تعمیر اجاق گاز تکسان

یکی از مشکلات پیش رو بعد از خرید محصولات برند تکسان، دریافت خدمات از نمایندگی اجاق گاز تکسان می باشد.

این مرکز با ارائه ی خدمات متنوع در میان مردم شناخته می شود اما کمتر کسی با نحوه ی دسترسی به این مرکز آشناست.

این عدم آشنایی سبب می شود تا تعمیر اجاق گاز تکسان نیز با مشکل رو به رو گردد.

بسیاری از کارشناسان نمی توانند خدمات را بدون مراجعه به این مراکز به مردم ارائه دهند و همین امر مشکلات زیادی را برای آن ها در پی خواهد داشت.

کیفیت خدمات تعمیر اجاق گاز تکسان زمانی افزایش می یابد که تعداد مشتریان یک مرکز بیشتر باشد.

با افزایش این تعداد می توان خدمات نمایندگی اجاق گاز تکسان را در طول زمان افزایش یابد.

همچنین با وجود تکنولوژی های جدید، امکان مشاهده ی نقص و اشتباه کاهش پیدا خواهد کرد زیرا مردم با اطلاعات بیشتری نسبت به استفاده از این محصولات اقدام می کنند.

بخش اعظمی از مشکلات مردم در نمایندگی اجاق گاز تکسان به راحتی حل می شود و لذا باید ایشان نسبت به برقراری ارتباط با این مرکز اقدام کنند.

راه های دسترسی به مرکز تعمیر اجاق گاز تکسان در ادامه بررسی خواهد شد.

مشتریان عزیز هیچ مدل شیشه و صفحه اجاق گاز موجود نمیباشد و ما هیچ اطلاعی در رابطه با شیشه اجاق گاز نداریم خواهشمندیم در این رابطه تماس نگیرید و از طریق شرکت های دیگر جهت تهیه آن اقدام نمایید.

تعمیر اجاق گاز تکسان

یکی از مشکلات متداول اجاق گاز تکسان

کار نکردن فندک اجاق گاز:

برای تعمیر فندک اجاق گاز باید با متخصص نصب و تعمیر فر و اجاق گاز تعمیر بگیرید،اما قبل از تماس با تعمیرکار از وصل بودن اجاق گاز به شیر اصلی گاز مطمئن شوید. برای مثال در اسباب کشی ها گاهی فراموش می کنید اجاق گاز را به شیر اصلی گاز وصل کنید. همین فراموشی ساده ممکن است کار دست تان بدهد. شاید تصور می کنید که فندک اجاق گاز خراب شده ولی مشکل از جای دیگری است. اگر اجاق گاز به شیر گاز آشپزخانه متصل شده و گاز هم باز است ولی هنوز شعله روشن نمی شود، این موارد را بررسی کنید:

  • کنترل قفل کودک اجاق گاز

در بسیاری از اجاق گازهای مدرن و جدید یک ویژگی جالب کار شده است. برای اینکه شیر گاز به طور ناخواسته یا توسط کودکان باز نشود، قفل فندک کار گذاشته شده است. وقتی قفل اجاق گاز را فعال می کنید روی صفحه نمایش عبارت قفل( Locked) را می بینید. در این صورت با زدن فندک، جرقه و شعله نخواهید داشت. این ویژگی جهت ایمنی بیشتر روی اجاق گازهای جدید نصب شده و اجاق های قدیمی فاقد این قفل هستند. البته وقتی برای اولین بار اجاق گاز به برق وصل می شود نیز قفل فعال است.

در مواردی که احتمالا مشکلی برای اجاق گاز پیش بیاید نیز به طور اتومات قفل، فعال خواهد شد. برای تعمیر فندک اجاق گاز و باز شدن قفل کافی است به مدت ۳ ثانیه با انگشت روی کلید قفل فشار دهید. در دفترچه راهنمای اجاق گاز هم طریقه باز کردن قفل، نوشته شده است.

مرطوب بودن شعله ها

وقتی اجاق گاز را تمیز می کنید امکان خیس شدن شعله ها وجود دارد. قبل از اینکه برای تعمیر فندک اجاق گاز با تعمیرکار تماس بگیرید، منتظر حخشک شدن شعله ها باشید. تا زمانی که شعله ها مرطوب هستند امکان جرقه زدن و روشن شدن اجاق گاز با فندک وجود ندارد. البته شاید بتوانید با کبریت شعله را روشن کنید. توصیه می شود تا خشک شدن کامل اجاق گاز و شعله ها اقدام به روشن کردن آن نکنید. اگر عجله دارید می توانید با کمک باد سشوار شعله را سریع خشک کنید. در این صورت به راحتی فندک جرقه می زند و گاز روشن می شود. باد سشوار هیچ آسیبی به اجاق گاز، ترموکوبل، فندک یا سر شعله ها نمی رساند.

مسدود شدن شعله ها

گاهی مسدود شدن منافذ شعله ها علت اصلی جرقه نزدن فندک است. پخت و پز موجب کثیفی شعله ها می شود. گاهی خرده ریزها روی منافذ شعله می نشینند و مانع خروج گاز می شوند. در این صورت معمولا یک یا دو شعله با مشکل روبرو می شود. برای تعمیر فندک اجاق گاز باید این منافذ را باز کنید. با استفاده از یک سنجاق کوچک به آرامی فضای بین شعله ها را تمیز کنید.

مراقب باشید باز کردن بیش از اندازه منافذ و یا کج کردن منافذ اصلا کار درستی نیست و تنظیم شعله را به هم می زند. گشادش دن منافذ شعله عامل مهمی در روشن نشدن و یا سوخت ناقص شعله های گاز است. اگر برای باز کردن منافذ شعله ها با مشکل روبرو شدید با ما تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز تکسان

نمایندگی اجاق گاز تکسان

معمولا آنچه تعمیر اجاق گاز تکسان را سریع و راحت می کند، حضور کارشناسان در منزل است.

اجاق گاز جزو سنگین ترین وسایل و لوازم خانگی به شمار می رود و اغلب مردم سعی می کنند تا کاری کنند که کمتر مجبور به جا به جا کردن آن باشند.

نمایندگی اجاق گاز تکسان با ارائه ی این خدمات در منزل سبب افزایش رضایت آن ها می گردد.

با این تفاسیر دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری افراد به مرکز نمایندگی نخواهد بود و این خدمات در منزل و در حضور مشتریان انجام خواهد شد.

نکته ی بعدی نحوه ی دسترسی به مرکز تعمیر اجاق گاز تکسان می باشد.

این ارتباط دو سویه بدون حضور مشتریان از طریق شماره تماس های این مرکز ممکن است.

در واقع نمایندگی اجاق گاز تکسان با در دسترس قرار دادن اطلاعات کامل تماس خود برای مشتریان، بخش اعظم مشکلات رفت و آمد را برای افراد حل نموده است.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که اعتماد به این مرکز به دلیل دسترسی بالا، آسان تر شده و خدمات با سهولت بیشتری در دسترس مردم قرار می گیرند.

برای این کار تنها کافیست تا با مرکز تماس گرفته و مشکل خود را به کارشناسان آن در میان گذاشت.

در این بین کیفیت خدمات تعمیر اجاق گاز تکسان نیز مطرح می شود و با توجه به مهارت تیم فنی می توان خیال خود را از این خدمات راحت نمود.

نمایندگی اجاق گاز تکسان به همین منظور می تواند بخش مشاوره را به مشتریان پیشنهاد کند تا با طرح سوال و مشکلات در ابتدا به عمق مشکل پی ببرند.

این روش اساسا منجر به بالا رفتن کیفیت خدمات می شود و می تواند نیاز های مردم را به صورت کامل برطرف نموده و در ازای آن رضایت آن ها را بدست آورد.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل شما و رفع آن تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل زندگی شما اعزام میشوند:

شماره تماس:

غرب 44287993-021 

شرق 77166615-021

ثبت سفارش

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]