پایه ماشین لباسشویی

پایه ماشین لباسشویی برای کاهش لرزش و حرکت این دستگاه به کار می رود. تراز کردن پایه لباسشویی در این کار اهمیت زیادی دارد و از حرکت و لرزش دستگاه در حین کار جلوگیری می کند.

یکی از مواردی که پایه ماشین لباسشویی نیاز دارد این است که بتوان ماشین لباسشویی را بدون حرکت روی سطح نگه داشت.

از آنجا که میزان حرکت در ماشین لباسشویی بالاست، در صورت عدم تراز کردن پایه لباسشویی ممکن است حرکت های شدیدی درون آن ایجاد شود.

همچنین با ایجاد حرکت درون ماشین لباسشویی میزان صدای تولید شده در این دستگاه افزایش پیدا می کند.

اغلب مردم از صدای بلند ماشین لباسشویی ناراضی هستند، غافل از اینکه تنها با تنظیم پایه ماشین لباسشویی می توان این صدا را به حداقل ممکن رساند.

به همین خاطر است که افراد برای تراز کردن پایه لباسشویی از متخصصین کمک می گیرند.

این افراد می توانند به راحتی و با دقت به صورت استاندارد پایه ماشین لباسشویی را تنظیم کنند.

مسلما تنظیم کردن پایه ماشین لباسشویی فنون خود را دارد و متخصصینی که سال ها تجربه در این زمینه دارند می توانند بهترین منبع برای این کار باشند.

از آنجا که تراز کردن پایه لباسشویی کاری راحت است، مردم فکر می کنند خود به تنهایی می توانند این کار را انجام دهند، این در حالیست که ممکن است با تراز اشتباه پایه ماشین لباسشویی به دستگاه آسیب زده و از طرفی میزان صدا و حرکت آن را افزایش داد.

پایه ماشین لباسشویی- تراز کردن پایه لباسشویی

تراز کردن پایه لباسشویی

یکی از دلایلی که نیاز به پایه ماشین لباسشویی زیاد می شود، قرار دادن ماشین لباسشویی درون حمام است.

زمانی که از ماشین لباسشویی درون حمام استفاده می شود، این امکان وجود دارد که کف حمام خیس و دارای رطوبت باشد.

به همین دلیل با عدم استفاده از پایه ماشین لباسشویی می توان امکان زنگ زدن اجزای زیری دستگاه را افزایش داد.

برای جلوگیری از این کار می بایست تراز کردن پایه لباسشویی را در اولویت قرار داد و حتما این کار در نهایت دقت و با رعایت اصول استاندارد انجام شود.

قرار گرفتن ماشین لباسشویی در جای محکم می تواند از میزان لرزش دستگاه جلوگیری کند.

بعد از تراز کردن پایه لباسشویی در صورتی که هنوز هم لرزش دستگاه احساس می شود می بایست سطح زیرین آن را بررسی نمود. سطحی که ماشین لباسشویی روی آن قرار می گیرد می بایست محکم باشد تا از میزان لرزش و حرکت دستگاه جلوگیری شود.

بعد از تراز کردن پایه لباسشویی بهتر است از مواردی مطمئن شد. در ابتدا زمانی که پایه ماشین لباسشویی به درستی نصب گردید می بایست به دستگاه تکیه داد و مطمئن شد که کاملا سفت و محکم شده است.

برخی از دستگاه ها در زیر خود دارای پایه ماشین لباسشویی هستند که به صورت خودکار تراز می شود.

با تراز کردن پایه لباسشویی به طور خودکار می توان از حجم کار کاست و همچنین اغلب توصیه می شود تا دستگاه هایی که بدون پایه ماشین لباسشویی خودکار هستند، برای تراز کردن پایه لباسشویی آن ها از متخصصین کمک گرفت.

شماره تماس:

شمال 22737566-021

شرق 77166615-021

بنر شرکتی