نمایندگی لباسشویی گلد استار

نمایندگی لباسشویی گلد استار از جمله مراکزی است که علاوه بر ارائه ی خدمات نصب و نگه داری به تعمیر لباسشویی گلد استار نیز می پردازد.

این مرکز با ارائه ی خدمات با کیفیت در میان مردم شناخته شده است و می تواند بهترین خدمات را در زمان کم به مشتریان خود ارائه دهد.

علاوه بر این، نمایندگی لباسشویی گلد استار از کارشناسان مجرب در این زمینه بهره برده است تا سطح خدمات کیفی خود را افزایش دهد و از طرفی بتواند رضایت مشتریان را از این طریق بدست آورد.

مشتریان نمایندگی لباسشویی گلد استار اغلب افرادی هستند که محصولات این برند را خریداری نموده و اکنون برای نصب این لوازم خانگی به نمایندگی مراجعه می کنند.

همچنین افرادی که نیاز به تعمیر لباسشویی گلد استار دارند می توانند از این خدمات بهره مند شوند. کیفیت نسبی که نمایندگی برای تعمیر لباسشویی گلد استار ایجاد نموده است یکی از دلایل موفقیت آن در این زمینه بوده است.

همچنین مشتریان راضی این مرکز روز به روز در حال افزایش هستند زیرا سطح کاملی از خدمات را تنها با یک تماس تلفنی دریافت می کنند که کاملا مطابق با نیاز آن هاست.

خدمات نمایندگی گلد استار

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت  میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته اشاره کرد ، افرادی که شاغل هستند و در روزهای هفته نمیتوانند در منزل باشند این ویژگی مرکز برای آنها بسیار مفید بوده و میتوانند با پر کردن فرم انتهای صفحه یا شماره گیری با مرکز تعمیرات از سرویس دهی این مرکز بهره مند شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر ماشین لباسشویی شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر لباسشویی به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن لباسشویی شما را تعمیر کنند .

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی تعمیر لباسشویی گلد استار چون به صورت مجاز و با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی ماشین لباسشویی  اصل و اورجینال است و از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد.همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات لباسشویی سوپر جنرال را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی ماشین لباسشویی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل قدیم نیازی نیست شما ماشین لباسشویی خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و ماشین لباسشویی را در منزل و جلوی چشمان شما تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است قطعاتی را که مشکل دارند را تعمیر میکنند تا تعویض.

هزینه های متعارف در نمایندگی

هزینه هایی که برای تعمیر ماشین لباسشویی شما دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی  با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند گلد استار و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز انها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست انها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

با پیاده سازی و نوآوری های ایجاد شده، برای تعمیرات لباسشویی باید از متخصصین همین شرکت استفاده نمود زیرا دیگر افراد تجربه ی کافی در این زمینه نخواهند داشت. به همین خاطر است که امروزه تعداد افرادی که به مراکز مجاز تعمیرات لباسشویی  مراجعه می کنند بسیار بیشتر شده اند.

نمایندگی لباسشویی گلد استار

تعمیر لباسشویی گلد استار

نمایندگی لباسشویی گلد استار برای نصب لوازم خانگی از افراد متخصص و خبره استفاده می نماید تا علاوه بر انجام عملیات نصب در منزل، راهنمایی هایی درباره ی نحوه ی استفاده از دستگاه نیز به مشتریان ارائه دهند.

این مشاوره سبب می شود تا کمتر کسی برای تعمیر لباسشویی گلد استار در سال های اول خرید اقدام کند و دوام و طول عمر دستگاه افزایش خواهد یافت.

همچنین شرایط نگه داری استاندارد بر ایجاد این رویه کمک می کند و از دلایل مهمی که نمایندگی دست به این اقدام زده است به شمار می رود.

استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی گلد استار نیز بدون نگرانی بابت میزان تخصص و مهارت افراد به کاهش دغدغه ی مشتریان کمک می کند زیرا افراد تیم فنی نمایندگی لباسشویی گلد استار در زمینه ی تعمیر به صورت کامل آموزش های لازم را دیده اند.

نزدیکی سطح خدمات دریافتی به استاندارد های جهانی و همگام شدن کار تعمیر و خدمات با تکنولوژی های موجود در انواع ماشین لباسشویی از جمله دلایلی است که این مرکز توسط مشتریان انتخاب می شود.

بسیاری از کارشناسان با آزمون های ورودی به تیم فنی این مرکز ملحق شده اند و لذا نگرانی بابت عدم کیفیت خدمات وجود نخواهد داشت.

تضمینی که پس از تعمیر لباسشویی گلد استار توسط کادر فنی به مشتریان به صورت کتبی داده می شود خیال آن ها را در رابطه با کیفیت خدمات راحت می کند و نمایندگی لباسشویی گلد استار نیز متضمن این خدمات است.

حضور در منزل مشتریان از جمله نیاز های اساسی مردم شهر تهران است که از مشکلات آن ها کاسته شده و نمایندگی لباسشویی گلد استار به آن تاکید ورزیده است.

همچنین برای تعمیر لباسشویی گلد استار نیز خدمات متعددی از جمله تعویض قطعات سالم و فابریک وجود دارد که به افزایش رضایت مندی مشتریان کمک خواهد نمود.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده تکنسین مربوطه را برای رفع مشکل به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

شماره تماس:

غرب 44287993-021   

مرکز 88592650-021

ثبت سفارش