دستگیره درب ماشین لباسشویی

بررسی عملکرد دستگیره در ماشین لباسشویی

دستگیره در ماشین لباسشویی یکی از پرمصرف‌ترین قسمت‌ها در هنگام انجام شستشوی لباس‌ها است. بعد از تنظیمات تایمر دستگاه و عمل کردن میکرو سوییچ درب ماشین لباسشویی، دستگیره لباسشویی به حالت قفل شده تغییر حالت می‌دهد و اجازه باز شدن درب ماشین لباسشویی را نمی‌دهد.

اما زمانی که عملیات شستشو به پایان برسد، به راحتی می‌توانید دستگیره را قدری به سمت بیرون بکشید، تا درب لباسشویی از درون مغزی آزاد شود و لباس‌های شسته شده قابل دسترسی باشند.

در صورتی که دستگیره درب لباسشویی خراب باشد و یا در هنگام شستشوی لباس‌ها عمل قفل شدن دستگیره درب لباسشویی به درستی صورت نپذیرد.

ممکن است آب موجود در لباسشویی به قسمت بیرونی دستگاه هدایت شود، یا این‌که عمل شستشوی لباس‌ها به هیچ عنوان انجام نشود.

انواع دستگیره درب ماشین لباسشویی

در تعمیر دستگیره درب ماشین لباسشویی می‌توان از انواع نمونه‌های موجود در بازار استفاده کرد؛ اما باید توجه داشته باشید که دستگیره دربی که استفاده می‌کنید، از هماهنگی لازم با ماشین لباسشویی مورد نظر برخوردار باشد.

تا درب لباسشویی توسط دستگیره ماشین لباسشویی به راحتی قابل باز و بسته شدن باشد.

دستگیره درب ماشین لباسشویی

در ادامه برخی از انواع دستگیره‌های درب جهت آشنایی بیشتر مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

  • دستگیره درب میکرو سوییچ ساده بدون قفل

  • دستگیره دارای قفل مکانیکی و میکرو سوییچ معمولی

  • دستگیره درب همراه با میکرو سوییچ قفل شونده

بنا بر نیاز دستگاه، از انواع گوناگون دستگیره ماشین لباسشویی در لباسشویی استفاده می‌شود. تا درب دستگاه در وضعیت مناسبی قرار بگیرد و عمل شستشوی لباس‌ها به بهترین نحو ممکن انجام بپذیرد.

در صورتی که دستگیره درب ماشین لباسشویی پس از عمل شستشو به طور کامل قفل شده باشد، به هیچ عنوان به دستگیره فشار وارد نکنید؛ زیرا ممکن است زبانه در دچار شکستگی شود و آسیب جدی به دستگاه وارد گردد.

برای تعمیر دستگیره درب لباسشویی، کافی است تا با نمایندگی مجاز لباسشویی تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت در محل حاضر شوند و به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بپردازند.

تعمیرات لباسشویی، توسط نمایندگی مجاز لباسشویی به طور دقیق صورت می‌پذیرد، تا تمامی مشکلات دستگاه در طول فرآیند عیب یابی و تعمیر لباسشویی شناسایی شده و برطرف گردند.

بعد از انجام تعمیرات لباسشویی، با خیال راحت می‌توانید از ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس‌ها استفاده کنید و به هیچ وجه نگران بروز مشکل مجدد در درون دستگاه نباشید.

خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی

تعمیرگاه مجاز لباسشویی دارای شعبه‌های متفاوتی در سطح شهر است. تا در کمترین زمان ممکن خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ارائه شود.

شما تنها باید با نزدیک‌ترین شعبه نمایندگی مجاز لباسشویی تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

کارشناسان فنی نمایندگی مجاز از دانش روز دنیا جهت انجام تعمیرات ماشین لباسشویی برخوردار هستند. بنابراین فرآیند عیب یابی و تعمیرات لباسشویی به بهترین نحو ممکن صورت خواهد پذیرفت.

همچنین قطعاتی که در طول فرایند تعمیر مورد استفاده قرار می‌گیرند، از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی هستند و از گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش برخوردار می‌باشند.

از این رو اگر در طول مدت زمان استفاده، عملکرد قطعه استفاده شده با مشکل مواجه شده باشد. تنها باید با خدمات پس از فروش تماس بگیرید و نسبت به تعویض قطعه استفاده شده اقدام نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۷۷۱۶۶۶۱۵ تماس حاصل کنید و درخواست عیب یابی و تعمیر لباسشویی را ثبت کنید.

بنر شرکتی