تعمیر کولر گازی حایر

تعمیرات کولر گازی حایر

تعمیرات کولر گازی جنرال گلد

نمایندگی کولر گازی حایر و تعمیر کولر گازی حایر

مرکز تعمیر کولرگازی حایر یکی از مراکز معتبر در تهران می باشد که با بهره گیری از متخصصین زبده و با مهارت بالا آماده ارائه تعمیر کولرگازی حایر به تمام مناطق تهران می باشد. خدمات ما حضوری و روزانه می باشد که شما می توانید با برقراری یک تماس با مرکزتعمیر کولرگازی و درخواست از نمایندگی کولر گازی حایر، خدمات مورد نیاز خود را در همان روز دریافت کنید.

کولر گازی حایر یکی از کولرهای قدرتمند می باشد که توانسته جایگاه ویژه ای را میان دیگر کولرهای گازی ساخته شده در دنیا کسب نماید، با این وجود این کولرها مستثنی از خرابی نیستند و گاهی با برخی مشکلات روبرو می شوند که نیاز به نمایندگی کولر گازی حایر پیدا می کنند. شما می توانید این تعمیرات را از مرکز تعمیر کولرگازی حایر دریافت کنید و برای مدتی طولانی از به وجود آمدن مشکلات بزرگتر پیشگیری کنید

نمایندگی مرکزی حایر

تعمیر کولر گازی حایر

آنچه که باید درباره مشکلات کولرهای گازی حایر بدانید- مرکز تعمیر کولر گازی حایر

⦁ کولر گازی شما بدون هیچ علامتی و به طور ناگهانی خاموش شده ؟
شاید در ابتدا فکر کنید کولر گازی شما سوخته اما چنین نیست و این مشکل از وجود مشکل در دیگر اجزا نشات می گیرد که شما باید به بررسی آنها بپردازید. هر یک از قسمت های مختلف از قبیل فن، برد و حتی خازن کولر گازی می توانند در این مشکل دخیل باشند و تک تک آنها باید مورد بررسی قرار گیرند. یک متخصص تعمیرات کولرگازی حایر در این زمینه بهتر شما را یاری خواهد نمود، زیرا او تخصص کافی برای بررسی و تشخیص را دارد و می تواند عیب یابی دقیق تری انجام دهد.

⦁ کولر گازی شما هوای گرم تولید می کند؟
تولید هوای گرم در فصل تابستان توسط کولرگازی که باید هوای خنک تولید کند می تواند امری وحشتناک به نظر برسد و شما را نگران کند. این مشکلی است که تا ساعتها می تواند شما را درگیر خود کند، اولین عکس العملی که شما از خود نشان می دهید تغییر درجه کولر گازی و تنظیمات آن می باشد که تا حدودی کار درستی است. گاهی با تغییر تنظیمات مشکل رفع می شود اما در صورتی که مشکل رفع نش باید چه اقداماتی صورت گیرد و علت آن چیست؟ اگر مشکل از تنظیمات کولر گازی نبود، بنابراین مشکل می تواند از خازن و یا فن باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعه این مشکل رفع خواهد شد.

⦁ کولر گازی شما به صورت پی در پی خاموش و روشن می شود؟
خاموش و روشن شدن های پی در پی کولر می تواند ناشی از اختلال در عملکرد برد کولر گازی باشد که موجب می شود کولر خاموش و روشن شود. گاهی نیز ممکن است مشکل از برد نباشد و به دلیل انتشار رطوبت بالا در فضای داخلی کولر، چنین مشکلی رخ دهد.

خدمات مرکز تعمیر کولر گازی حایر

همانطور که در ابتدا به شما عرض کردیم، مرکز تعمیر کولرگازی حایر آماده ارائه خدمات در نمایندگی کولر گازی حایر به صورت حضوری بوده و شما در هر نقطه از شهر تهران می توانید از این خدمات بدون محدودیت بهره مند شوید. فقط کافی است یک تماس با کارشناس فنی مرکز ما برقرار کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن، بهترین خدمات را از نمایندگی کولر گازی حایر را دریافت کنید. کارشناسان مرکز تعمیر کولرگازی حایر دوره های تخصصی تعمیرات کولر گازی حایر را گذرانده و مهارت بالایی در انجام اینگونه تعمیرات را دارند که در تلاش هستند تا به شما بهترین و برترین خدمات را ارائه دهند.
کارهای شما پس از تماس در همان روز و به صورت حضوری در محل کار و یا محل زندگی شما ارائه می شود. بنابراین کار شما به روز دیگری سپرده نخواهد شد، به ویژه در فصل گرما که هوا بسیار گرم می باشد تحمل گرما و خرابی کولر امری امکان ناپذیر است

تعمیرات کولر گازی حایر

نمایندگی کولر گازی حایر

مزایای دریافت خدمات از مرکز تعمیر کولرگازی حایر

از جمله مزایای دریافت تعمیرات نمایندگی کولر گازی حایر از مرکز تعمیر کولرگازی حایر این است که ممکن است کارشناس قطعات جایگزین برای انجام تعمیرات کولر گازی حایر استفاده نماید، این قطعات اصلی و فابریک می باشند و با کولر گازی حایر سازگاری دارند. این بدان معنا است که شما می توانید از بکارگیری این قطعه در تعمیر آسوده خاطر باشید و این قطعه مانند قطعه اصلی می باشد. با توجه به اینکه مرکز تعمیر کولر گازی حایر از قطعات اصلی و اورجینال می باشند، بنابراین ممکن است بسیار بهتر از قطعه خود کولر برای شما کار بدهند.

15 دلیل عمده و نقص فنی کولر گازی که نیاز به تعمیر کولرگازی حایر دارد شامل:

۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ – یخ زدن پنل و یا کندانسور

۳ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی

۴ – کار نکردن فن کولر

۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۷ – آبریزی از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

۱۱ -کار نکردن کنترل دستگاه

۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت

۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم

۱۵- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

جهت تعمیر کولرگازی حایر خود و مشاوره رایگان  و یا سرویس کولر گازی خود با شماره های زیر تماس بگیرید  و یا فرم زیر را پر کرده تا تکنسین های شرکت با شما تماس بگیرند و برای و
هماهنگی به منزل شما بیایند.

شماره های تماس:

02177166615

 02122737566

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *