تعمیر فاگور, مقــــالات

تعمیر فاگور

تعمیر فاگور

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-d4qq7m’ admin_preview_bg=”]

تعمیر فاگور

تعمیر فاگور در بسیاری از مواقع نیاز مردم بوده زیرا که انواع لوازم خانگی فاگور در بازار عرضه می شود. برای تعمیرات فاگور بهتر است مراکزی انتخاب شوند که تخصص کافی در این زمینه دارند و تمامی لوازم خانگی را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهند.

اغلب مراکزی که به عنوان تعمیرات فاگور در حال فعالیت هستند، عملا به صورت اختصاصی برای این لوازم خانگی خدمات ارائه نداده و مرکز تعمیر فاگور تنها مرکز تخصصی می باشد.

کارشناسان این مرکز برای تعمیرات فاگور از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند و لذا می توانند بخشی از نیاز مردم را به صورت کامل برای تعمیر فاگور بر طرف کنند.

اما تنها تعمیر فاگور نیاز مردم نیست و گاه می بایست برای نصب نیز خدماتی ارائه داد.

مرکز تعمیرات فاگور کارشناسان خود را برای این کار به منزل مشتریان ارسال می کند تا این خدمات در سطح بالایی از کیفیت و تنوع ارائه گردند.

برخی از خدمات مرکز تعمیرات فاگور همچنین آموزش نگه داری از لوازم خانگی می باشد که بسیاری از مردم از این آگاهی برخوردار نیستند.

استفاده ی نا درست از لوازم خانگی سبب می شود تا تعمیرات فاگور گسترش یابد و اغلب مردم با این خدمات بتوانند به نحوه ی صحیح استفاده از دستگاه دست یابند.

برای تعمیر فاگور نیز نیازی به دریافت خدمات در مرکز نمی باشد و این کار در منزل مشتریان و بدون نیاز به رفت و آمد انجام می شود.

بررسی ها نشان می دهد که خدمات تعمیرات فاگور رضایت بسیاری از مردم را بدست آورده است و لذا این خدمات در سطح استانداردی قرار دارند.
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-hus4ky’]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیر-فاگور.jpg’ attachment=’20473′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-fyqxaa’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-e0m9xu’]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdwy5a2m’ admin_preview_bg=”]

تاریخچه فاگور

در سال ۱۹۵۶ در یک کارگاه کوچک در موندراگون تشکیل شد. FAGOR Electrodomésticos تولید کننده لوازم خانگی و تجاری بزرگ مستقر در اسپانیا است، و اجرا شده توسط شرکت موندراگون. FAGOR اسپانیا بزرگترین شرکت لوازم خانگی و پنجم شرکت بزرگ لوازم الکتریکی در اروپا، تولید طیف گسترده ای از لوازم داخلی، از جمله ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و اجاق گاز ماشین ظرفشویی و ماکروفر است.

اعتماد به یک مرکز تعمیر معتبر

اهمیت دریافت خدمات مختلف از مراکز زمانی مشخص می شود که کارشناسان آن تخصص کافی و لازم را برای تعمیر به دست آورده باشند و از آزمون و خطا برای این کار استفاده نکنند. با افزایش تکنولوژی های به کار رفته در لوازم خانگی این اهمیت بیشتر می شود زیرا اعتماد به مراکز و کیفیت خدمات آن سخت تر خواهد شد و لازم است تا اطلاعات بیشتری از هر مرکز هنگام مراجعه به دست آورد.

بنابراین تنها در میان مجموعه ای از مراکز تعمیر و صد ها تعمیرکار تنها برخی از آن ها قابل اعتماد هستند و می توانند به راحتی مشتریان را با خدمات خود راضی نگاه دارند.

در طول سال های گذشته شاهد کاهش توان خرید مردم در بازار بوده ایم و به همین خاطر اهمیت حفظ و نگهداری لوازم خانگی افزایش یافته است. در واقع اغلب خانوار ها با خرید یک وسیله ی برقی در منزل تمایل دارند تا از آن به مدت چندین سال استفاده کنند. همین امر لزوم تعمیر لوازم خانگی در مراکز معتبر را افزایش می دهد.

تجربه نشان می دهد که افرادی که بدون آگاهی از نوع خدمات و کیفیت آن به برخی از مراکز مراجعه کرده اند، نتایج مثبتی را نگرفته اند و به همین دلیل لازم است تا در این باره بیشتر اطلاعات بدست آورند.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-adv9s2′]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرات-فاگور.jpg’ attachment=’20474′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-9kyw2q’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-7fbr2q’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-565xw2′ admin_preview_bg=”]

تعمیرات فاگور

آنچه باعث ایجاد تفاوت میان مرکز تعمیر فاگور و دیگران می شود کیفیت کار و استفاده از کارشناسانی است که در این خصوص آموزش دیده اند.

تجربه ی افراد هنگامی که با عمل و دانش همراه شود از بروز مشکلات ناشی از تعمیر اشتباه می کاهد.

این روش برای کارشناسان مفید است زیرا می توانند از بعد فنی تمامی اجزای لوازم خانگی را بشناسند و لذا با شناخت کاملی نقص یابی را به صورت صحیح انجام دهند.

در نمایندگی فاگور همچنین برخی از لوازم خانگی دارای کد های خطا هستند که دانستن علت نمایش این کد ها اهمیت دارد.

برای آنکه بتوان خدمات تعمیر فاگور را به درستی انجام داد می بایست کادر فنی تمامی کد های خطا و علت و نشانه های آن را شناخته باشند تا هنگام مشاهده نسبت به رفع آن بر آیند.

روش هایی که سبب می شود تا تعمیرات فاگور آسان تر شود اغلب برای افزایش رضایت مشتریان می باشد که تاثیر زیادی نیز روی کیفیت کار و توسعه ی یک مرکز تعمیر می گذارد.

اغلب مردم از روش های مختلفی برای تعمیرات استفاده می کنند و لذا میزان رضایت آن ها در هر مرکز متفاوت است.

استفاده از روش های ارتباطی ساده همچون شماره تماس نیز برای کاهش رفت و آمد به مرکز تعمیر فاگور می تواند جزو روش هایی باشد که دسترسی را برای مردم آسان تر کرده و در نتیجه خدمات سریع تر ارائه می گردد.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی اینکه دستگاه چیست و چه مشکلی دارد تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

شماره تماس:

شمال 22737566-021  

غرب 44287993-021

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-4gr5si’]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-44-1.jpg’ attachment=’4936′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-2qu2vm’][/av_image]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *