تعمیر جاروبرقی ارشیا, تعمیر جاروبرقی عرشیا

تعمیر جاروبرقی عرشیا

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-7t90m’]

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-l06q0kzh’ admin_preview_bg=”]

تعمیر جاروبرقی ارشیا، تعمیر جاروبرقی عرشیا

افرادی که از جاروبرقی در برندها و مدل های مختلف استفاده می کنند قبل از اینکه جاروبرقی ها از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار شوند از جاروهای دستی اقدام به تمیز کردن محل مورد نظر خود می کردند که این موضوع باعث میشد که زمان و انرژی را برای جاروکردن مصرف کنیم. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی جاروبرقی های با کیفیت و تکنولوژی بالا به دست مصرف کنندگان میرسد که یکی از برندهای معتبر در این زمینه برند ارشیا است. جاروبرقی ارشیا یکی از مرغوب ترین جاروبرقی های موجود در بازار است. اما این موضوع باعث نمی شود که جاروبرقی شما دچار مشکل نشود، امکان اینکه جاروبرقی شما با مشکل روبرو شود زیاد است به همین دلیل در ادامه مقاله برخی از مشکلات جاروبرقی ارشیا را برای شما آماده کرده ایم تا در صورت بروز مشکل برای جاروبرقی خود بتوانید در منزل به تعمیر جاروبرقی ارشیا (تعمیرات جاروبرقی عرشیا)  بپردازید.

تعمیر جاروبرقی ارشیا

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ارشیا

در صورتی که شما دوستان عزیز مصرف کننده جاروبرقی ارشیا هستید و جاروبرقی شما با مشکلی روبرو شده است که تعمیر جاروبرقی عرشیا نیاز به تخصص بالایی دارد میتوانید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی ارشیا (تک ریپیر) مراجعه کنید و با کمک گرفتن از تکنسین های ما مشکل خود را برطرف کنید. تک ریپیر با همکاری نیروهای متخصص و تکنسین های با تجربه و دوره دیده در زمینه تعمیرات جاروبرقی آماده ی ارائه بهترین خدمات با نازلترین قیمت به مراجعه کنندگان عزیز می باشد. همچنین تک ریپیر این امتیاز را دارد که در صورت خرابی دستگاه شما تکنسین متخصص مورد نظر را به محل مورد نظر شما اعزام می کند تا به برطرف کردن مشکل شما بپردازد. همچنین تکنسین های ما در صورت خرابی قطعه بطوری که قطعه قابل تعمیر باشد، قطعه را به کارگاه می برند و بعد از تعمیر قطعه، قطعه را در محل مورد نظر شما بر روی جاروبرقی نصب می کنند. اما در صورتی که قطعه شما  قابل تعمیر نباشد، قطعه اصلی و اورجینال را جایگزین قطعه خراب می کنند.

در ادامه مقاله به بررسی مشکلات جاروبرقی، دلایل بروز آن ها، نحوه برطرف کردن آن ها و آشنایی با اجزای جاروبرقی و تعمیر جاروبرقی عرشیا میپردازیم.

برخی از اجزای داخلی و تشکیل دهنده جاروبرقی

موتور جاروبرقی

فیلتر

لوله خرطومی

کیسه یا پاکت جاروبرقی

لوله تلسکوپی

مخزن شیشه ای

سری روپایی

سری های یدکی

سیم جمع کن

دکمه های جاروبرقی

فیلتر سایکون

چرخ های جاروبرقی

چراغ

نحوه ثبت خرابی جاروبرقی ارشیا در تعمیرگاه مجاز تک ریپیر

  • شما مراجعه عزیز می توانید برای ثبت خرابی جاروبرقی خود با شماره های ثبت شده شرکت در سایت تماس بگیرید تا مشکل دستگاه خود را برای کارشناسان ما شرح بدهید و بعد از شرح دادن اختلال جاروبرقی خود و هماهنگی های لازم با کارشناسان ما منتظر باشید تا تکنسین متخصص ما در محل مورد نظرتان حاضر شود و به برطرف کردن مشکل جاروبرقی شما بپردازد.
  • در ضمن دوستان عزیز می توانید در هفت روز هفته و به صورت شبانه روز بصورت آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و منتظر تماس در اولین فرصت از سوی کارشناسان ما باشید تا بعد از هماهنگی های لازم منتظر باشید تا تکنسین متخصص در محل مورد نظر شما حاضر شود و شروع به برطرف کردن مشکل لباسشویی شما بپردازد.

برخی از مشکلات جاروبرقی لایف و دلایل بروز آن ها

یکسره کار کردن موتور جاروبرقی.

کار نکردن جاروبرقی.

صدای جاروبرقی هنگام کار زیاد است.

روشن نشدن جاروبرقی.

چرا جاروبرقی یکسره کار میکند

احتمالا این مشکل برای شماهم پیش آمده باشد که وقتی جاروبرقی را به پریز وصل می کنید، اما جاروبرقی یکسره کار می کند، دلیل کارکرد یکسره جاروبرقی چیست؟

اولین اقدامی باید در صورت بروز این مشکل بررسی کرد، چک کردن کلید جاروبرقی است، زیرا که امکان خرابی کلید جاروبرقی شما وجود دارد در این صورت باید به بررسی کلید جاروبرقی خود بپردازیم و از سالم بودن آن مطمئن شوید.

یکی دیگر از دلایل که باعث بروز این مشکل می شود اختلال در دیمر جاروبرقی است، دیمر دستگاه را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که موضوع باعث یکسره کار کردن جاروبرقی نیست.

یکی از مشکلاتی که باعث یکسره کار کردن جاروبرقی می شود یکسره کار کردن موتور جاروبرقی است که برطرف کردن این مشکل در جاروبرقی نیاز به تخصص و دانش فنی بالایی است. شما دوستان عزیز می تونید در صورت بروز مشکلات تخصصی مانند این مورد به نمایندگی تک ریپیر مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید.

جاروبرقی کار نمی کند، دلیل کار نکردن جاروبرقی چیست؟

کار نکردن جاروبرقی دلایل مختلفی دارد که در ادامه مقاله اصلی ترین دلایل بروز این مشکل را مورد بررسی قرار می دهیم:

بررسی کردن دقیق کیت الکتریکی جاروبرقی، امکان خرابی و یا اختلال در کیت الکتریکی جاروبرقی شما وجود دارد.

اتصالات مربوط با موتور و ذغال های موتور را بررسی کنید و مطمئن شوید که دچار خرابی نشده باشند.

مورد بررسی قرار دادن پلالتین های سیم جمع کن زیرا امکان اختلال در این قطعه نیز وجود دارد.

بررسی کردن دقیق سیم جاروبرقی، امکان قطعی در این قطعه وجود دارد.

دلیل صدای زیاد جاروبرقی به هنگام کار چیست

یکی از اصلی ترین مشکلات جاروبرقی صدای زیاد و گوش خراش جاروبرقی به هنگام کار است که در صورت توجه نکردن به این مشکل، مشکلات بیشتری در جاروبرقی رخ می دهد.

اصلی ترین موضوع در صورت بروز این مشکل که باید به آن توجه کرد این است که موتور جاروبرقی از نوع پر صدا است یا کم صدا.

در صورتی که نوع موتور شما کم صدا است باید برای برطرف کردن این مشکل به موارد زیر توجه کنید:

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث بروز این مشکل میشود خراب بودن بلبرینگ جاروبرقی است، بلبرینگ را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که دچار اختلال نشده باشد.

خرابی پروانه دستگاه نیز می تواند یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل باشد، پروانه دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که دچار خرابی نشده است.

در صورتی که کلکتور جرقه بزند جاروبرقی تولید صدای زیادی می کند.

تعمیر جاروبرقی عرشیا

جاروبرقی روشن نمی شود، دلیل بروز این مشکل چیست؟

یکی از اصلی ترین و عمده ترین مراجعه کنندگان برای به تک ریپیر مراجعه می کنند عدم روشن جاروبرقی است که در ادامه به بررسی دلایل بروز این مشکل می پردازیم:

بررسی کردن دوشاخه برق، امکان خرابی در دوشاخه جاروبرقی وجود دارد.

بررسی کردن موتور و مدار سری جاروبرقی، امکان خرابی د راین قطعات نیز وجود دارد که در صورت خرابی این دو قطعه جاروبرقی روشن نمی شود.

یکی دیگر از دلایلی که باعث روشن نشدن جاروبرقی می شود، اختلال در کلید خاموش/ روشن می باشد، در صورتی که این قطعه خراب باشد جاروبرقی روشن نمی شود.

در صورتی که جاروبرقی شما با مشکلات تخصصی روبرو شده است که برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد می توانید به نمایندگی تعمیرات تک ریپیر مراجعه کنید و مشکل جاروبرقی خود را برطرف کنید.

تعمیر جاروبرقی عرشیا

همانطور که در این مقاله گفته شد جاروبرقی ها دارای دو دسته از مشکلات هستند که برطرف کردن برخی از آن ها نیاز به تخصص بالایی دارد و برخی از آن ها را میتوان با کمی آشنا بودن با اجزای جاروبرقی به برطرف کردن مشکلات جاروبرقی بپردازید. اما در صورتی که جاروبرقی شما با مشکلات تخصصی روبرو شد بهتر است که برای تعمیر آن اقدام تکنید زیرا در صورت نداشتن تخصص کافی باعث بروز مشکلات بیشتر در جاروبرقی می شوید، در صورت بروز این گونه مشکلات می توانید با کمک گرفتن از تکنسین های ما در زمینه تعمیر جاروبرقی ارشیا مشکل جاروبرقی خود را برطرف کنید. برای کمک گرفتن از تکنسین های ما می توانید از شماره های ثبت شده در سایت استفاده کنید.

شما دوستان عزیز میتوانید برای ثبت خرابی دستگاه خود با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم به صورت آنلاین و 24 ساعت درخواست تکنسین برای برطرف کردن مشکل خود کنید.

راه های ارتباط با نمایندگی خدمات تک ریپیر :77169195­­_88592650_22737566­_44287993
[/av_textblock]

[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *