تعمیر کورال, مقــــالات, نمایندگی کورال

نمایندگی کورال

تعمیر گاه کورال

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=”]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kdygxapg’ admin_preview_bg=”]

تعمیر گاه کورال

نمایندگی کورال متخصصین خود را به منزل مشتریان اعزام می کند. این متخصصین تجربه ی عملیاتی کافی را در خصوص ارائه ی خدمات برای نگه داری و تعمیر دارا بوده و لذا اغلب نیاز های مردم را رفع خواهند کرد. تعمیر گاه کورال تکنسین های خود هر چند ماه یکبار آموزش های جدید را میدهد تا با تکنولوژی جدید لوازم خانگی آشنا باشند.

حضور در محل یکی از روش هایی است که مرکز تعمیرات کورال با استفاده از آن هزینه های مشتریان را در قبال تعمیر و دریافت خدمات کمتر کرده و موجب حل بسیاری از مسائل و مشکلات مردم در این باره شده است.

عدم حمل انواع لوازم خانگی برای مراجعه به نمایندگی کورال یکی از پیامد های مثبت این کار می باشد که نتایج آن کاملا مشخص بوده و می توان به شکلی ساده از بهترین خدمات در این روش استفاده نمود.

مردم نیز از تعمیر گاه کورال انتظار دارند تا بخش زیادی از نیاز های آن ها را بدین صورت بر طرف کند تا نیازی به حمل لوازم خانگی نباشد.

تعمیر گاه کورال از حداکثر توان خود برای این کار استفاده کرده و تا جایی که تجهیزات و تخصص افراد اجازه می دهد خدمات خود را در منزل مشتریان ارائه خواهد داد.

در صورتی که تعمیر به درستی انجام نشود و نیاز به تجهیزات بیشتر باشد می بایست حمل لوازم خانگی به نمایندگی کورال صورت بگیرد.

برای افزایش راندمان نیز نمایندگی کورال به صورت کامل روی کار کارشناسان خود نظارت داشته و تعمیر گاه کورال نیز برای بهینه کردن خدمات خود، آموزش های مختلفی را به کارشناسان خود ارائه خواهد داد.

شماره تماس:

شمال 22737566-021

غرب 44287993-021
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-gt0lnz’]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیرات-کورال-2.jpg’ attachment=’20495′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-1j17vz’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-eok45r’]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-bu6ez3′ admin_preview_bg=”]

نمایندگی کورال

بسیاری از مردم آشنایی چندانی با برند کورال ندارند و به همین خاطر بعد از خرید این محصولات به نمایندگی کورال مراجعه می کنند. مراجعه به نمایندگی کورال برای دریافت خدمات پس از فروش سبب می شود تا کیفیت کار افزایش یابد و مردم از این محصولات راضی تر باشند. تعمیر گاه کورال نیز به همین خاطر ایجاد شده است تا علاوه بر خدمات نصب به تعمیر لوازم خانگی کورال بپردازد.

استفاده از کادر تخصصی در نمایندگی کورال هزینه ی کمتری را بر دوش مشتریان قرار می دهد و مدیریت بهتر خدمات پس از فروش را ایجاد می کند.

تکنسین فنی وظیفه ی نصب انواع لوازم خانگی کورال را بر عهده دارند و در این راه از روش های منحصر به فرد و در سطح استاندارد استفاده می کنند.

نصب دستگاه ها و لوازم خانگی توسط نمایندگی کورال کمک می کند تا میزان کیفیت عملکرد لوازم خانگی افزایش یابد و از طرفی بر طول عمر دستگاه نیز افزوده خواهد شد.

تعمیر گاه کورال نیز برای کاهش صدمات و آسیب هایی که به لوازم خانگی کورال زده می شود، سرویس های دوره ای را ارائه می دهد که بخش زیادی از نیاز مردم را بر طرف خواهد کرد.

رفع نقص جزئی توسط تعمیر گاه کورال کمک می کند تا بخش زیادی از مشکلات موجود در دستگاه حل شود و افراد نیاز به تعمیر کلی کورال نداشته باشند.

البته تعمیر گاه کورال برای تعمیر لوازم خانگی این برند نیز راهکار های مختلفی دارد که باعث افزایش راندمان کار می شود.
[/av_textblock]

[/av_one_full][av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=” av_uid=’av-avtx33′]

[av_image src=’https://takrepair.com/wp-content/uploads/تعمیر-کورال-1.jpg’ attachment=’20494′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-9nbrm7′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_textblock size=’16’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-bu6ez3′ admin_preview_bg=”]
این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کورال را انجام می دهد و نمایندگی کورال نمی باشد. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ و در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

ویَژگی تعمیر گاه کورال در تهران

  • سرویس دهی در تمامی روزهای هفته
  • تعیین زمان سرویس دهی
  • مدت زمان کوتاه تعمیرات
  • استفاده از قطعات اورجینال
  • تعمیرات در محل
  • هزینه های متعارف زیر نظر اتحادیه
  • تجربه و تخصص تکنسین ها
  • مشاوره رایگان و به صورت آنلاین
  • عیب یابی صحیح
  • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها

در صورت نیاز به تعمیر میتوانید با شماره های شرکت  تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم زیر و ثبت سفارش خود کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجودآمده تکنسین مربوطه را برای تعمیر دستگاهتان به محل مورد نظر اعزام نمایند:

02144287993

02188592650

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]
[/av_textblock]

[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *