نمایندگی تعمیر جارو برقی اوژن

تعمیر جارو برقی اوژن

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در شریعتی

تعمیر جارو برقی اوژن ، تعمیرات جارو برقی اوژن

تعمیر جارو برقی اوژن در نمایندگی معتبر تعمیرات جارو برقی اوژن با تکنسین های متخصص و ماهر تعمیرات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن تهران میباشد.جارو برقی یکی از لوازم خانگی پر کاربرد در منزل و همینطور در اداره ها میباشد و با خرابی آن مشکلات و معضلات زیادی به وجود می آید. معمولا تعمیرات جاروبرقی در تمامی مدل ها و برند های مختلف این محصول در نوع خود یکسان است.

به عنوان مثال: تمامی جاروبرقی های خانگی دارای ساختمان و اجزای تشکیل دهنده یکسانی هستند که عیب یابی و تعمیر انواع مختلف آن نیز، مشابه و یکسان می باشد. امروزه نمایندگی جاروبرقی و همچنین شرکت های معتبر تعمیرات جاروبرقی به طور بی شماری در سراسر ایران با نام و نشان مشخصی مشغول به فعالیت هستند که خوشبختانه با دانش و مهارت فنی بالایی که دارند توانسته اند در جهت عیب یابی و تعمیر جاروبرقی مشتریان خود در تمامی مدل ها و برندهای مختلف برآیند.

تعمیر جارو برقی اوژن

تعمیر جارو برقی اوژن

مشکلات رایج جاروبرقی اوژن

دستگاه روشن نمی شود.

خرابی از دوشاخه و سیم رابط است: باید آن را تعویض و یا در صورت امکان تعمیر کنید.

کلید قطع وصل خراب است: بوسیله اهم متر از خرابی آن اطمینال حاصل فرمایید. در صورت خراب بودن با مرکز تعمیر جارو برقی اوژن تماس بگیرید.

زغالهای موتور کثیف شده‌اند: معمولا پس از مدتی کار کردن ممکن است یک قشر از چربی و گرد و غبار به صورت لایه‌ای عایق بین زغالها و تیغه‌های کلکتور بوجود آید. و از عبور جریان جلوگیری کند. با یک سنباده نرم به آرامی روی تیغه‌ها و سطح زغال‌ها را سائیده و پاک کرد. سپس براده‌های بوجود آمده را پاک کنید تا زغالها و تیغه ها باهم در تماس خوب با یکدیگر باشند.

زغالها خراب‌ است: اگر زغالها در اثر فرسایش از حد معمول کوتاه‌تر شود با بستن آنها را با زغالهای جدید تعویض کنید.

کلافهای سیم پیچی سوخته‌اند: ممکن است در اثر کار زیاد سیم پیچ‌های آرمیچر سوخته باشند. در این شرایط از بوی ناشی از سوختن شرلاک‌های روی سیم‌ها تشخیص داده شود. در این صورت اگر سیم پیچ قابل بازپیچی باشد این کار را انجام دهید. در غیر این صورت کامل موتور باید تعویض شود.

دستگاه نامنظم کار می‌کند

فاصله بین زغالها و تیغه تنظیم نیست: اگر فشار فنرهای پشت زغالها به اندازه کافی نباشد باعث ایجاد جرقه و گرم شدن آرمیچر می‌شود برای جلوگیری از این مسئله فنر زغالها را کشیده و فشار آن را تنظیم کنید.

آرمیچر نیم سوز شده است: اگر کلافهای روی آرمیچر نیم سوز شده باشد حتما بایستی تعویض شوند.

کلافهای میدان نیم سوز است: کلافهای میدان به ندرت سوخته می‌شود ولی اگر تحت تاثیر بار اضافی و کار بدون وقفه قرار گیرد این قسمت هم پس از آرمیچر نیز می‌سوزد که در این حالت اگر امکان باز پیچی سیم پیچ‌ها وجود نداشته باشد بایستی کلا موتور را تعویض کرد.

هنگام روشن کردن دستگاه، فیوز می‌پرد.

بین سیم‌های رابط اتصال کوتاه رخ داده است : سیم‌های رابط را آزمایش کنید. و جعبه ترمینال را بازدید نمایید و عیب را برطرف کنید.

کلید قطع وصل خراب است : در صورت لزوم تعمیر و در صورت تعویض کردن آن را تعویض کنید.

موتور سوخته است : در اثر کار مداوم و مرور زمان ممکن است عایق روی سیم‌های موتور از بین رفته و سیم‌های آن به یک دیگر اتصال کوتاه کنند پس از تعیین عیب اقدام به بازپیچی یا تعویض سیم پیچ کنید.

هنگام روشن شدن، دستگاه صدای ناهنجار می‌دهد.

پروانه جارو برقی شل شده است و یا یکی از یاتاقان‌ها خراب شده است: اگر پیچ محور آرمیچر که پروانه مکش و کانال هوا را در محل‌های خود سفت نگه می‌دارد شل شده باشد یاتاقان‌ها خوردگی پیدا کرده باشند. صدای ناهنجار ایجاد می‌شود که بایستی در این شرایط، پیچ را سفت کرده و یاتاقان‌ها را تعویض کنید.

در صورت بروز این گونه مشکلات با مرکز تعمیرات جارو برقی اوژن تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان تکنسین مربوطه برای تعمیر جارو برقی اوژن به منزل شما بیایند و تا جایی که ممکن است قطعه معیوب را تعمیر کنندچون همانطور که میدانید به علت تحریم کشور خیلی از قطعات موجود نمیباشد که بتوانیم تعویض کنیم.

تعمیرات جارو برقی اوژن

تعمیرات جارو برقی اوژن

نکاتی در مورد عیب یابی،رفع مشکل و تعمیر جارو برقی اوژن

  • کیسه جارو برقی اوژن را جایگزین کنید و تمام فیلتر ها را تمیز کنید.
  • مطمئن شوید که راههای هوایی در جاروبرقی اوژن تمیز هستد. هر گونه انسداد که در لوله با استفاده از یک دسته جارو یا یک سیم آویز روکش خم شده تمیز کنید . دقت کنید که به بیشتر بودن انسداد بسته در آن یا پانچ از طریق لوله با سیم نیست.
  • تسمه ها را تعویض کنید. مطمئن شوید که تسمه ها بر روی غلتک قلم مو درگیر شده اند ، محور متحرک است ، و یا هر گونه قطعات متحرک دیگر ، مانند غلتک های قدرت متحرک.
  • لغزش تسمه ممکن است بویی متمایز تولید کند ، که از لاستیک گرم و پلاستیک داغ است.
  • غلتک قلم مو را تمیز کنید و مطمئن شوید که نخ ریسی به طور آزادانه می چرخد. یاطاقان را روغن کاری کنید. یاطاقان و یا کل غلتک قلم مو را جایگزین کنید ، اگر برای تعمیرات جارو برقی اوژن ضروری است .

 

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی جارو برقی خود کارشناسان شرکت ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس گرفته و با هماهنگی تعمیرکار برای تعمیرات جارو برقی اوژن را به منزل شما اعزام  میکند.

02144287993

02177394838

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *