دسته‌بندی نشده

تعمیر راک

   تعمیر راک

تعمیر راک توسط متخصصین باتجربه و ماهر باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد. تعمیرگاه راک با روش های مختلفی و براساس نیاز مشتری قادر است خدمات خود را ارائه دهد. از دیگر ویژگی های مرکز خدمات این است که خدمات خود را براساس انتخاب مشتری تعیین می کند.

تعمیر راک

تعمیر راک

معرفی تعمیر راک و ویژگی های تعمیرگاه راک

تعمیرگاه راک با سابقه و تجربه کافی دارای مجوز از اتحادیه های مربوطه می باشد. تعمیر راک باید تنها توسط متخصصین ماهر و با تجربه انجام شود. متخصصین مجرب در وهله اول سعی دارند قطعات خراب شده را تعمیر کنند. سپس در صورت نیاز قطعات را با قطعات اصلی تعویض خواهند کرد. لازم به ذکر است که در صورت تعویض باید با قطعات اورجینال تعویض شوند.

بنابراین در این شرایط بد اقتصادی تعمیر راک را باید به دست افراد متخصص بسپارید. تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت توسط متخصصین تعمیرگاه راک انجام می شود. از ویژگی های بارز تعمیرگاه راک این است که هر روز هفته به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. بنابراین برای افراد شاغل روزهای تعطیل وقت مناسبی برای انجام خدمات تعمیر راک خواهد بود.

همچنین بسیاری از روش های تعمیر راک در تعمیرگاه راک ارتقا یافته است. بنابراین در اینصورت امکان صدمه و آسیب به راک بسیار کاهش پیدا می کند. همین امر سبب افزایش محبوبیت تعمیر راک توسط تعمیرگاه راک در بین مشتریان شده است.

نکات مهم نگهداری و تعمیر راک

موقع تعمیر باید به یکسری نکات توجه داشت. تمامی این نکات توسط متخصصان تعمیرگاه راک در نظر گرفته می شود. زمانیکه ماشین لباسشویی خاموش است باید فلکه شیر تغذیه آب بسته باشد. موقع تعمیر راک و آزمایش هیتر لباسشویی نباید بیشتر از چند ثانیه به برق وصل باشد. بعد از اتمام شستشو باید آب دور درب ماشین لباسشویی تخلیه و سپس با یک پارچه تمیز خشک شود.

لازم به ذکر است که سیم اتصال به زمین ماشین لباسشویی باید به صورت استاندارد وصل شده باشد. قبل از انجام شستشو باید از وصل بودن شیلنگ ورودی آب به شیر آب و اینکه شیر باز باشد مطمئن شوید.

مسیر خروج آب باید هر از گاهی چک شود و در صورت مسدود بودن باید تخلیه شود. زمان کار با لباسشویی درب ماشین لباسشویی باید کاملا بسته باشد. بعد از بسته شدن درب ماشین لباسشویی می توانید دکمه استارت را بزنید.

از دیگر نکات مهم موقع تعمیر راک این است زمانیکه شیر الکتریکی باز باشد فلکه شیر آب باید بسته باشد. بعد ازعملیات شستشو باید برای مدت زمانی درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید. باز گذاشتن درب ماشین لباسشویی باعث می شود هوا در آن جریان داشته باشد و رطوبت آن خشک شود. این امر سبب از بین رفتن بوی بد لباسشویی هم خواهد شد. سرویس و نگهداری لباسشویی توسط تعمیرگاه راک باعث کاهش هزینه های اضافی می شود.

تعمیر راک

تعمیر راک

مزیت های نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی راک

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.این ویژگی برای مشتریانی که شاغل هستند حائز اهمیت است و تکنسین های ما در روزهای تعطیل هم با هماهنگی برای تعمیر میتوانند به منزل شما اعزام شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

هزینه های متعارف در نمایندگی تعمیر 

هزینه هایی که برای تعمیرات لوازم خانگی راک دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی به نوع دستگاه و خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی  اصلی راک با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی  از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد. همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی لوازم خانگی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل گذشته نیازی نیست شما دستگاه خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و در منزل وسیله مورد نظرتان را تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است ان را تعمیر میکنند و در صورت خرابی و سوختگی قطعه را تعویض میکنند.

 تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی راک با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند راک  و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی راک آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست آنها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی  به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .در صورت بروز هر گونه مشکلی فرم زیر را پر کنید .

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه مورد نظر خود کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را به محل مورد نظر شما اعزام مینمایند:

02144287993

02177114767

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *