دسته‌بندی نشده

تعمیرات باماتیک

تعمیرات باماتیک

شرکت باماتیک یکی از شرکت های سازنده محصولات خانگی است که اخیراً از شهرت خوبی برخوردار شده است. این شرکت در زمینه محصولات خانگی از پیشرفت و پشتیبانی خوبی بهره می برد که از جمله محصولات آن می توان به یخچال باماتیک، ماشین لباسشویی باماتیک، اجاق گاز با ماتیک، فر توکار باماتیک و … اشاره کرد. شما می توانید برای تعمیر هر یک از این وسایل خانگی با تعمیرات باماتیک تماس گرفته و بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت کنید. تعمیرات باماتیک از متخصصین دوره دیده، با تجربه و مهارت بالا بهره می برد که می توانند تعمیر هر یک از وسایل خانگی باماتیک را با بهترین هزینه انجام دهند.

تعمیرات-باماتیک

تعمیرات-باماتیک

تعمیرات باماتیک چه تعمیراتی را انجام می دهد؟

تعمیرات باماتیک به عنوان یکی از مراکز تعمیر وسایل خانگی باماتیک آماده ارائه خدمات تعمیر در موارد زیر می باشد.

⦁ ماشین لباسشویی

⦁ روشن نشدن لباسشویی
⦁ عدم تخلیه آب به طور کامل
⦁ از کار افتادن پمپ تخلیه
⦁ تولید صداهای بلند و عجیب هنگام کا کردن ماشین لباسشویی
⦁ اتصالی در بدنه لباسشویی

فر توکار باماتیک

⦁ از کار افتادن دکمه های کنترل کننده فر
⦁ قفل شدن فر
⦁ عدم گرم شدن فر
⦁ از کار افتادن المنت های درون فر

اجاق گاز باماتیک

⦁ روشن نشدن شعله های گاز
⦁ مختل شدن عملکرد فندک
⦁ تغییر رنگ شعله
⦁ از کار افتادن پنل کنترل
⦁ دود کردن شعله های اجاق گاز

⦁ یخچال

⦁ از کار افتادن ترموستات
⦁ خاموش شدن موتور یخچال
⦁ ازدیاد برفک در قسمت فریزر
⦁ تولید برفک درون یخچال
⦁ بسته نشدن درب یخچال
⦁ گرم شدن محیط درون یخچال

هر یک از این مشکلات در وسایل خانگی باماتیک توسط ما در تعمیرات باماتیک و زیر نظر متخصصین با تجربه و با مهارت بالا، تعمیر می شوند. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، تعمیرات محصولات را به ما در تعمیرات باماتیک بسپارید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

تعمیرات باماتیک

تعمیرات باماتیک

روند کار در تعمیرات باماتیک

ما در تعمیرات باماتیک یک شعار داریم و آن این است که در کوتاهترین زمان ممکن، بهترین خدمات و با کیفیت ترین ها را دریافت کنید. پس از برقراری تماس با تعمیرات باماتیک و اطلاع مشکل هر یکی از این وسایل خانگی، نیروی متخصص تعمیرات باماتیک بررسی های لازم را در این زمینه انجام داده و سپس یک کارشناس برای انجام تعمیرات به محل کار و یا محل زندگی شما ارسال می کند. کارشناس پس از انجام بررسی های لازم، میزان و نحوه ی تعمیر را به همراه برآورد کلی هزینه و موارد مالی به شما اطلاع خواهد داد. در صورتی که شما پذیرای انجام تعمیرات باشید، کارشناس کار خود را برای انجام تعمیرات آغاز خواهد کرد.

همچنین در صورتی که قطعه جدیدی در لوازم خانگی باماتیک به کار ببرد، ضمانت نامه آن را به شما تقدیم خواهد نمود که در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید از ضمانت نامه آن استفاده کنید. البته ناگفته نماند که قطعات به کار رفته در وسایل خانگی باماتیک، قطعات اصلی و فابریک بوده و سازگاری لازم را با وسایل خانگی خواهند داشت. علاوه بر این کمتر دیه شده که این قطعات دچار مشکل شوند.

مزیت های نمایندگی تعمیرات باماتیک

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.این ویژگی برای مشتریانی که شاغل هستند حائز اهمیت است و تکنسین های ما در روزهای تعطیل هم با هماهنگی برای تعمیر میتوانند به منزل شما اعزام شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

هزینه های متعارف در نمایندگی تعمیر 

هزینه هایی که برای تعمیرات لوازم خانگی باماتیک دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی به نوع دستگاه و خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی  اصلی اوسان با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی  از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد. همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی لوازم خانگی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل گذشته نیازی نیست شما دستگاه خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و در منزل وسیله مورد نظرتان را تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است ان را تعمیر میکنند و در صورت خرابی و سوختگی قطعه را تعویض میکنند.

 تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند باماتیک و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی باماتیک آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست انها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر  به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه مورد نظر خود کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را به محل مورد نظر شما اعزام مینمایند:

02144287993

02122737566

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *