لباسشویی

اگر در طول استفاده از لباسشویی، با مشکلی مانند تخلیه نشدن آب لباسشویی یا عدم تخلیه لباسشویی مواجه شده باشید.

یقیناً کلافه می‌شوید و در پی راه حلی برای این مشکل می‌گردید؛ زیرا در صورت خالی نشدن آب لباسشویی، نمی‌توانید لباس‌های مورد نظر را با این وسیله مورد شستشو قرار دهید.

عدم تخلیه لباسشویی

عدم تخلیه لباسشویی می‌تواند به دلیل وجود مشکلات متعددی باشد، که عملکرد صحیح این وسیله کاربردی را مختل می‌کند.

در حقیقت نمی‌توان یک دلیل واضح و مشخص را به عنوان دلیل اصلی خالی نشدن آب لباسشویی در نظر گرفت.

با ما همراه باشید و با برخی از علت‌های تخلیه نشدن آب لباسشویی بیشتر آشنا شوید.

  • عدم کارکرد صحیح پمپ تخلیه، در تخلیه نشدن آب لباسشویی تأثیرگذار خواهد بود؛ زیرا در صورتی که این پمپ خراب شده باشد و یا به دلایل خاصی، انسداد در پمپ تخلیه به وجود آمده باشد. آب درون ماشین لباسشویی به خوبی تخلیه نخواهد شد.

  • خالی نشدن آب لباسشویی، می‌تواند به دلیل پارگی یا انسداد شیلنگ تخلیه رخ داده باشد. برای اطمینان از سالم بودن شیلنگ تخلیه باید آن را از لباسشویی جدا کنید و سالم بودن آن را امتحان کنید.

  • آسیب دیدن یا پارگی تسمه پمپ تخلیه آب و تسمه محرک نیز می‌تواند سبب نگه‌داری آب درون ماشین لباسشویی شود.

برای بررسی بیشتر تخلیه نشدن آب لباسشویی، باید با نمایندگی مجاز لباسشویی تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی در محل مورد نظر حاضر شوند.

عدم تخلیه لباسشویی

جمع شدن آب در لباسشویی

جمع شدن آب در لباسشویی، می‌تواند سبب از کار افتادن قطعات درونی دستگاه شود؛ زیرا تخلیه نشدن آب لباسشویی در طولانی مدت، می‌تواند عملکرد مناسب لباسشویی را مختل کند.

چه بسا که به دلیل جمع شدن آب در لباسشویی، دستگاه بعد از مدت زمان مشخصی به طور کامل از کار بیفتد و با مشکلات جبران‌ناپذیری مواجه شود.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم، از تعمیرات خودسرانه بپرهیزید و برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی با نمایندگی مجاز لباسشویی تماس بگیرید.

لباسشویی

تعمیرگاه مجاز لباسشویی از قطعات اورجینال و اصل برای تعمیر لباسشویی استفاده می‌کند.

بنابراین بعد از به اتمام رسیدن مراحل عیب یابی و تعمیر، نگرانی از بابت خراب شدن مجدد دستگاه وجود نخواهد داشت؛

اما اگر قطعات پس از انجام تعمیرات لباسشویی با مشکل مواجه شده باشند، می‌توانید از خدمات پس از فروش برای تعمیر و یا تعویض قطعات بهره بگیرید.

کارشناسان فنی نمایندگی مجاز لباسشویی، از دانش روز دنیا جهت انجام تعمیرات لباسشویی برخوردار هستند. تا تعمیر و عیب یابی لباسشویی به بهترین نحو ممکن صورت بپذیرد.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی، از نمایندگی‌های متعددی در سطح شهر برخوردار است.

تا تعمیرات ماشین لباسشویی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل مشتری صورت بپذیرد و نیازی به حمل و نقل لباسشویی تا محل تعمیرگاه و صرف زمان و هزینه وجود نداشته باشد.

برای دریافت خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی، کافی است تا هم ‌اکنون با شماره ۷۷۱۶۶۶۱۵ تماس بگیرید.

تا کارشناسان فنی نمایندگی، در اسرع وقت برای تعمیر لباسشویی نزد شما مراجعه کنند و ماشین لباسشویی را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه تعمیر نمایند.