نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما و تعمیر لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی نیز مانند دیگر لوازم خانگی نیاز به نگهداری و مراقبت دارد اما گاهی نیز ممکن است با رعایت همه نکات باز هم لباسشویی شما در اثر مرور زمان ، نوسانات برق ، فرسودگی قطعات داخلی و دیگر مشکلات دچار مشکل شده و به تعمیرات نیاز پیدا کنید، که پیشنهاد ما این است که اگر دستگاه شما دارای گارانتی میباشد باید به شرکتی که دستگاه را گارانتی کرده زنگ زده و درخواست تعمیر کنید و چنانچه دستگاه شما گارانتی ندارد میتوانید برای تعمیر لباسشویی پاکشوما ی خود با نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما تماس گرفته تا در اسرع وقت برای شما تعمیرکار اعزام کنند.

لازم است این را بدانید که زمانیکه دستگاه شما دچار مشکل میشود باید هر چه سریعتر آن را برطرف کنید و نگذارید قطعه خراب به قسمت های دیگر دستگاه نیز آسیب برساند.

از آنجایی که امروزه تعمیرگاه های متفرقه بسیار زیاد شده است خواهشمندیم در انتخاب شرکت و تعمیرکار خود دقت نمایید و ما به شما این اطمینان را میدهیم که تکنسین های ما جزو بهترین تعمیرکاران این برند میاشند و با عیب یابی دقیق میتواند مشکل دستگاه شما را در منزلتان و بدون حمل ماشین لباسشویی به کارگاه برطرف نمایند.

یکی از علل موفقیت شرکت پاکشوما در ایران وجود خدمات منحصر به فرد در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما است که بسیاری از علاقه مندان را مجذوب خود نموده است.

وجود این خدمات در برندی همچون پاکشوما که کار خود را با تولید لباسشویی آغاز کرده است امری بدیهی بوده و بالاترین کیفیت در ارائه ی این خدمات از سوی شرکت آن را به برترین ها در ایران مبدل کرده است.

قیمت تعمیر لباسشویی پاکشوما در نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما

این شرکت همچنین اولین ماشین لباسشویی هوشمند را در کشور تولید کرده و به بازار عرضه نمود. فروش انواع ماشین لباسشویی در مرکز تعمیر لباسشویی پاکشوما به صورت عمده نشان می دهد که بسیاری از مردم از این برند راضی بوده و از خدمات آن بهره مند گشته اند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما با تعیین نرخ های مصوب شرکت انواع ماشین لباسشویی را عرضه کرده و بدون واسطه، خدمات شرکت را به مشتریان ارائه خواهد داد.

قیمت تعمیرات نسبت به ایراد دستگاه در قسمت های آن متفاوت است و قیمت مشخصی ندارد و باید توسط کارشناس بازدید شود و قیمت نهایی مشخص گردد اما باید بدانید که تمامی این قیمت ها زیر نظر شرکت و با تعرفه مشخص انجام میشود.

یکی از ویژگی های بارز و ستودنی نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما وجود کیفیت کار انجام شده توسط تعمیرکاران این شرکت  است که همواره از سوی شرکت تضمین شده و برای دوام آن در نمایندگی نیز تعهد می گردد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما یکی از مراکز معتبر برای تعمیر دستگاه شما  است که اغلب مردم به آن مراجعه می کنند زیرا از اصل بودن و کیفیت قطعات اطمینان دارند.

بار ها شنیده ایم که هزینه های غیر معقولی توسط تعمیرکاران و یا نمایندگی های متفرقه از مشتریان دریافت شده است که باعث نا رضایتی آن عزیزان شده است  اما با ورود نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما میزان خدمات کیفی و کمی را برای مشتریان بیشتر کرده و توانسته بخش زیادی از نیاز آن ها را تامین نماید.

تعمیر لباسشویی پاکشوما

لباسشویی پاکشوما با سابقه ی 40 سال تجربه به بازار آمده است و لذا تعمیرات لباسشویی پاکشوما تنها از طریق متخصصین آن امکان پذیر است.

پاکشوما به عنوان یک برند ایرانی که طرفداران زیادی دارد توانسته بخش زیادی از کیفیت و خلاقیت را در تولید محصولات خود پیاده کند.

با پیاده سازی و نوآوری های ایجاد شده، برای تعمیر لباسشویی باید از متخصصین همین شرکت استفاده نمود زیرا دیگر افراد تجربه ی کافی در این زمینه نخواهند داشت.

به همین خاطر است که امروزه تعداد افرادی که به مراکز مجاز تعمیرات لباسشویی پاکشوما مراجعه می کنند بسیار بیشتر شده اند.

همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیر لباسشویی را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد.

این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما بهتر است مراکز مختلف مجاز شناسایی شده تا هزینه ی کمتری بر دوش مشتریان قرار بگیرد. راه های ارتباطی با این مراکز در دسترس هستند و می توان تنها با شماره تماس های زیر این خدمات را در کلان شهر تهران دریافت نمود.

تعمیر لباسشویی پاکشوما

سوالات متداول در مورد خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما:

به نظر می آید که ماشین لباسشویی آب را تغذیه می کند ، آب داخل ماشین هم میشود و بعد بدون اینکه چرخه شست و شو شروع بشود ، آب را تخلیه می کند.

این مشکل اغلب به خاطر شلنگ تخلیه است که شلنگ تخلیه کوتاهاست یا خیلی با فاصله ازپمپ است . در واقع آب انحراف مسیر می دهد.

لباسشویی من روی زمین می چرخد ، آیا چیز ساده ای است که من بتوانم کنترل کنم؟

بله هست شما باید پایه های ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا ببینید که تنظیم هستند. پایه های عقبی اغلب به صورت خودکار تنظیم میشوند ، ببینید که این پایه ها گیر نکرده باشند و راحت بتوانند بالا پایین بروند. پایه های جلویی را می توانید با پیچ گوشتی مطابقبه سطحی که دارید تنطیم کنید. تا آنجا که می شود لباسشویی نزدیک زمین باشد

ماشین لباسشویی من آب می دهد ، چطور بفهمم از کجا نشتی دارد؟

اول چیزهای ساده را کنترل نمایید ، ببینید شیر تامین آب محکم بسته شده و شیر تخلیه پاره نشده.

اگر هیچ کدام از اینها نبود یک  تکه  مقوا کوچکتر از سایز لباسشویی تان ببرید و لباسشویی راروی کوتاه ترین برنامه شست و شو قرار بدهید این مقوا را زیر ماشین بچرخانید تا متوجه بشوید دقیقا کدام قسمت نشتی دارد.

آیا ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شود بهتر از آن هایی که دربشان از بالا باز میشود؟

بله . در حقیقت قیمت ماشین لباسشویی هایی که دربشان از رو به رو باز می شود کمی بالاتر نسبت به مدل هایی است که دربشان از بالا باز می شود ولی طی سال های مصرف با توجه به میزان مصرف آب و مواد شوینده و زمان خشک کردن این هزینه ها کاهش می یابد.

آب هنگامی که شست و شو با دمای گرم انتخاب شده خیلی گرم نمی شود. چرا؟

آب گرمی که در لباسشویی شما هست ترکیب آب سرد و گرم خانه یتان است. ماشین لباسشویی های جدید سنسور دما دارند که دمای آب ورودی را کنترل می کند .

می تواند مشکل از شیر تغذیه آب ورودی باشد ، که انسدادی در مسیر ورودی آب گرم رخ داده باشد.

چقدر لباس می توانیم داخل ماشین لباسشویی بریزیم؟

در ماشین لباسشویی هایی که دربشان از بالا باز می شود تا جایی که در بالای همزن قرار بگیرند و در لباسشویی هاییکه دربشان از رو به رو باز می شود ، تا آنجایی پر کنید که نیاز نباشد لباس ها را فشار بدهید که داخل ماشین جا بشوند.

چه کار کنیم که کف در انتهای برنامه شستو شو باقی نماند؟

این مشکل اغلب زمانی رخ می دهدکه مواد شوینده زیاد بریزید برای حجم لباسی که دارید می شویید.سعی کنید شوینده را نصف بریزید.

نگران مشکل ماشین لباسشویی پاکشوما خود نباشید:

همکاران مجرب ما درزمان تعیین شده با مراجعه به محل برای برطرف کردن مشکل لباسشویی شما و تعمیر ماشین لباسشویی بدون انتقال به تعمیرگاه انجام میدهند.در صورت نیاز فقط قطعه معیوب شما به تعمیرگاه انتقال داده شده و همکاران باتجربه و مجرب ما به صورت تخصصی مشکلات ماشین لباسشویی شما را رفع میکنند.

تعمیرات لباسشویی پاکشوما

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران:

غرب تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در غرب تهران شامل مناطق سعادت آباد، شهرک غرب، آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

شمال تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در شمال تهران شامل مناطق نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

شرق تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در شرق تهران شامل مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

جنوب تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در جنوب تهران شامل مناطق انقلاب، آزادی، جمهوری، نازی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری

بنر شرکتی

جهت تعمیرات لباسشویی پاکشوما خود و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید  و یا فرم زیر را پر کرده تا تکنسین های شرکت با شما تماس بگیرند و برای و
هماهنگی به منزل شما بیایند.

شماره های تماس:

02122737566

02177166615

ثبت سفارش