نمایندگی ظرفشویی وجود دارد و مراجعه به نمایندگی ماشین ظرفشویی برای خرید این وسیله کاربردی بیشتر از گذشته است. در زندگی مدرن استقبال زیادی نسبت به ماشین ظرفشویی ایجاد شده است و در طراحی فضای آشپزخانه، معمولا فضایی برای این وسیله برقی در نظر گرفته می شود. شاغل بودن و کمبود وقت، از جمله عواملی است که موجب محبوبیت این وسیله برقی شده است. ماشین ظرفشویی با فراهم کردن آسایش و همچنین افزایش سرعت انجام کارها، از محبوب ترین لوازم برقی آَشپزخانه است. به همین دلیل افراد به هنگام خرید اجزاء و عناصر آشپزخانه اقدام در بسیاری از مواقع برای خرید ماشین ظرفشویی اقدام می کنند. آگاهی از ویژگی ها و تفاوت های ماشین های ظرفشویی موجود در بازار می تواند موجب خرید یک ماشین ظرفشویی خوب و مناسب شود. امروزه به علت محبوبیت ماشین ظرفشویی، نمایندگی ماشین ظرفشویی در اکثر نقاط دارای مراکز خدمت رسانی می باشد؛ و بهتر است برای کسب آگاهی به نمایندگی ظرفشویی مراجعه شود و از نمایندگی ماشین ظرفشویی، خرید شود.

در سال 1886 یک خانم ثروتمند به نام ژوزفین کوچران، ماشین ظرفشویی را اختراع کرده است. این اختراع در سال 1893 در نمایشگاه جهانی شیکاگو به نمایش گذاشته شد.

افراد با قرار دادن ظروف کثیف در داخل ماشین ظرفشویی، و اضافه کردن مواد شوینده و تنظیم چرخه شستشو و فشار دادن دکمه “روشن”، دیگر نباید هیچ اقدامی انجام دهند؛ ماشین ظرفشویی به صورت خودکار، ظرف ها را می شوید. این ویژگی موجب صرفه جویی در وقت افراد می شود.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-1.jpg’ attachment=’6117′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
در مرحله اول درماشین ظرف شویی به صورت خودکار آب پر می شود، سپس آب از طریق فواره ها با سرعت و فشار زیاد به ظروف پاشیده می شود. و آب کثیف تخلیه می شود.پاشیدن آب بیشتر موجب آبکشی ظرف ها شده و گرم شدن هوا موجب خشک شدن ظرف ها می شود. این مراحل با توجه به تنظیماتی اِعمال می شد که در چرخه شستشو وارد شده است. این امکانات موجب استقبال از این محصول شده است؛ به همین دلیل نمایندگی ماشین ظرفشویی در برند های مختلف تنوع گسترده ای از ماشین ظرفشویی را ارائه می کنند.

در ماشین ظرفشویی به وسیله یک زمان سنج، چرخه زمان تنظیم می شود و به وسیله سنسور های حساس به دما، موجب جلوگیری از گرم شدن و آسیب ظروف می شود.

همچنین گیرنده های حسی دیگری نیز در ماشین ظرفشویی برای اندازه گیری سطح آب در نظر گرفته می شود. به وسیله این گیرنده ها، با توجه به اندازه آب، ماشین ظرفشویی شروع به شستشو و آب کشی می کند.

ماشین ظرفشویی در برند ها و مدل های مختلف دارای امکانات جانبی متفاوت می باشد. با خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی می توانید از مزایا و معایب مدل ها و برندهای مختلف آگاهی داشته باشید و متناسب با نیاز، انتخابی صحیح داشته باشید مطمئن ترین راه برای کسب آگاهی، دریافت اطلاعات از نمایندگی ماشین ظرفشویی، می باشد.

بعضی از ماشین های ظرفشویی دارای قابلیت کار با آب سرد هستند؛ در این ماشین های ظرفشویی برای شستن میوه ها با آب سرد برنامه ای تعبیه شده است. زیرا استفاده از آب گرم موجب پلاسیده شدن میوه می شود. در صورتی که نیاز به این برنامه شستشو وجود دارد، باید از نمایندگی ماشین ظرفشویی درخواست شود که ماشین های ظرفشویی را معرفی کنند که دارای این قابلیت باشد.

در ماشین های ظرفشویی، سیستم فیلترینگ مورد استفاده قرار می گیرد. به وسیله این سیستم، لکه های آب بر روی ظروف باقی نمی ماند. با استفاده از این سیستم، میکروفیلتر ها به صورت مداوم، لکه ها و چربی ها را از روی ظروف می برد و تمامی لکه ها از بین می رود. کاهش مواد شوینده از دیگر مزایای استفاده از سیستم فیلترینگ آب است.

امروزه در نمایندگی ماشین ظرفشویی در بعضی از ماشین های ظرفشویی ها قسمتی برای ریختن نمک تعبیه شده است. زیرا در تمیز شدن ظروف، نمک تاثیر زیادی دارد. در بعضی از سیستم های ماشین ظرفشویی نیز، از سیستم سختی گیر آب “Magnetizer”  استفاده شده است.

متحرک بودن بازو های سبدی که ظروف در آن ها چیده می شود از دیگر ویژگی هایی است که در بعضی از انواع ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است. با دارا بودن این ویژگی این امکان برای کاربر فراهم می شود که به دلخواه حالت قرار دادن ظروف در ماشین را تغییر دهد.

در بعضی از ماشین های ظرفشویی سیستم براق کننده تعبیه شده است؛ در مرحله آخر آبکشی، در ماشین هایی که دارای این قابلیت هستند، بر روی ظروف، مایع براق کننده پاشیده می شود؛ این ویژگی علاوه بر براق کردن ظروف موجب کامل شدن شستشو نیز می شود. از مزایایی در نظر گرفتن این ویژگی برای ماشین ظرفشویی، برق افتادن ظرف ها و همچنین تسریع خشک شدن ظروف می باشد. نمایندگی ظرفشویی قابلیت های مختلف ماشین ظرفشویی را به کاربران معرفی می کند.

استفاده از ریل های جدید به منظور ایجاد استحکام و ایمنی سبد ها  در ماشین ظرفشویی در بعضی از مدل ها  مورد توجه قرار گرفته است.

بیرون کشیدن سبد ها، حتی به هنگامی که سبد پر می باشد با استفاده از این ریل ها به سهولت انجام می شود. در این سیستم ریل های پایینی عمیق تر در نظر گرفته می شود و علاوه بر ثبات کامل سبد، بیرون کشیدن سبد نیز تسهیل می شود. مشاهده و بررسی این قابلیت در نمایندگی ظرفشویی برای کاربران امکان پذیر می باشد.

امکان آبکشی اضافی، علاوه بر امکان شستشوی ظروف با آب بسیار داغ، نیز در طراحی برخی از مدل های ماشین ظرفشویی مورد توجه قرار گرفته است. ماشین های ظرفشویی که دارای این قابلیت هستند از سوی افرادی که در شستشوی ظرف حساسیت دارند مورد توجه قرار گرفته است. بهتر است به هنگام خرید با مشورت با متخصصین نمایندگی ماشین ظرفشویی، محصولی مناسب با نیاز از نمایندگی ظرفشویی خریداری شود.

تجهیز به سیستم تبادل گرما و تایمر تاخیری از دیگر ویژگی هایی است که در بعضی از مدل های ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است. تایمر تاخیری  این امکان را به کاربر می دهد که زمان روشن شدن ماشین ظرفشویی را به برنامه ماشین بدهد. این ویژگی در بعضی از ماشین های لباسشویی نیز در نظر گرفته شده است. ماشین ظرفشویی هایی که دارای ان قابلیت هستند، این امکان را به کاربر می دهند که به آسانی زمان شروع شستشوی ماشین ظرفشویی را در ساعات غیر اوج مصرف تنظیم کند.

از دیگر ویژگی هایی که در بعضی از ماشین های ظرفشویی تعبیه شده است قابلیت ضد عفونی کردن ظروف است. در ماشین های ظرفشویی که دارای این قابلیت نیستند می بایست، از یک ماده کمکی استفاده کرد. اطلاعات لازم در خصوص ویژگی های ماشین ظرفشویی می بایست از نمایندگی ماشین ظرفشویی دریافت شود. در روی ماشین هایی که دارای قابلیت استریلیزه ظروف هستند،  بر روی دستگاه دکمه ای تعبیه شده است که با فشردن آن دکمه، حرارت آب بالا می رود و ظروف توسط حرارت بالا استریلیزه می شود. استفاده از مواد سفید کننده و ضد عفونی کننده نیز از دیگر ویژگی هایی است که در کاتالوگ ماشین ظرفشویی به آن اشاره می شود. در صورتی که این اطلاعات در کاتالوگ درج نشده باشد باید از نمایندگی ظرفشویی اطلاعات لازم را دریافت نمود.

ماشین های ظرفشویی به طور نرمال در 76 دقیقه ظرف ها را می شویند. امروزه ماشین ظرفشویی های سریع نیز در بازار موجود است که مدت زمان 40 دقیقه الی 45 دقیقه برای شستشوی ظروف نیاز است. از دیگر مزایای این ماشین های ظرفشویی سرو صدای کمی است که تولید می شود. بین 45 تا 48 دسی بل میزان سرو صدایی است که توسط این ماشین های ظرفشویی تولید می شود؛  با توجه به اندازه ماشین ظرفشویی، در هر دور شست و شو معمولا 11 تا 15 لیتر آب مصرف می شود.

برنامه اقتصادی از دیگر برنامه هایی است که در بعضی از ماشین های ظرفشویی وجود دارد. ماشین هایی که دارای این قابلیت هستند امکان استفاده از بیشترین امکانات را با کمترین هزینه فراهم می کنند دارا بودن قابلیت نیمه شوی که در ماشین های 12 نفره وجود دارد، این امکان را به کاربر می دهد که نیاز به پر کردن تمام  ماشین ظرفشویی نداشته باشد.  در برنامه نیم شور ماشین ظرفشویی، آبگیری ماشین به نصف می رسد؛ صرفه جویی در آب از مزایای این برنامه است. در برخی از ماشین های ظرفشویی هم برنامه اقتصادی نصب شده است؛ صرفه جویی در مصرف زمان، آب و انرژی از ویژگی های این ماشین ظرفشویی است.

هر کدام از برند های تولید کننده ماشین ظرفشویی، در تولیدات خود، به تعدادی از ویژگی ها توجه کرده اند. افراد می توانند با دریافت اطلاعات لازم از نمایندگی ها و کاتالوگ ماشین ظرفشویی، متناسب با نیاز و سلیقه خود، محصول مورد نظر را خریداری نمایند. تنوع گسترده ای از انواع ماشین ظرفشویی در نمایندگی ماشین ظرفشویی ارائه می شود.

در ادامه اجزاء و تجهیزات جانبی ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. با اطلاع از ویژگی های زیر، شما می توانید با آگاهی، از نمایندگی ماشین ظرفشویی، برند و طرح مورد نظر خود را خریداری نمایید.

ماده شوینده: مواد مخصوصی برای ماشین ظرفشویی در نظر گرفته شده است؛ این مواد به میزان کافی کف می کند و همچنین موجب خرابی ظروف نمی شود؛ برای حل کردن مواد غذایی و جدا کردن تکه های چسبیده به ظروف غذا، از مواد شوینده استفاده می شود. املاح زیاد آب موجب اختلال در این مواد شوینده می شود. انواع مختلفی از مواد شوینده ماشین ظرفشویی به شکل پودر، قرص و ژل موجود است. افراد بر اساس سلیقه خود، می توانند مواد شوینده مورد نظر را برای ماشین ظرفشویی انتخاب کنند. شکل این مواد نسبت به یکدیگر برتری ندارد.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-2.jpg’ attachment=’6118′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
مخزن: جنس مخزن ماشین های ظرفشویی متفاوت است.  از جنس پلاستیک برای مخزن ماشین های ظرفشویی ارزان و از جنس استیل ضد زنگ برای ماشین های ظرفشویی گران قیمت تر استفاده می شود. استفاده از جنس استیل در مخزن موجب جلوگیری از رسوب، لک شدگی و زنگ زدگی می شود؛ در مدل هایی که دارای مخزن استیل هستند نباید از مواد شوینده دارای سفید کننده استفاده کرد.

شما می توانید اطلاعات لازم را درباره مخزن ماشین ظرفشویی از نمایندگی ماشین ظرف شویی دریافت نمایید.

قفسه ها: اندازه قفسه ها می بایست با عمق ظروف (کاسه، قابلمه، بشقاب و …..) تناسب داشته باشد. برخی از ظروف در هیچ ماشین ظرفشویی جا نمی شود اما قفسه ماشین ظرفشویی باید یا ابعاد ظروف استاندارد تناسب داشته باشد. برخی از ماشین های ظرفشویی دارای سه قفسه و برخی از ماشین های ظرفشویی دارای دو قفسه هستند. طراحی سه قفسه برای ماشین ظرفشویی، ممکن است شستشوی ظرف های عمیق را با مشکل مواجه کند. به همین دلیل در بیشتر ماشین های ظرفشویی دو قفسه در نظر گرفته شده است. قابلیت شیب دار قرار گرفتن ظروف نیز از دیگر ویژگی هایی است که در برخی از مدل ها مورد توجه قرار گرفته است. افراد می بایست بر اساس نیاز خود به هنگام خرید، قفسه های ماشین ظرفشویی را بررسی کنند. در نمایندگی ماشین ظرفشویی تنوع گسترده ای از محصولات ارائه می شود و امکان مشاهده و بررسی قفسه های ماشین ظرفشویی برای کاربران فراهم می باشد.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-3.jpg’ attachment=’6119′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/2نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی.jpg’ attachment=’6120′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
مصرف آب: شما می توانید اطلاعات لازم از مصرف آب، ماشین ظرفشویی را از کاتالوگ ها و نمایندگی ماشین ظرفشویی دریافت نمایید. مصرف آب در برخی از ماشین های ظرفشویی زیاد است؛ البته اگر تمام ماشین ظرف شویی پر شده باشد، مقدار آب مصرفی تفاوتی با مقدار آب مصرفی شستشوی دستی ظروف ندارد. با دقت در میزان مصرف آب ماشین ظرفشویی به هنگام خرید، می توان از هدر رفت آب جلوگیری نمود. بهتر است به هنگام خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی در میزان مصرف آب دستگاه دقت کافی اِعمال شود.

شست و شوی هوشمند: در برخی از ماشین های ظرفشویی حسگرهایی تعبیه شده است با عبور شعاع نور از آب و همچنین اندازه گیری شفافیت آب، دارای قابلیت تشخیص میزان کثیفی آب هستند؛ و به وسیله تشخیص میزان کثیفی آب، زمان خالی شدن آب و همچنین زمان تعویض آب را مشخص می کنند. اطلاعات لازم برای قابلبت های ماشین ظرفشویی می بایست از نمایندگی ظرفشویی دریافت شود.

آبگرمکن:  امکان اتصال به آب گرم در تمام ماشین های ظرفشویی وجود دارد. آب گرم به طور معمول بین 48 درجه سانتی گراد تا 55 درجه سانتی گراد تنظیم می شود. این درجه حرارت آب در ماشین های ظرفشویی ارزان تر استفاده می شود. اما در ماشین های ظرفشویی که قیمت بالاتری دارند، سیستم گرم کننده تعبیه شده است که دمای آب را به 60 درجه سانتی گراد می رساند. این درجه حرارت آب برای شستشوی چربی و پاک شدن مواد شوینده بسیار مناسب است. همچنین با بالا بردن حرارت آب، خیس کردن و آب کشی مکرر ظروف نیز مورد نیاز نمی باشد و این ویژگی بر صرفه جویی در مصرف تاثیر گذار است؛ شستشوی ظروف با آب داغ و آب کشی ظروف با آب سرد نیز از ویژگی هایی است که موجب صرفه جویی در مصرف آب و صرفه جویی در مصرف برق می شود.

نمایندگی ظرفشویی با ارائه راهنمایی صحیح، امکان انتخاب مناسب را برای کاربر فراهم می کند.

با توجه به این اطلاعات شما می توانید با آگاهی و اطلاعات کافی، از نمایندگی ظرفشویی ، محصول اصل از برند مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین با خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی، امکان استفاده از خدمات فروش و خدمات پس از فروش نیز برای کاربر فراهم می شود.

مزایای خرید از نمایندگی ظرفشویی

افراد به هنگام خرید ماشین ظرفشویی با تنوع گسترده ای از برندها و مدل های مختلف ماشین ظرفشویی رو به رو می شوند. هرکدام از مدل ها دارای مزایا و برتری های نسبت به مدل های دیگر است. همچنین افراد با تنوع گسترده ای از فروشندگان متفرقه و نمایندگی ماشین ظرفشویی رو به رو هستند. خرید ماشین ظرفشویی از نمایندگی دارای مزایایی است. برای اینکه خدمات فروش و همینطور خدمات پس از فروش متعارف دریافت کنید بهتر است از نمایندگی ماشین ظرفشویی، خرید نمایید. علاوه بر این با خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی، از خرید کالای اصل اطمینان حاصل می شود.

خرید ماشین ظرفشویی از نمایندگی ظرفشویی، برای اقتصاد در سطح کلان نیز دارای مزایایی می باشد. زیرا نمایندگی ظرفشویی، ماشین های ظرفشویی را طبق ضوابط  و قوانین گمرکی کشور وارد می کند؛ در نتیجه اقتصاد کشور در معرض آسیب کمتری قرار میگیرد. زیرا فروشندگانی که دارای نمایندگی محصول نیستند ممکن است کالا ها را از مبادی غیر رسمی وارد کنند؛ در این شرایط علاوه بر آسیب به اقتصاد کلان کشور، امکان استفاده از خدمات مناسب پس از فروش برای خریدار وجود ندارد. و همچنین احتمال خرید محصول غیر اصل نیز وجود دارد.

به همین دلیل بهتر است با خرید از نمایندگی ظرفشویی، یک ماشین ظرفشویی اصل و با کیفیت خریداری شود.

نکات مهم در خرید ماشین ظرفشویی از نمایندگی ظرفشویی

به هنگام خرید ماشین ظرفشویی از نمایندگی ظرفشویی باید نکات زیادی مورد توجه خریداران قرار بگیرد. اولین نکته ای که افراد در ارتباط با آن تحقیق می کنند، برندی است که ماشین ظرفشویی را تولید کرده است. افراد با مراجعه با نمایندگی ماشین ظرفشویی در برند های مختلف، مزایا و برتری های برند ها را بررسی و مقایسه می کنند؛ و بهترین مارک ماشین ظرفشویی را متناسب با نیاز و هزینه مورد نظر خود انتخاب می کنند.

برند های مختلف  در نمایندگی ماشین ظرفشویی نیز مدل ها و طرح های مختلفی در ماشین ظرفشویی ارائه داده اند. افراد متناسب با نیاز خود می بایست ماشین ظرفشویی مناسب را انتخاب نمایند. افراد می توانند با متخصصین نمایندگی ظرفشویی مشورت کنند و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

تعداد اعضای خانواده و همچنین میزان رفت و آمد و …. عواملی هستند که بر انتخاب ماشین ظرفشویی تاثیرگذارند. ماشین ظرفشویی 6 نفره، ماشین ظرفشویی 8 نفره،  برای مصرف در خانواده هایی که تعداد اعضای خانواده کم است و رفت و آمد محدودی دارند، انتخابی مناسب است. قیمت مناسب و کوچک تر بودن از مزایای این دسته از ماشین های ظرفشویی می باشد.  در این ماشین ها امکان شستشوی 72 ظرف تا 108 ظرف وجود دارد . در نمایندگی ظرفشویی، ماشین ظرفشویی با ابعاد مختلف موجود می باشد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-4.jpg’ attachment=’6121′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
اما به طور کلی ماشین ظرفشویی 12 نفره در بازار ایران، با امکان شستشوی 144 پارچه ظرف، از محبوبیت زیادی برخوردار است. در طراحی بعضی از این ماشین ها، برنامه ای تعبیه شده است که امکان استفاده از دستگاه با پر کردن نصف ظرفیت هم وجود دارد. یعنی دستگاه قدرت نیم شور دارد. این ویژگی بر کاهش هدر رفت آب و انرژی تاثیرگذار است و می بایست به هنگام خرید ماشین ظرفشویی اطلاعات لازم از نمایندگی ظرفشویی گرفته شود.

ماشین ظرفشویی با ظرفیت 14 نفر که امکان شستشوی 160 ظرف را فراهم می کند نیز برای خانواده هایی که تعداد اعضای خانواده زیاد است و همچنین رفت و آمد زیادی دارند انتخاب مناسبی است.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-5.jpg’ attachment=’6123′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
علاوه بر ظرفیت ماشین ظرفشویی، از دیگر ویژگی هایی که می بایست مورد توجه قرار بگیرد  گرید انرژی دستگاه ماشین ظرفشویی است. گرید های A،   گرید A+ ، گرید  A++  و گرید A+++ دستگاه های مناسبی است که انتخاب آن بر صرفه جویی در مصرف انرژی تاثیرگذار است. نمایندگی ظرفشویی اطلاعات لازم را در ارتباط با گرید انرژی دستگاه به کاربران ارائه می دهد.
[/av_textblock]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی2.jpg’ attachment=’6124′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
یکی دیگر از ویژگی هایی که می بایست به هنگام خرید مورد توجه قرار بگیرد امکان دارا بودن شستشو با آب سرد و همچنین شستشو بدون مواد شوینده است. ماشین های ظرفشویی که دارای این قابلیت هستند امکان شستشوی میوه و سبزی را برای کاربر فراهم می کنند.
[/av_textblock]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی3.jpg’ attachment=’6125′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
در نمایندگی ماشین ظرفشویی  در برندهای مختلف، انواع مختلفی از ماشین ظرفشویی مبله، ماشین ظرفشویی رومیزی و ماشین ظرفشویی تو کار ارائه می شود.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-6.jpg’ attachment=’6126′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی2-1.jpg’ attachment=’6127′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی3-1.jpg’ attachment=’6128′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
با مراجعه به نمایندگی ظرفشویی، می توانید با در نظر گرفتن ویژگی های مطرح شده، خریدی مناسب داشته باشید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی در  برندهای مختلف

در ادامه به طور مختصر برندهای مختلف ماشین ظرفشویی معرفی خواهد شد؛ این مرکز در شعب سراسر کشور، نمایندگی ظرفشویی در برندهای مختلف را دارد.

شما می توانید با توجه به نیاز و آگاهی از اطلاعات لازم از محصولات برندهای مختلف نمایندگی ظرفشویی بوش –  نمایندگی ظرفشویی زیمنس – نمایندگی ظرفشویی دوو  – نمایندگی ماشین ظرفشویی ویرپول – نمایندگی ظرفشویی آریستون – نمایندگی ظرفشویی زیرووات – نمایندگی ظرفشویی کندی – نمایندگی ظرفشویی جنرال – نمایندگی ظرفشویی وستینگهوس – نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ- نمایندگی ظرفشویی ال جی – نمایندگی ظرفشویی بکو – نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجدر – نمایندگی ماشین ظرفشویی کورال – نمایندگی ظرفشویی ریتون – نمایندگی ماشین ظرفشویی موریس – نمایندگی ماشین ظرفشویی آاگ – نمایندگی مدیا – نمایندگی ظرفشویی میله – نمایندگی ماشین ظرفشویی هاردستون – نمایندگی ظرفشویی الکترولوکس – نمایندگی ماشین ظرفشویی سپهر الکتریک – نمایندگی ماشین ظرفشویی حایر – نمایندگی مجیک – نمایندگی ظرفشویی مجیک شف– نمایندگی ماشین ظرفشویی بلومبرگ – نمایندگی ظرفشویی هیتاچی – نمایندگی ماشین ظرفشویی آرچیلیک – نمایندگی ماشین ظرفشویی تکنوکیت – نمایندگی ماشین ظرفشویی الگانس – نمایندگی ماشین ظرفشویی اوشن – نمایندگی ماشین ظرفشویی شارپ – نمایندگی ظرفشویی  نف – نمایندگی ظرفشویی زاروتی – نمایندگی ظرفشویی سام – نمایندگی ظرفشویی  هیوندای – نمایندگی ظرفشویی  یوشیتا

معرفی برخی از برندهای ماشین ظرفشویی:

ماشین ظرفشویی بوش در نمایندگی ظرفشویی: در حال حاضر شرکت بوش،  در تولید ماشین ظرفشویی در جهان، بهترین سازنده می باشد. ماشین ظرفشویی برای اولین بار توسط شرکت بوش تولید شده است. امروزه نیز محصولات این برند در بالاترین سطح کیفی قرار دارد. صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در مصرف انرژی، کارکرد بهینه، طول عمر و دوام محصولات، تنوع گسترده در برنامه شستشو و کیفیت بالای شستشو، از ویژگی های محصولات ماشین ظرفشویی برند بوش می باشد. تنوع گسترده ای از ماشین ظرفشویی در نمایندگی ماشین ظرفشویی این برند ارائه می شود.

در نظر گرفتن 5 دمای مختلف برای شستشو، تعبیه سیستم خشک کن، از ویژگی های آخرین مدل های برند بوش می باشد؛ وجود برنامه نیم شور (half load) در این محصول نیز برای کاربر امکان پر کردن نصف ماشین ظرفشویی را فراهم میکند. این ویژگی موجب جلوگیری از هدر رفت آب و انرژی می شود.

از مزایا و ویژگی هایی که در آخرین مدل های ماشین ظرفشویی بوش در نظر گرفته شده است، سیستم حفاظت از ظروف شیشه ای، نمایشگر LED، قفل کودک، سیستم برنامه ریزی زمان شستشو، و همچنین سیستم Aqua Sensor  است.

با توجه به قیمت بالای محصولات برند بوش، می بایست با خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش، علاوه بر دریافت خدمات مناسب فروش، از خدمات پس از فروش مناسب نیز استفاده کرد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-7.jpg’ attachment=’6129′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی2-2-300×124.jpg’ attachment=’6130′ attachment_size=’medium’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی ظرفشویی: ارائه برنامه بخار شور توسط برند ال جی، از جمله فناوری های خلاقانه ای است که توسط این برند ارائه شده است. برنامه بخار شور این امکان را فراهم میکند تنها با استفاده از حرارت بخار و بدون نیاز به چندین برابر شدن فضا و میزان مصرف آب، ذرات چسبیده به کف ظروف تمیز شده و ظروف دارای درخشندگی و جلای زیادی شود.

برند ال جی، در زمینه های مختلف فعالیت می کند؛ ظرفشویی ال جی نیز مانند سایر لوازم برقی این برند، با استقبال زیادی رو به رو می باشد. زیبایی،  موتور دایرکت درایو اینورتر (فراهم کردن ده لیتر فضای بیشتر)، صدای بسیار کم ( حدود 38 دسی بل) از ویژگی های محصولات ماشین ظرفشویی ال جی می باشد.

شستشوی بسیار داغ برای استریلیزه کردن ظروف، سیستم بخار شوی، سیستم هایبرید از ویژگی هایی است که در محصولات برند ال جی تعبیه شده است.

شرکت ال جی، با قرار دادن یک لامپ فرابنفش (UV)، امکان ضد عفونی کردن ظروف را فراهم می کند. این ویژگی ها به همراه هفت برنامه شستشو  و همچنین سیستم عیب یاب خودکار، از عواملی است که موجب استقبال از این محصول شده است.

برای خرید ماشین ظرفشویی ال جی باید با خرید از نمایندگی ظرفشویی، محصولی اصل  و با کیفیت خریداری کرد؛ همچنین می توان با خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی، از خدمات پس از فروش نیز استفاده کرد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-8.jpg’ attachment=’6131′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی.png’ attachment=’6132′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
ماشین ظرفشویی AEG  (آ اِ گِ) در نمایندگی ماشین ظرفشویی : آ اِ گِ یک برند آلمانی است. اما تولید ماشین های ظرفشویی این برند در ایتالیا می باشد. در طراحی محصولات این برند، بازوی اسپری ماهواره ای در ماشین های ظرفشویی استفاده می شود. این بازو ها با اسپری آب در پنج جهت، آب را به تمام فضای دستگاه می رساند. در ماشین ظرفشویی آاِگِ برنامه ای تحت عنوان (PROZONE) تعبیه شده است. این برنامه امکان تنظیم برنامه شستشو متفاوت برای سبد بالا و سبد پایین فراهم می کند. برنامه ای با عنوان Timesaver Function نیز در ماشین های ظرفشویی این برند در نظر گرفته شده است. این برنامه امکان شستشوی سریع و کوتاه مدت را ایجاد می کند. امکان شستشوی ظروف در نصف زمان معمول با این برنامه وجود دارد. سنسور هوشمند بی صدا، لامپ داخلی، برنامه ریزی زمان شستشو، نیم شور، شستشوی سریع، امکان تنظیم 6 درجه حرارت آب، نشانگر میزان نمک از ویژگی های آخرین محصول ماشین ظرفشویی برند آ اِ گِ می باشد.

با خرید ماشین ظرفشویی از نمایندگی ماشین ظرفشویی می توان متناسب با نیاز محصول مناسب را خریداری نمایید و از مزایایی خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی آاِگِ استفاده نمایید. محصولات متنوعی از ماشین ظرفشویی آاِگِ در نمایندگی ظرفشویی موجود می باشد.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-9.jpg’ attachment=’6133′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-1.png’ attachment=’6134′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
ماشین ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی ظرفشویی: برند سامسونگ در تولید ماشین ظرفشویی از برندهایی است که با استقبال زیادی رو به رو شده است. زیبایی از ویژگی های منحصر به فرد ماشین ظرفشویی برند سامسونگ است. به ویژه مدل های تو کار این برند بسیار زیبا و خاص هستند.

تنوع گسترده محصولات، زیبایی، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش از ویژگی های ماشین ظرفشویی سامسونگ است.

ماشین های ظرفشویی توکار، ماشین های ظرفشویی مبله و ماشین های ظرفشویی رومیزی توسط این برند تولید می شود.

” منطقه شستشوی پر قدرت” از ویژگی های مدل جدید محصولات برند سامسونگ است که امکان شستشوی قابلمه و ظروف شیشه ای را فراهم می کند؛  با کمک این ویژگی غذایی که در کف ظروف چسبیده است، به آسانی جدا می شود. در این مدل فیلتر ضایعات نیز تعبیه شده است؛ این فیلتر  موجب می شود که آشغال  ها تکه تکه شود و در فاضلاب گیر نکند.

شستشوی ظروف خیلی چرب، شستشوی ظروف نه چندان چرب، شستشوی سریع روزانه، شستشوی متوسط خودکار، شستشوی ظروف ظریف، شستشوی بدون مواد شوینده (برای شستشوی میوه و سبزی) ، سیستم خشک کننده و براق کننده از ویژگی ها و برنامه های موجود در آخرین مدل ظرفشویی سامسونگ است.

تنوع گستره از ماشین ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی ظرفشوی ارائه می شود. از مزایای برند سامسونگ خدمات فروش و خدمات پس از فروش گسترده ای است که ارائه می دهد. با خرید از نمایندگی ماشین ظرفشویی برند سامسونگ، امکان بهره مندی از این خدمات برای کاربران فراهم می شود.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/نمایندگی-ظرفشویی-نمایندگی-ماشین-ظرفشویی-10.jpg’ attachment=’6135′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
در نمایندگی ماشین ظرفشویی، برندهای مختلفی ارائه می شود که به اجمال تعدادی از برند ها مورد بررسی قرار گرفت. به منظور خرید محصول هر کدام از برندها می بایست به نمایندگی ماشین ظرفشویی مراجعه شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

با توجه به اهمیت ماشین ظرفشویی در ایجاد آسایش و بالا بردن سرعت کار خانه، آسیب و خرابی این وسیله موجب ایجاد بی نظمی در فرآیند کار روزنامه می شود. ماشین های ظرفشویی علاوه بر کاربری خانگی، دارای کاربری برای مصارف رستوران ها و هتل ها نیز می باشد. در نتیجه تعمیرات ماشین ظرفشویی اهمیت زیادی دارد. برای تعمیرات ماشین ظرفشویی می بایست به نمایندگی های مجاز که از سوی نمایندگی ظرفشویی معرفی می شود مراجعه نمود.

