ارور ظرفشویی بیم- ارور ماشین ظرفشویی بیم

ارور ماشین ظرفشویی بیم

ارور ماشین ظرفشویی بیم یکی از راه های کارآمد برای شناخت مشکل می باشد که بسیاری از مردم در صدد هستند تا این اطلاعات را بدست اورند.

با آگاهی از انواع ارور ظرفشویی بیم انتظار می رود که میزان کیفیت این محصول بیشتر شود و دوام آن سال های بیشتری طول بکشد.

اهمیت ارور ماشین ظرفشویی بیم بر کسی پوشیده نیست و همگان می دانند که اطلاعات مهمی از آن استخراج می شود که راهنمای کار تعمیرکاران خواهد بود.

اما مهم ترین مسئله ارور ظرفشویی بیم این است که اقداماتی را در ابتدای کار انجام داد.

در ادامه انواع کد خطا را در این دستگاه تشریح خواهیم کرد تا اقدامات اولیه ضروری سریع تر انجام شود.

انواع ارور ماشین ظرفشویی بیم

با روی کار آمدن تجهیزات هوشمند و برد الکترونیک دیگر تشخیص مشکل در ماشین ظرفشویی سخت نیست.

اما پیش شرطی در این باره وجود دارد که باید بتوان ارور ها را تشخیص داد.

در ابتدا مهم ترین کاری که باید از تعمیرکار خواست، بررسی و کنترل برد الکترونیکی می باشد.

در بیشتر موارد ارور ها به این دلیل ظاهر می شود و اگرچه نقصی مشخص در دستگاه را نشان می دهد اما این به علت ایجاد نقص در بخشی از مدار برد اصلی می باشد.

ارور ظرفشویی بیم- ارور ماشین ظرفشویی بیم

اتصالات و سیم کشی یکی از مهم ترین مواردی است که در ارور ظرفشویی بیم بررسی می گردد و در مواردی که قطعی و عدم اتصال به وجود آمده است باید سریعا جایگزین شود تا اتصال برقرار گردد.

همچنین گاها لازم است تا مقدار اهم و ولتاژ برد اصلی نیز چک شود. اگر این موارد سالم بود باید به دنبال قطعات آسیب دیده در سایر اجزای فنی دستگاه بود.

ارور ماشین ظرفشویی بیم معمولا این اطلاعات را در اختیار افراد قرار می دهند.

به عنوان مثال ارور نشتی آب نشان می دهد که آب از بخشی از دستگاه به بیرون منتقل می شود. در این موارد باید نشتی را پیدا کرد.

جست و جو در شیر ورودی و خروجی، زیر پمپ تخلیه و واشر دور آن و کف دستگاه می تواند نشتی را نشان دهد. همچنین اگر چه زمانی که درب دستگاه کاملا بسته نشود امکان کار کردن آن وجود ندارد اما در مواردی ممکن است سوئیچ قفل درب خراب باشد و در نتیجه نشتی از کناره های در اتفاق افتد.

در این حالت باید با تعمیر این بخش ارور را رفع کرد.

اهمیت ورود و خروج به موقع آب نیز در ماشین ظرفشویی بالاست و دستگاه در مدت زمان معینی باید پر یا تخلیه شود. حال اگر این مدت زمان بیشتر شود ارور هایی روی دستگاه پدیدار خواهد شد.

در این موارد بهتر است اجزایی مثل شیر های ورودی و خروجی، پمپ تخلیه، فشار آب و باز بودن شیر آب بررسی گردد.

در هر مرحله با عدم شناخت ارور ماشین ظرفشویی بیم می توان با تعمیرکاران ارتباط گرفت تا اقدامات لازم برای رفع ارور را انجام دهند.

پاسخگویی شبانه روزی این کار را برای مشتریان راحت کرده است تا به محض مشاهده با تعمیرکاران ارتباط برقرار کنند و در اسرع وقت خدماتی همون تعمیر و سرویس دهی را دریافت نمایند.

شماره تماس:

غرب 44287993-021   

مرکز 88592650-021

بنر شرکتی