علت نچرخیدن سینی ماکروفر

یکی از مشکلاتی که در هنگام استفاده از ماکروفر مشاهده می‌شود، نچرخیدن سینی ماکروفر است. در صورتی که سینی ماکروفر به درستی در محل قرارگیری نچرخد، اشعه‌های ماکروفر به تمامی نواحی غذای مورد نظر نمی‌رسند و تمامی قسمت‌های غذا گرم نمی‌شود یا نمی‌پزد.

سینی ماکروفر

علت نچرخیدن سینی ماکروفر ممکن است، به مشکلات کلی موجود در موتور داخلی ماکروفر بستگی داشته باشد. زیرا سینی طراحی شده درون ماکروفر، به یک موتور چرخنده و غلتک متصل است، تا بتواند به درستی حرکت کند.

سینی ماکروفر

در ادامه برخی از ایرادات احتمالی که سبب نچرخیدن سینی ماکروفر می‌شود، به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته­اند.

  • چربی و مواد غذایی دور غلتک را احاطه کرده باشند و جلوی چرخیدن سینی ماکروفر را بگیرند.

  • شفت طراحی شده برای چرخیدن سینی با مشکل مواجه شده باشد و نیاز به تعویض شفت باشد.

  • موتور چرخنده و یا غلتک ماکروفر دچار ایرادات احتمالی شده باشند و از عملکرد مناسبی برخوردار نباشند.

  • نچرخیدن سینی ماکروفر، می‌تواند به علت شکستن یا جابجا شدن کوپلینگ طراحی شده در زیر سینی رخ داده باشد.

  • در صورت استفاده نادرست از ماکروفر، ممکن است پایه‌های سینی شیشه‌ای شکسته باشند و سینی نیازمند تعویض فوری باشد.

  • مشکل در قطعات داخلی ماکروفر مانند برد، می‌تواند علت نچرخیدن سینی ماکروفر باشد.

این ایرادات تنها بخشی از ایرادهای احتمالی در نچرخیدن سینی ماکروفر هستند. برای عیب یابی و تعمیر ماکروفر باید با نمایندگی مجاز ماکروفر تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی نمایندگی مجاز در اسرع وقت جهت انجام تعمیر ماکروفر نزد شما مراجعه کنند.

سینی ماکروفر

سر و صدای سینی ماکروفر

مواجه شدن با سر و صدای سینی ماکروفر، یکی دیگر از مشکلات رایج در هنگام استفاده از ماکروفر است.

در قسمت زیرین سینی ماکروفر یک ریل طراحی شده است؛ که اصطکاک را در هنگام چرخیدن سینی ماکروفر کاهش می­دهد.

در صورتی که ریل دچار خوردگی و یا شکستگی شده باشد، یا این‌که ریل به درستی به کوپل متصل نشده باشد، سر و صدای سینی ماکروفر به گوش خواهد رسید.

در هنگام بررسی این مشکل چرخ‌های ریل ماکروفر را نیز مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا در بسیاری از حالات، تولید سر و صدای سینی ماکروفر به چرخ‌های ریل مرتبط است.

نچرخیدن سینی ماکروفر

توجه داشته باشید که اگر در هنگام استفاده از ماکروفر، ظروف سنگین حاوی غذا را بر روی سینی قرار دهید. سر و صدای سینی ماکروفر به گوش خواهد رسید؛ اما در این حالت سر و صدای تولید شده حالت عادی دارد و به دلیل سنگینی جسم قرار گرفته بر روی سینی می‌باشد.

سینی ماکروفر

در صورتی که با مشکلاتی مانند نچرخیدن سینی یا سر و صدای زیاد سینی مواجه شده­اید. ماکروفر را از برق خارج کنید و جهت دریافت خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر، با نمایندگی مجاز ماکروفر تماس بگیرید.

کارشناسان فنی نمایندگی مجاز ماکروفر در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر خواهند شد. تا فرآیند تعمیرات ماکروفر در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه صورت بپذیرد.

کارشناسان فنی نمایندگی ماکروفر، از دانش روز دنیا جهت عیب یابی و تعمیرات ماکروفر برخوردار هستند. از این رو بعد از انجام تعمیر و عیب یابی ماکروفر، می‌توانید همانند روز اول از آن استفاده نمایید.

برای دریافت خدمات تعمیرگاه مجاز ماکروفر، کافی است تا هم اکنون گوشی تلفن را بردارید و با شماره‌ی ۲۲۷۳۷۵۶۶ تماس حاصل نمایید.