سوختگی فیوز، قطعی برق، خرابی سیم ها از علل مهمی است که موجب اختلال در کارکرد ماشین ظرفشویی می شود. در صورتی که نشانگر برق ورودی خاموش باشد، نقص فنی در سیم های رابط، دو شاخه و فیوز وجود دارد. اگر ماشین ظرفشویی به طور کامل کار نکند، احتمال اختلال در کابل رابط ماشین ظرفشویی و اختلال در کابل برق وجود دارد. این اختلال از ساده ترین اختلال هایی است که برای ماشین ظرفشویی به وجود می آید. سوختن فیوز، از شایع ترین اختلال هایی است که در این موارد پیش آمده است. به همین دلیل اطمینان از برق رسانی دستگاه می بایست در اولین قدم توسط متخصصین بررسی شود.

در مواردی ممکن است نشانگر برق ورودی روشن باشد، در این موارد، تکنسین مواردی مانند کم فشاری یا عدم اتصال صحیح آن، بسته نشدن کامل درب، خرابی دکمه خاموش و روشن، پیچ خوردگی شلنگ، بسته بودن شیر آب را بررسی می کند.

در مواردی نیز به علت انسداد فیلتر برقی شیر ورودی آب، و وضعیت فشار آب موجب عدم جریان کامل آب در ماشین ظرفشویی می شود. در این شرایط تکنسین فیلتر برقی شیر ورودی آب و وضعیت فشار آب را بررسی می کند.

انسداد شلنگ تخلیه یا لوله فاضلاب، خرابی پمپ تخلیه و وجود جرم بر روی فیلتر نیز از علل دیگر خرابی ظرفشویی است که موجب عدم تخلیه درست می شود.

در مواردی تایمر دستگاه آسیب می بیند؛ در این شرایط ماشین ظرفشویی بر اساس زمان بندی تعیین شده کار نمی کند. در این شرایط قطعه آسیب دیده باید توسط متخصصین تعویض شود. در قطعاتی که آسیب می بیند ممکن است سوئیچ درب آسیب ببیند.

در بعضی از موارد مرکزی ترین قسمت ماشین ظرفشویی یعنی موتور دستگاه آسیب می بیند. سیم پیچی ماشین ظرفشویی معمولا سوخته یا نیم سوخته می شود.

با خرید ماشین ظرفشویی از نمایندگی ظرفشویی، امکان استفاده از خدمات پس از فروش برای کاربران فراهم می شود. و امکان تعمیرات توسط متخصصین و با هزینه مناسب فراهم می شود.

نمایندگی ظرفشویی بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات را برای کاربران فراهم می کند.

نگهداری ماشین ظرفشویی

نمایندگی ماشین ظرفشویی اطلاعات لازم را برای نگهداری ماشین ظرفشویی به وسیله کاتالوگ به کاربران ارائه می دهد.  به منظور جلوگیری از خرابی ماشین ظرفشویی می بایست نکات لازم برای نگهداری از ماشین ظرفشویی که توسط نمایندگی ظرفشویی ارائه می شود مورد توجه قرار بگیرد. زیرا خرابی این وسیله برقی موجب اختلال در کار روزمره افراد می شود.  کاربران با رعایت نکات و اصول نگهداری از ماشین ظرفشویی، می توانند مانع خرابی ماشین ظرفشویی شوند. نکات مهم برای نگهداری و مراقبت از ماشین ظرفشویی موجب، طول عمر و دوام این وسیله برقی پرکاربرد می شود. به همین دلیل می بایست مورد توجه کاربران قرار بگیرد. مشاوران و متخصصان نمایندگی ظرفشویی در بسیاری از مواقع به هنگام خرید و نصب دستگاه، اطلاعات لازم را به کاربران می دهند.

در ادامه این نکات ضروری و مهم بیان خواهد شد:

 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت در ماشین، باید اقدام به تعویض آن نمود. زیرا در صورتی که نشتی ماشین ظرفشویی ادامه پیدا کند، علاوه بر ضرر مالی و خرابی ماشین ظرفشویی، خسته کننده نیز می باشد. برای کیپ شدن درها می توان لاستیک در ماشین ظرفشویی را با آب و صابون تمیز کرد.
 • در چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی باید دقت لازم اعمال شود. این امر موجب جلوگیری از آسیب سبد ماشین ظرفشویی می شود. استفاده نادرست موجب آسیب سبد های ماشین ظرفشویی می شود. زیرا این سبدها اغلب از پلاستیک ساخته شده است و با مفتولهای استیل پوشیده شده است. استفاده نادرست از سبدهای ظرفشویی موجب، آسیب و کنده شدن پلاستیک پوششی می شود. از بین رفتن این پلاستیک موجب زنگ زدن فلز زیر آن می شود. در صورتی که این آسیب به سبدها وارد شود، باید در اسرع وقت رسیدگی شود.
 • باید در صدای ماشین ظرفشویی دقت شود. اگر در ناحیه پمپ، باقی مانده مواد غذایی و یا شیشه های شکسته قرار بگیرد، باعث بروز مشکل در عملکرد فیلتر و همچنین پروانه دستگاه ماشین ظرفشویی شود. به همین دلیل باید در صورتی که صدایی از ماشین ظرفشویی شنیده شود، در اسرع وقت برنامه شستشو متوقف شود و از متخصص برای عیب یابی درخواست کمک شود.
 • در چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی باید دقت لازم اعمال شود؛ ماهی تابه و تخته خرد کن و ظروف بزرگ باید در قسمت های کناری سبد ماشین ظرفشویی قرار بگیرد. این ظروف باید در طبقات پایین قرار بگیرد زیرا موجب جلوگیری از چرخش آبپاش می شود. در صورتی که ظروف مانع چرخش آبپاش شود؛ علاوه بر آسیب به ماشین ظرفشویی موجب می شود، آب به همه قسمت ها نرسد.
 • در چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی باید دقت شود و نکات ایمنی رعایت شود. چاقو ها باید رو به پایین قرار بگیرد که ایمنی رعایت شود. اما سایر قاشق ها و چنگال ها باید رو به بالا قرار بگیرد که کاملا تمیز شود.
 • پاک کردن ظروف با دستمال، پیش از قرار دادن در ماشین ظرفشویی این امکان را برای کاربر فراهم می کند که از برنامه کم مصرف (کوتاه مدت) استفاده کند. برای ظرف هایی که به میزان کمی کثیف هستند نیز می توان از چرخه شستشو سبک استفاده کرد. مزایای استفاده از این روش ها، کاهش زمان کار دستگاه، و جلوگیری از هدر رفت انرژی می باشد.
 • مواد شوینده باید به میزان لازم استفاده شود؛ استفاده بیش از حد موجب تمیزی بیشتر ظروف نخواهد شد.
 • نظافت ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا موجب طول عمر و دوام دستگاه می شود.
 • در صورتی که ماشین ظرفشویی آسیب ببیند، باید برای تعمیر از متخصصان نمایندگی ظرفشویی درخواست نیرو کرد. و از سپردن تعمیر دستگاه به افراد غیر متخصص خودداری شود.

مناطق سرویس دهی نمایندگی ماشین ظرفشویی

نمایندگی ظرفشویی و تعمیرات ظرفشویی در  مناطق زیر سرویس دهی دارد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی سوهانک –دارآباد – شهرک محلاتی – اقدسیه – آجودانیه – اراج – ازگل – نیاوران –  فرمانیه – نمایندگی ماشین ظرفشویی گلاب دره – دربند –ولنجک –زعفرانیه – درکه –دزاشیب – تجریش –قیطریه –اختیاریه –  نمایندگی ظرفشویی پاسداران –  نوبنیاد –لویزان – شیان –شهرک گلستان –شمران نو –قنات کوثر –تهران پارس –نارمک –تهران نو –فرجام – سراج –دماوند –نیروی هوایی –وحیدیه –نظام آباد –مجیدیه –شمس آباد – هروی –نمایندگی ماشین ظرفشویی افسریه – مسعودیه –مشیریه –جمهوری –شهر ری – نازی آباد –خانی آباد –شهرک ولیعصر –آزادی –آذربایجان –خزانه –فلاح – پردیس –لواسان –  فشم –کامرانیه –نمایندگی ماشین ظرفشویی دروس –شهرک غرب – سعادت آباد –گیشا –یوسف آباد –اسد آبادی –جشنواره –منیریه –ولیعصر –جمشیدیه –بیست متری جی –شهرک اکباتان –پیروزی –بلوار ابوذر –17 شهریور –گلبرگ – خراسان –امامت –مرزداران –ستارخان – جیحون –شهر آرا –آریا شهر – صادقیه –شهر زیبا –کاشانک –  فلکه اول تهران پارس –دردشت – اندرزگو – محلاتی –ازگل –نمایندگی ماشین ظرفشویی ارتش –تجریش – نمایندگی ظرفشویی ونک – نمایندگی ظرفشویی سهروردی –  سیدخندان –حکیمیه –  نمایندگی ظرفشویی شهران – طرشت – بومهن – رودهن – شریعتی – الهیه –  قصر فیروزه –شهرک شهید بهشتی –اوین –  نمایندگی ماشین ظرفشویی درکه –عباس آباد –میرداماد –باغ فیض –تهرانسر –انقلاب –نمایندگی ظرفشویی فرشته –کارگر شمالی –کن –شهرک نفت –سازمان برنامه –محمودیه – نمایندگی چیذر – هروی – بزرگراه بسیج –رسالت – فاطمی – گاندی – فلکه دوم تهران پارس – فلکه سوم تهران پارس – نمایندگی ماشین ظرفشویی خاور شهر – هفت حوض – استاد معین –خیابان ایران –کیانشهر – یافت آباد –نمایندگی ظرفشویی جماران –فرحزاد – جنت آباد –  سبلان – هفت تیر –خیابان بهار – شهدا –امیر آباد –مجاهدین اسلام –  طالقانی –نمایندگی ماشین ظرفشویی شهید مدنی
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-تماس.jpg’ attachment=’6136′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]

ارتباط با ما :

از طریق شماره تلفن های زیر می توانید با ما در تماس باشد. و در اسرع وقت بهترین و مناسب ترین خدمات را از نمایندگی ماشین ظرفشویی دریافت نمایید.

77166615

22737566

88592650

44287993

55810742

نمایندگی ماشین ظرفشویی در سراسر نقاط آماده خدمت رسانی می باشد.
[/av_textblock]
[/av_one_full]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-44-1.jpg’ attachment=’4936′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image]
[/av_one_full]

2 thoughts on “نکات مهم در خرید از نمایندگی ماشین لباسشویی

 1. e-commerce گفت:

  Wow, amazing blog structure! How long have you ever been running a blog for?

  you make running a blog glance easy. The whole
  glance of your website is magnificent, as well as the content!

  You can see similar here najlepszy sklep

 2. Hi! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine
  Optimization? I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords
  but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Kudos! I saw similar blog here: AA List

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *