تعمیرگاه زیروات, مقــــالات

تعمیرگاه زیروات

تعمیرگاه زیروات

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-gzo2a8′]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-finmkw’ admin_preview_bg=”]

تعمیرگاه زیروات

تعمیرات زیروات نیاز به روش های جدید دارد که از جمله آن ها استفاده از دستگاه های عیب یابی است که تکنسین های تعمیرگاه زیروات از روش های به روز و نوین در تعمیرات استفاده میکنند

از آنجا که لوازم خانگی زیروات دارای برد الکترونیکی هستند لذا تشخیص مشکل به این روش سریع تر بوده و می تواند از آسیب به انواع لوازم خانگی جلوگیری نماید.

تعمیرگاه زیروات کارشناسان خود رو مجهز به این دانش کرده تا با مهارت و تخصص خود بتوانند بهترین نتایج را از این کار به دست آورند.

در طول سال های گذشته بسیاری از مراکز به این دلیل از چرخه حذف شده اند و سایر مراکز نیز با کیفیت بیشتر خدمات خود را ارائه می دهند.

این تفاوت ها سبب ایجاد تغییر در انتخاب افراد هنگام مراجعه به مرکز تعمیرات زیروات می شود.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-b4391c’]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرگاه-زیروات.jpg’ attachment=’18902′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-8q2bu8′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-1d3d28′]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-br90gw’ admin_preview_bg=”]

تعمیرات زیروات

اما عیب یابی تنها فعالیتی نیست که کارشناسان تعمیرگاه زیروات باید انجام دهند.

بلکه روش درست تعمیرات زیروات نیز در این امر موثر است و بهتر است به صورت کامل توسط کادر فنی انجام شود.

این تفاوت ها سبب می شود تا اغلب مردم بیشتر از اسم یک مرکز تعمیر به دنبال خدمات با کیفیت آن باشند. این خدمات وجوه مختلفی دارد و باید بررسی گردد.

حضور تیم فنی در منزل افراد یکی از مهم ترین و شاید بهترین خدماتیست که تعمیرگاه زیروات در اختیار مردم می گذارد.

این روش باعث می شود تا مردم به دقت روی کار تعمیرکار نظارت کنند و با مشورت آن ها تعمیرات زیروات سریع تر و دقیق تر تمام گردد.

اگر با مشکلی در روند کار لوازم خانگی خود مواجه شده اید. ممکن است برای دریافت خدمات به تعمیرکاران بسیاری تا به امروز مراجعه کرده باشید. جدای از تخصص و تبهر آن ها، تعمیرات اصولی و صحیح دستگاه شما مسئله ای است که حتما باید با آن توجه کنید.

چرا که هر برند با توجه به قطعات مختلفی که در آن بکار میرود، قلق های خاصی برای تعمیر و نگهداری دارد و این مسئله را متخصصان فعال در حوزه آن برند بیشتر از آن مطلع هستند. بنابراین توصیه ما به شما این است که حتما به تعمیرکاران مجاز این برند مراجعه کنید.

خدماتی که ما به شما ارائه میدهیم کاملا مطابق با استاندارد های تعیین شده از سوی کمپانی زیروات است و تخصص ما تعمیر لوازم خانگی زیروات با ماهرترین تعمیرکاران و اورجینال ترین قطعات و بالا ترین کیفیت در کمتری زمان است.

این همان چیزی است که مطمئنا شما هم به دنبال آن هستید. مشاوران ما ، در تمام ساعات روز آماده به پاسخگویی و مشاوره و ارائه راهکار های کارشناسی به شما مشتریان عزیز ما هستند.

مشاوره ما شامل راهنمایی جامع در تعمیر و نگهداری از لوازم خانگی زیروات گرفته تا براورد هزینه خدمات قبل از ارائه آن ها بطور دقیق و بدون هیچ هزینه اضافی، ارائه مشاوره برای تامین قطعات اصل و اورجینال، عیب یابی حدودی دستگاه شما و درنهایت، هماهنگی با تیم تعمیرکاران تخصصی ما برای حضور در کنار شما است.

ولی ما با توجه به تجربه بالای تعمیرکارانمان که ماهر در عیب یابی دستگاه شما چه قدیمی باشد و چه جدید، این تضمین را به شما میدهیم که مشکل دستگاه زیروات شما را به خوبی تشخیص دهیم و بدون محتمل شدن شما به هزینه های اضافی و دوباره کاری، برای شما در کمترین زمان عیب یابی و رفع عیب ها و تعمیرات تخصصی را انجام دهیم. همچنین، شما میتوانید به سرویس های ما، خدمات پشتیبانی را هم اضافه کنید.

ما خدمات پشتیبانی خود را به شما در تمام ساعات روز ارائه میدهیم و این پشتیبانی ما، شامل کلیه خدمات ارائه شده توسط تیم های فنی ما و همچنین قطعات تامین شده برای شما میشود.

پشتیبانی، تضمینی است برای ما که به شما اطمینان دهیم تا تعمیرات لوازم خانگی زیروات خود را با اعتماد کامل به نمایندگی ما بسپارید.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-b4391c’]

[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرات-زیروات.jpg’ attachment=’18907′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-8q2bu8′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-70noi8′]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-67n874′ admin_preview_bg=”]

نقش قطعات در کیفیت کار نمایندگی زیروات

همچنین استفاده از قطعات سالم برای هر دستگاه یکی از موارد ضروری است که باید هنگام مراجعه کارشناسان تعمیرگاه زیروات به منزل مشتریان به آن دقت شود.

تعمیرات زیروات نیاز به تعویض قطعات را افزایش می دهد و استفاده از قطعات فابریک می تواند طول عمر هر دستگاه را افزایش دهد.

البته لازم است تا این خدمات به صورت کامل ارائه گردد و استفاده از قطعات سالم و کار نکرده نتایج بهتری خواهد داشت.

البته توجه به این نکته که خدمات باید با تضمین و ارائه ی ضمانت نامه باشد خالی از لطف نیست.

افرادی که از این خدمات برای تعمیرات زیروات استفاده نمی کنند نتایج خوبی را از تعمیر به دست نمی آورند کما اینکه لوازم خانگی همچون ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکروفر و اجاق گاز جزو ضروری ترین وسایل در منزل هستند.

پس از حضور تیم های تخصصی ما، ارائه خدمات تعمیرات تخصصی به شما در دستور کار قرار میگیرد و پس از انجام تعمیرات و ارائه خدمات، درصورت لزوم، قطعات اورجینال و اصلی با کیفیت بالا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

عیب یابی دستگاه شما به وسیله تعمیرکاران ما بصورت تخصصی انجام میشود، درصورت خطا در عیب یابی قطعا شما دچار هزینه های اضافی و یا دوباره کاری میشوید که چنین مواردی در تعمیرگاه هایی که عموما پشتیبانی لازم از خدمات خود را ندارند یا با تعمیرکاران متخصص و با تجربه همکاری نمیکنند به وفور دیده میشود.

اگر به خدمات مراکز تعمیرگاه زیروات توجه شود خواهیم دید که این مرکز بنا به درخواست مشتریان خدمات را ارائه می دهد و لذا شناخت خدمات برای تعمیرات زیروات باید توسط مشتریان انجام شود.

مشاوران در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کنند و تمامی خدمات را برای مشتریان توضیح داده تا بهتر انتخاب کنند.

آنچه در این بین اهمیت دارد، تعمیرات زیروات به گونه ایست که طول عمر لوازم خانگی افزایش یابد تا مردم مجبور به هزینه ی بیشتر و خرید لوازم خانگی نداشته باشند.

راه های ارتباطی با تعمیرگاه زیروات در زیر آورده شده است و عدم نیاز به مراجعه ی حضوری بر میزان رضایت مشتریان و سرعت فرآیند اجرای کار خواهد افزود.

شماره تماس:

غرب 44287993-021   

شمال 22737566-021
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kc1moidb’ admin_preview_bg=”]

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه زیروات خود کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای رفع مشکل شما به تکنسین مربوطه ارجا داده تا برای تعمیر به محل مورد نظر شما اعزام شوند:

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-3qn4z4′]
[av_image src=’http://takrepair.com/wp-content/uploads/بنر-شماره-22-و-44-1.jpg’ attachment=’4936′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-2vmgcw’][/av_image]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *