دسته‌بندی نشده

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

محصولات ایکس ویژن یکی از محصولات پرطرفدار در سطح دنیا می باشد که توسط شرکت مادیران ساخته و به بازار عرضه می شود. از جمله محصولات ایکس ویژن می توان به نمایشگر ها، گیرنده ها دیجیتال و تلویزیون های هوشمند اشاره کرد. این محصولات از کیفیت بالا و فناوری روز بهره می برند اما با این حال مانند دیگر نمایشگرها و تلویزیون ها ممکن است دچار برخی مشکلات و نواقص شوند که نیاز به تعمیر پیدا می کنند. شما می توانید این تعمیرات را در نمایندگی تعمیر ایکس ویژن از ما دریافت کنید.

تعمیرات ایکس ویژن چه تعمیراتی را انجام می دهد؟

در تعمیرات ایکس ویژن بسیاری از قطعات و بردهای مربوط به دستگاه های دیجیتال، نمایشگر، تبلت و تلویزیون رفع می شود اما این مشکلات در محصولات ایکس ویژن شامل چه مواردی می باشند؟ از جمله مشکلاتی که در تعمیرات ایکس ویژن رفع می شود شامل موارد زیر می باشد:

 

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

⦁ تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

⦁ شکستگی در پنل و یا صفحه نمایش تلویزیون
⦁ ترکیب رنگ ها در هنگام تماشای تلویزیون
⦁ عدم نمایش تصویر
⦁ قطع شدن صدا و تصویر به صورت همزمان
⦁ کاهش میزان نور صفحه نمایش تلویزیون
⦁ خاموش نشدن تلویزیون

⦁ تعمیر تبلت

⦁ از کار افتادن دکمه های تبلت
⦁ عدم کارکرد تاچ تبلت
⦁ خاموش شدن تبلت
⦁ شکستگی صفحه نمایش تبلت

⦁ تعمیر گیرنده های دیجیتال

⦁ روشن نشدن گیرنده
⦁ عدم کانال یابی توسط گیرنده
⦁ نداشتن صدا هنگام پخش
⦁ از کار افتادن ترانزیستورها و برد دستگاه

 

ماشین لباسشویی خود را از نمایندگی رسمی  ایکس ویژن خریداری کنید و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد و در صورتی که با خرابی مواجه شد با تعمیرگاه ایکس ویژن  در نمایندگی های مجاز ما در سراسر تهران تماس بگیرید که این خرابی ها شامل:

 1. بدنه لباسشویی برق دارد.
 2. درب لباسشویی باز نمی شود.
 3. دیگ لباسشویی نمی چرخد
 4. لاستیک درب لباسشویی خراب است.
 5. صدای زیاد و لرزش لباسشویی
 6. بسته نشدن در لباسشویی
 7. باز نشدن در لباسشویی
 8. آبگیری خوب نکردن  لباسها
 9. آبگیری لباسها تمام شده ولی عملیات بعدی را انجام نمیدهد.
 10. ریختن آب دیگ لباسشویی در حین کار
 11. نشدن آب گرم لباسشویی یا به جوش آمدن آب لباسشویی
 12. عمل نکردن دور خشک کن لباسشویی

شما می توانید نسبت به برطرف کردن هریک از مشکلات محصولات ایکس ویژن در تعمیرات ایکس ویژن اقدام کنید و بهترین خدمات را در اسرع وقت و با کمترین هزینه دریافت کنید. ناگفته نماند ما در تعمیرات ایکس ویژن بهترین را با بهترین هزینه انجام می دهیم به طوری که سلامتی این محصولات و کارکرد صحیح آنها را برای سالها برای شما تضمین می کنیم.

شما می توانید تعمیرات ایکس ویژن را به صورت حضوری در محل کار و یا محل زندگی از ما دریافت کنید و هیچگونه زحمت حمل و نقل و رفت و آمد را برای انجام تعمیرات به خود راه ندهید.

 

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

روند کار در نمایندگی تعمیر ایکس ویژن

شعار ما در نمایندگی تعمیر ایکس ویژن ارائه بهترین خدمات در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه می باشد. در صورتی که با محصولات ایکس ویژن به مشکلات برخوردید، با مرکز نمایندگی تعمیر ایکس ویژن تماس گرفته و مشکل محصولات خود را به تعمیرات ما اطلاع دهید.

کارشناس تعمیرات ایکس ویژن در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت که این تاخیر نهایتاً 60 دقیقه خواهد بود. پس از گفتگوی کارشناس تعمیر با شما و عیب یابی تلویزیون و یا گیرنده دیجیتال و یا نمایشگر، در صورت نیاز برای حضور در محل از شما آدرس خواهد گرفت و با شما برای ساعت حضور هماهنگی لازم را بعمل خواهد آورد. کارشناس تعمیرات ایکس ویژن شما را در اولویت های بعدی قرار خواهد داد و در اولین فرصت جهت انجام تعمیرات به محل کار و یا محل زندگی شما مراجعه خواهد کرد.

پس از انجام بررسی های لازم روی محصولات ایکس ویژن، در صورت نیاز به تعمیر و یا هرگونه تعویض قطعات و برد، کارشناس به شما اطلاعات لازم را ارائه خواهد داد. همچنین برآورد هزینه تعمیرات را نیز به شما اعلام خواهد کرد. شما پس از اعلام رضایت خود نسبت به انجام تعمیرات، تعمیرات ایکس ویژن را دریافت خواهید کرد.

در صورت بکارگیری قطعات جایگزین در محصولات ایکس ویژن، کارشناس به شما یک ضمانت نامه برای پشتیبانی از قطعه جایگزین ارائه خواهد داد. در صورتی که قطعه جایگزین دچار مشکل شود، شما می توانید نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید و از ضمانت نامه آن استفاده خواهید کرد.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه شما کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده برای تعمیر لوازم خانگی شما تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

02144287993

02188592650

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *