نمایندگی اجاق گاز تکا

نمایندگی اجاق گاز تکا

نمایندگی اجاق گاز تکا انواع اجاق گازهای رومیزی و فردار را با تنوع رنگ و طراحی به بازار عرضه می کند.

نمایندگی اجاق گاز تکا با در نظر گرفتن برگه گارانتی برای تمامی محصولات به تولید رسیده برای مدت زمان مشخص گامی بزرگ جهت کسب اعتماد مشتریان از اصل بودن محصولات خود برداشته است.

نمایندگی اجاق گاز تکا با هدف کسب آسایش و رفاه مشتریان خدمات نصب و راه اندازی محصولات خانگی خود را بر عهده دارد. علاوه بر این انواع خدمات پس از فروش برای اجاق گازهای به تولید رسیده و تعمیرات تخصصی و حرفه ای با در نظر گرفتن تعمیرگاه های مجاز در شعب سراسر کشور امکان پذیر است.

نمایندگی اجاق گاز تکا با داشتن کوله باری از تجربه پس از عیب یابی اجاق گاز برای اطمینان مشتریان و افزایش طول عمر اجاق گاز در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات فابریک و اصل استفاده می کند.

انواع اجاق گازهای تکا با ویژگی طراحی نو و تکنولوژی پیشرفته به تولید می رسند و این امر سبب شده تا محصولات خانگی تکا بتواند نیاز اقشار مختلف جامعه را تامین کند.

گروه صنعتی تکا از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع محصولات خانگی می باشد که با ارائه محصولات باکیفیت و اصل توانسته است به شهرت برسد.

نمایندگی اجاق گاز تکا برای مشتریانی که کارت گارانتی اجاق گازهای خریداری شده را داشته باشند و از تاریخ آن نگذشته باشد مزایا و تعهدات مختلفی را در نظر گرفته است که در این صورت مشتریان می توانند در صورت نیاز به کمک با کمترین هزینه از خدمات نمایندگی تکا بهره مند شوند.

نمایندگی تکا این تضمین را به خریداران اجاق گاز می دهد که تمامی مدل های به تولید رسیده از باکیفیت ترین قطعات ساخته شده و از طول عمر بالایی برخوردار است.

تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق گاز تکا با تمامی نقاط قوت و ضعف اجاق گاز برای رفع ایراد دستگاه توسط کارشناسان آشنایی کامل دارد و مشتریان می توانند در صورت نیاز به سرویس و تعمیر اجاق گازهایی که مطابق با سلیقه آنها خریداری شده به جای مراجعه به افراد غیر حرفه ای با تعمیرگاه اجاق گاز تکا تماس بگیرند تا در اسرع وقت مشکل آنها برطرف شود.

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در زمینه تعمیر اجاق گاز تکا مشغول به کار هستند افراد متخصص و با تجربه می باشند که هر ساله با گذراندن دوره های عملی مربوط به محصولات جدید به تولید رسیده بهترین گزینه برای انتخاب مشتریان می باشند.

تعمیر اجاق گاز تکا به صورت تخصصی برای کسب رضایت و اعتماد مشتریان در سراسر تهران شعب متعددی دارد تا در صورت لزوم بتواند تعمیرکاران را در کوتاه ترین زمان به محل زندگی مشتری اعزام کند.

مشتریان می توانند در صورت بروز آسیب به اجاق گاز با نزدیک ترین شعبه تعمیرگاه تکا تماس حاصل نمایند و در صورتی که بروز مشکل برای اجاق گاز جدی نباشد مشاوران با راهنمایی حرفه ای مشکل را به صورت تلفنی برطرف می سازند.

در صورتیکه اجاق گاز نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد تعمیرکاران مجرب و متعهد در مدت زمانی کوتاه عیب یابی را انجام می دهند و مشکل را با حداقل هزینه برطرف می سازند.

برای تعمیر اجاق گاز تکا به صورت حرفه ای می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل کنید.

021-77166615   021-22737566

بنر شرکتی