تعمیرات یخچال فریزر, لاستیک یخچال

لاستیک یخچال

واشر یخچال

گاهی یخچال فریزر و ساید بای ساید ما دچار افت سرما میشود و ما فکر میکنیم که دستگاه ما ایراد موتوری و یا گاز و حتی بردی پیدا کرده است اما گاهی مشکل کوچکتر از این حرف هاست و ایراد از لاستیک یخچال (واشر یخچال ) است که  دچار پارگی شده است و باعث از دست رفتن سرما میشود و میتواند به موتور دستگاه شما آسیب برساند.

تعویض لاستیک یخچال

واشر یخچال

لاستیک درب یخچال

لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال )  در عین سادگی نقش بسیار مهمی در یخچال ایفا میکند و اگر دچار مشکل شود میتواند به دستگاه شما آسیب وارد کند.اگر لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) شما دچار پارگی ، پوسیدگی و کنده شدن شود و به مرور زمان آهنربا یخچال شما از بین برود و دیگر درب آن مثل سابق بسته نشود، باید برای تعویض کردن لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) و ساید بای ساید خود اقدام نمایید.

لاستیک درب یخچال (واشردرب یخچال) و فریزر که نقش مهمی در کارکرد یخچال دارند به راحتی بر روی کیفیت مواد موجود در درون یخچال و فریزر، مقدار مصرف برق یخچال و همچنین بر روی طول عمر یخچال تاثیر دارد. از طرف دیگر با ریختن مواد غذایی بر روی قسمت های مختلف واشر یخچال و یا تماس آن با مواد غذایی مختلف، تمیز کردن آن بیش از بیش ضروری به نظر می رسد چرا که در بلند مدت باعث ایجاد فساد و البته بوی ناخوشایند می شود که تمیز کردن به همان صورت به راحتی باعث آسیب به واشر می شود که بهتر است خارج شود.

تعویض لاستیک درب یخچال

زیرا تعویض به موقع لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) باعث میشود که آسیب کمتری به دستگاه وارد شود و شما را از هزینه های دیگر برای تعمیر دستگاه خود ایمن میکند.

لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) نیز مانند دیگر قطعات یخچال دچار فرسودگی شده و عمر مفیدی دارد و ممکن است چند سال یک بار نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

اگر لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) شما پاره شده و هوا وارد یخچال شما میشود باید سریعا لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) را تعویض و یا آن را تعمیر نمایید در غیر اینصورت به دستگاه شما آسیب جدی وارد خواهد شد.

لازم به ذکر است که جنس رویی لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) پلاستیکی میباشد و داخلی آن از آهنربا تشکیل شده است و حالت چسبندگی دارد و این چسبندگی باعث میشود که سرما از دستگاه خارج و وارد نشود و دستگاه برفک نزند.

خدمات

لوله هایی دور درب تعبیه شده که گاز گرم در آن چرخش دارد و دور درب گرم میباشد ، که لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) گرم شده و حالت انعطاف پذیر دارد و تمام لاستیک  دور درب حالت چسبندگی وکیوم  پیدا میکند

بنابر این اگر لاستیک درب یخچال (واشر درب یخچال ) دور درب شما مشکل پیدا کند به این معنی است که درجه حرارت در یخچال و فریزر ممکن است بالا رود و در نهایت دچار خالی شدن گاز یخچال و آسیب رسیدن به موتور دستگاه شود.

چنانچه دستگاه شما دچار مشکل شده است و لاستیک یخچال شما پاره شده برای تعویض آن میتوانید با شماره های شرکت تماس گرفته تا تعمیر کاران ما در اسرع وقت و در منزل شما واشر دستگاه شما را تعویض نمایند و مثل روز اول نو به شما تحویل دهند.

لاستیک یخچال

لاستیک یخچال

از جمله مهمترین نکته خراب بودن لاستیک درب یخچال فریزر:

  1. اتلاف و به هدر رفتن انرژی
  2. فعالیت بیش از اندازه و غیرضروری موتور یخچال و آسیب به آن
  3. عدم تثبیت هوای سرد در داخل یخچال
  4. بالا رفتن دما و حرارت داخل یخچال
  5. فاسد شدن و از بین رفتن مواد غذایی داخل یخچال

آموزش نحوه تعویض لاستیک درب یخچال فریزر

توجه داشته باشید که ممکن است تعویض لاستیک درب یخچال فریزر مدت زمان زیادی طول بکشد، به همین خاطر و به جهت جلوگیری از هدر رفتن انرژی قبل از اقدام به تعویض لاستیک درب یخچال فریزر ابتدا یخچال را از برق بکشید.

انواع نوار درب یخچال به دو صورت:

  1. پیج و مهره
  2.  پرسی

بر روی آن نصب می‌شود، که ما نحوه تعویض هرکدام را به صورت جداگانه توضیح داده­‌ایم.

معرفی و میزان اهمیت لاستیک درب یخچال فریزر:

یکی از ابزار کلیدی عملکرد یخچال و فریزر، لاستیک یا همان واشری است که دور درب یخچال و فریزر تعبیه شده است. این لاستیک در حفظ سرمای ایجاد شده در داخل یخچال فریزر اهمیت زیادی دارد و در صورت وارد شدن مشکل یا ایرادی به این ابزار کلیدی ممکن است، سلامت یخچال و فریزر به صورت جدی به خطر بیفتد و امکان حفاظت از سرما داخل آن، از بین برود.

نکته مهم تعویض لاستیک درب یخچال:

در هر دو روش تعویض لاستیک درب یخچال فریزر نام برده شده (پیچ و مهره و پرسی) حتما از محکم و چفت شدن لاستیک حین تعویض آن اطمینان حاصل فرمایید.

 

نمایندگی های مجاز تعویض لاستیک یخچال یا هر گونه قطعات یخچال در سراسر تهران:

در غرب تهران شامل کاشانی، اشرفی اصفهانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر

در شمال تهران شامل مناطق نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی

در شرق تهران شامل مناطق تهرانپارس، نارمک، رسالت، مجیدیه، کرمان، سید خندان، فرجام، پیروزی، حکیمیه، افسریه، مسعودیه

در جنوب تهران شامل مناطق انقلاب، آزادی، جمهوری، نازی آباد، حافظ، امام خمینی، ولیعصر، خانی آباد، نازی آباد، خاوران، شهر ری

برای اطلاعات بیشتر می توان با نمایندگی های تعمیر مجاز شرکت تک ریپیر تماس گرفته که بخش اساسی و مهمی از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. ویا با پر کردن فرم زیر و نوشتن ایراد دستگاه خود کارشناسان ما در اسرع وقت برای حل مشکل دستگاهتون
تماس
بگیرند و مراجعه کنند :
شماره تماس:

02177166615

 02122737566
[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *